لیستی که ساپینتو برای نقل و انتقالات تابستانی استقلال آماده کرده بود ملی به دست باشگاه نرسید+جزئیات

ریکاردو ساپینتو برای استقلال لیست خرید آماده کرده بود و در صورتی که پیش از ترک تهران قرارداد او از سوی باشگاه تمدید می شد، این لیست را به باشگاه می داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر  و به نقل از خبر ورزشی، یکی از خریدهایی که ریکاردو برای این فصل تاکید داشت، اضافه کردن یک دروازه‌بان خوب به ترکیب تیم آبی بود.

استقلال در فصلی که گذشت در خط دروازه و در چند بازی بزرگ و مهم آسیب دید. یکی از این بازی‌ها دیدار رفت پرسپولیس بود که بازی دو بر یک برده را در ثانیه‌های پایانی بازی با تساوی دو بر دو عوض کرد. یا در مصاف با سپاهان در اصفهان که دو بر یک بازنده شد.

ریکاردو ساپینتو بر این عقیده است که در فصل سپری شده دروازه‌بان اول و دوم استقلال در بازی‌های مهم به استقلال به منظور کسب امتیازات حساس برای قهرمانی کمک نکردند. دیدید که در پایان بازی با صنعت نفت در استادیوم آزادی که با نتیجه مساوی یک بر یک به پایان رسید، ریکاردو ساپیتو بلافاصله بعد از سوت پایان بازی از سوی داور به سمت سیدحسین حسینی رفت و از او انتقاد کرد. انتقاد تماشاگران تیم استقلال از حسینی به حد خود رسیده است تا جایی که همسر این بازیکن مجبور به واکنش درفضای مجازی شد.

باید منتظر ماند و دید مربی جدیدی که جایگزین ریکاردو ساپینتو می شود، دروازه‌بان جدید برای استقلال می خرد یا نه. او اگر این کار را انجام ندهد به طور حتم با انتقاد تماشاگران مواجه می شود.

پایان*/

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.