ماجرای پرونده جنجالی؛دلیل حمله استقلالی ها به دو اسطوره پرسپولیس

با اعلام رأی در مورد آکادمی کیا و بازنده اعلام کردن این تیم در رقابت‌های نوجوانان تهران، استقلال به عنوان قهرمان پایتخت در این رده سنی انتخاب شد. خبرورزشی با اعلام رأی در مورد آکادمی کیا و بازنده اعلام کردن این تیم در رقابت‌های نوجوانان تهران، استقلال به عنوان قهرمان پایتخت در این رده سنی […]

با اعلام رأی در مورد آکادمی کیا و بازنده اعلام کردن این تیم در رقابت‌های نوجوانان تهران، استقلال به عنوان قهرمان پایتخت در این رده سنی انتخاب شد.

ماجرای پرونده جنجالی؛دلیل حمله استقلالی ها به دو اسطوره پرسپولیس

خبرورزشی با اعلام رأی در مورد آکادمی کیا و بازنده اعلام کردن این تیم در رقابت‌های نوجوانان تهران، استقلال به عنوان قهرمان پایتخت در این رده سنی انتخاب شد. این اتفاق در نگاه اول باید باعث خوشحالی هواداران آبی شود ولی عملاً در فضای مجازی به محلی برای تقابل استقلالی‌ها با دو نفر از چهره‌های بزرگ پرسپولیس بدل شد که در انتخابات فدراسیون فوتبال هم قرار بود با یکدیگر همکاری کنند.

استقلالی‌ها در فضای مجازی با اشاره به کاندیداتوری علی کریمی برای احراز سمت ریاست فدراسیون فوتبال و تأکید وی مبنی بر لزوم برخورد قاطعانه با فساد در فوتبال ایران تأکید دارند کریمی که مرتب حرف از پاک سازی و برخورد با متخلفان می‌زد، چرا حالا در رابطه با تخلف آکادمی که زیر نظر مهدوی‌کیا کار می‌کند موضعی نگرفته و سکوت اختیار کرده است؟

استقلالی‌ها در همان دوران انتخابات هم از کریمی بابت اینکه هرگز در مورد پول‌های وارد شده توسط حسین هدایتی به فوتبال موضع صریح نگرفته بود نیز انتقاد می‌کردند.

علی کریمی مدعی بود در صورت انتخاب به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال ایران، مهدی مهدوی کیا تحت عنوان نایب رئیس اول او مشغول فعالیت خواهد شد.

منبع: خبرورزشیخبر ورزشی