۱۴:۴۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱

لیست خرید پرسپولیس روی میز درویش| بمب های نقل و انتقالاتی پرسپولیس یکی پس از دیگری در آستانه انفجار

اوسمار همچنین نام 15 بازیکن داخلی به اضافه خارجی‌های شاغل در لیگ را به باشگاه داده است که از این لیست 5 بازیکن قرار بود جذب شوند

لیست خرید پرسپولیس روی میز درویش| بمب های نقل و انتقالاتی پرسپولیس یکی پس از دیگری در آستانه انفجار

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، اینکه باشگاه پرسپولیس بعد از جدایی اوسمار آیا قصد دارد همچنان براساس لیست مازاد و خرید او اقدام کند یا نه، مشخص نیست. هرچند طرفین بر سر برخی خریدها نیز اختلاف نظر داشتند. اما اوسمار نام ۵ بازیکن را به باشگاه پرسپولیس داد و اعلام کرد اگر قرار باشد فصل آینده ۲۱ بازیکن بزرگسال داشته باشند، این نفرات باید جدا شوند اما اگر لیست بزرگسالان با همان ۱۹ نفر بسته شود مجبور است فقط سه نفر را کنار بگذارد. ضمن اینکه او تاکید اساسی داشت که در خط حمله تحت هر شرایطی باید یک مهاجم خارجی باکیفیت جهت حضور پرقدرت در لیگ نخبگان آسیا به خدمت بگیرند.

اوسمار همچنین نام ۱۵ بازیکن داخلی به اضافه خارجی‌های شاغل در لیگ را به باشگاه داده است که از این لیست ۵ بازیکن قرار بود جذب شوند. او برای هر پست درواقع سه بازیکن را اولویت‌بندی کرده است. در لیست اوسمار بازیکنانی نظیر رامین رضاییان، رضا اسدی، شهریار مغانلو، مهدی گودرزی، یونس اکبرپور، مهدی لیموچی، محمدحسین اسلامی، محمدجواد آزاده، محمدجواد آقایی‌پور، ریکاردو آلوز، سعید عزت‌اللهی،فرشاد احمدزاده، علیرضا جهانبخش، مهدی قایدی و احمد نوراللهی بودند که باید دید با جدایی او، پرسپولیس برای جذب‌شان اقدام می‌کند یا ترجیح می‌دهد به سراغ گزینه‌های دیگر برود. هرچند اکثر این بازیکنان تحت قرارداد باشگاه‌های خود هستند.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط