لحظه وحشتناک و باورنکردنی گاز گرفتن بینی بوفالو توسط شیر شجاع!+ فیلم باورنکردنی

لحظه وحشتناک و باورنکردنی گاز گرفتن بینی بوفالو توسط شیر شجاع!+ فیلم باورنکردنی را در ادامه می بینید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، لحظه وحشتناک و باورنکردنی گاز گرفتن بینی بوفالو توسط شیر شجاع!+ فیلم باورنکردنی را در ادامه می بینید.

 

 

لحظه وحشتناک و باورنکردنی گاز گرفتن بینی بوفالو توسط شیر شجاع

آیا می دانستید که ing در jungle دو نام میانی دارد؟ آنها صبر و پشتکار هستند! در حالی که بسیاری از حیوانات در طبیعت، به ویژه شکارچیان، برای شکار و گرفتن غذای خود سخت کار می کنند، همه آنها آن صبر و پشتکار برای ادامه شکار یا کشتن موفقیت آمیز را ندارند.

ویدیوی زیر که در پایین این مطلب قرار داده شده است، ما را به سرزمین بزرگ آفریقا می برد، جایی که شاهد تصاویر خام شگفت انگیز حیوانات در طبیعت هستیم. این ویدیو توسط کانال مشاهده حیوانات وحشی شگفت انگیز آپلود و به اشتراک گذاشته شده است. این صفحه بیش از ۴۹۰۰۰۰ بازدید از تمام ویدیوهای خود دریافت کرده است. آنها توضیح کوتاهی از آنچه در این ویدیوی زیر اتفاق می افتد ارائه می دهند.

«شیر نر عظیم الجثه، انفرادی، گاومیش بزرگ را به داخل چاله آب می برد و شیر نر قدرت خود را نشان می دهد که چگونه بر گاومیش در آب مسلط شود. مشاهده قدرت باورنکردنی این شکارچی در مقابل طعمه.»

اغلب اوقات، ما از ویدیوهایی که از آفریقا می‌بینیم شگفت زده می‌شویم. خواه یوزپلنگی باشد که یک آنتلوپ را به بالای درخت می‌کشد، تمساحی که گوشت یک کل یالدار را می‌درد، یا گله کفتار در حال بلعیدن گورخر. با این حال، چیزی که ما همیشه نمی بینیم همه چیزهایی است که به لحظه منتهی شده است.

همین را می توان در مورد این ویدیوی زیر نیز گفت. در ابتدای این ویدیو، شیر قبلاً اکثر کارها را در شکار این گاومیش عظیم انجام داده است. با این حال، این همه چیز نیست؛ حالا، او باید کشتن را کامل کند. ما می بینیم که این شیر بینی گاومیش را گاز گرفته و سعی می کند آن را به زیر آب بکشد تا برای کشتن راحت تر آن را غرق کند. اما این گاومیش به راحتی پایین نمی رود.

در ۲۷ ثانیه، حتی می بینیم که این گاومیش این شیر را به زیر آب می اندازد. اما شیر صبور بود و پافشاری کرد. پشتکار او زمانی که شیر با موفقیت این جانور را تحت سلطه خود در می آورد نتیجه می دهد.

 

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.