لژیونر ملی‌پوش در لیست نقل و انتقالاتی استقلال؟/ واکنش فرهاد مجیدی

احتمال بازگشت امید ابراهمی به استقلال با وجود اتمام قراردادش با الاهلی قطر ضعیف است. خبرورزشی – امید ابراهیمی هافبک ملی پوش و ۳۳ ساله‌ای که در دو فصل گذشته برای الاهلی قطر به میدان رفت، قراردادش با این تیم به پایان رسید و برخی اخبار از قطر حکایت از عدم علاقه باشگاه قطری به […]

احتمال بازگشت امید ابراهمی به استقلال با وجود اتمام قراردادش با الاهلی قطر ضعیف است.

لژیونر ملی‌پوش در لیست نقل و انتقالاتی استقلال؟/ واکنش فرهاد مجیدی

خبرورزشی – امید ابراهیمی هافبک ملی پوش و ۳۳ ساله‌ای که در دو فصل گذشته برای الاهلی قطر به میدان رفت، قراردادش با این تیم به پایان رسید و برخی اخبار از قطر حکایت از عدم علاقه باشگاه قطری به تمدید قرارداد با این ملی پوش ایرانی دارد.

در حالی که برخی از گمانه زنی‌ها حکایت از بازگشت احتمالی ابراهیمی به استقلال دارد، اما خبرنگار ما در این خصوص کسب اطلاع کرد این آبی پوش سابق (حداقل تا امروز) گزینه بازگشت به این تیم نیست. تاکنون حتی صحبتی در خصوص بازگشت ابراهیمی به جمع آبی پوشان نشده و فرهاد مجیدی هم درخواستی در این راستا نداشته است.

آبی پوشان در پست هافبک دفاعی بازیکنانی مثل مسعود ریگی و مهدی مهدی پور را به عنوان نفرات اصلی دارند؛ و فرشید اسماعیلی، داریوش شجاعیان، آرش رضاوند و سینا خادم پور هم نفراتی هستند که قابلیت بازی در این پست را دارند.

خبر ورزشی