ماجرای جالب گل پرسپولیس به نساجی/ لب‌خوانی حرف کنعانی‌زادگان و واکنش ترابی

گلی که پرسپولیس در دقیقه ۹ وارد دروازه نساجی کرد حکایت جالبی داشت و زننده گل مشخص نبود. خبرورزشی – کاشته دیدنی مهدی ترابی در جای خوبی فرود آمد و کنعانی‌زادگان توانست ضربه نهایی را وارد کند. البته در تصاویر تلویزیونی خیلی مشخص نبود که نوک پای مدافع میانی پرسپولیس به توپ خورده یا نه، […]

گلی که پرسپولیس در دقیقه ۹ وارد دروازه نساجی کرد حکایت جالبی داشت و زننده گل مشخص نبود.

ماجرای جالب گل پرسپولیس به نساجی/ لب‌خوانی حرف کنعانی‌زادگان و واکنش ترابی

خبرورزشی – کاشته دیدنی مهدی ترابی در جای خوبی فرود آمد و کنعانی‌زادگان توانست ضربه نهایی را وارد کند. البته در تصاویر تلویزیونی خیلی مشخص نبود که نوک پای مدافع میانی پرسپولیس به توپ خورده یا نه، اما با لب خوانی صحبت‌های او مشخص شد که به مهدی ترابی می‌گوید گل را من زدم نه تو! ترابی هم که بازیکن با اخلاقی است با خنده جواب کنعانی‌زادگان را داد و دستی به سر و گوش او کشید و به نوعی قبول کرد که گل را کنعانی‌زادگان به ثمر رسانده است.

البته اکثر سایت‌ها و خبرگزاری‌ها هم گل دقیقه ۹ پرسپولیس را به نام کنعانی‌زادگان ثبت کردند ولی ترابی در این قضیه نشان داد برای او موفقیت و گلزنی تیم از هر چیز دیگری مهم‌تر است و به قول معروف مته به خشخاش نگذاشت. او در نیمه اول بازی با نساجی بارها و بارها با حرکات ویرانگر خود نظم دفاعی حریف را بر هم زد و بهترین بازیکن تیمش بود.

بیشتر بخوانید و ببینید:

  • ویدیو| گل اول پرسپولیس به نساجی توسط ترابی
  • پرسپولیسی‌ها برنده به رختکن رفتند
  • حاشیه بازی پرسپولیس و نساجی/ طرح موزاییکی کانون هوادران قرمزها در آزادی

خبر ورزشی