ماجرای عجیب آکادمی مهدوی کیا/ واکنش علی کریمی چیست؟

پس از رای کمیته انضباطی علیه آکادمی کیا، بسیاری از فعالان فضای مجازی در انتظار واکنش علی کریمی به این موضوع هستند. خبرورزشی – از وقتی کمیته انضباطی هیئت فوتبال تهران، علیه «آکادمی کیا» رای صادر کرد تا امروز که زمان زیادی هم از این ماجرا نگذشته، سوالی ذهن برخی فعالان فضای مجازی را به […]

پس از رای کمیته انضباطی علیه آکادمی کیا، بسیاری از فعالان فضای مجازی در انتظار واکنش علی کریمی به این موضوع هستند.

ماجرای عجیب آکادمی مهدوی کیا/ واکنش علی کریمی چیست؟

خبرورزشی – از وقتی کمیته انضباطی هیئت فوتبال تهران، علیه «آکادمی کیا» رای صادر کرد تا امروز که زمان زیادی هم از این ماجرا نگذشته، سوالی ذهن برخی فعالان فضای مجازی را به خود مشغول کرده است.

اینکه چرا علی کریمی که یکی از حامیان فوتبال پاک است و از همین واژه در شعارهای انتخاباتی فدراسیون فوتبال استفاده می‌کرد در این باره سخن نمی‌گوید؟

دیروز ساعاتی پس از اعلام رای هیئت فوتبال تهران، آکادمی کیا بیانیه‌ای مفصل را منتشر و افرادی که در این ارتباط، اتهاماتی را متوجه آن کرده بودند را تهدید به پیگرد قضایی و کیفری کرد؛ با این همه نه مهدی مهدوی‌کیا در این باره حرف زد، نه علی کریمی در اینستاگرام که غالباً حرف‌هایش را در آنجا می‌زند واکنش نشان داد.

تنها واکنش کریمی در فضای مجازی، ماجرای واکسن زدن بود که کنایه‌هایی را در این رابطه زد اما هنوز او پیرامون رای کمیته انضباطی علیه آکادمی مهدوی‌کیا قضاوت نکرده و احتمالاً منتظر است ببینید خود مهدوی‌کیا و تیم وکلای آنها چه سیاستی را در این زمینه اتخاذ می‌کنند.

بیشتر بخوانید:

  • دفاعیه طوفانی آکادمی مهدوی کیا برابر اتهامات سنگین

منبع: خبرورزشیخبر ورزشی