قوانین سختگیرانه برای پوشش بازی پرسپولیس – النصر

دیدار پرسپولیس - النصر با قوانین سختگیرانه کنفدراسیون فوتبال آسیا برای پوشش ویدیویی برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از منیبان، باتوجه به فروش حق پخش لیگ قهرمانان آسیا، کنفدراسیون تمام سعی و تلاش خود را می‌کنند تا از حقوق خریدار دفاع داشته باشند و سایر رسانه‌ها با بیشترین محدودیت مواجه شوند.از این رو، برای دیدار پرسپولیس – النصر نیز خبرنگاران با قوانین سختگیرانه و دشوار مواجه خواهند بود و کار سختی برای پوشش موردنظر خود از لیگ قهرمانان آسیا خواهند داشت.فدراسیون فوتبال این ۱۱ بند را که البته برای سالهای گذشته نیز کم و بیش وجود داشته، دوباره به اطلاع خبرنگاران رسانده است:

۱. در زمان تمرین رسمی تیم ها یک روز قبل از بازی و در روز بازی فقط عکاسان و فیلمبرداران مجاز به استقرار در محوطه پشت تابلوهای تبلیغاتی هستند. خبرنگاران عزیز مجاز به حضور در محوطه زمین نخواهند بود و باید در مدیا تریبون مستقر شوند. داشتن آی دی کارت، کاور مربوط به مسابقات (کاورهای مربوط به مسابقات داخلی و یا جام باشگاه ها مورد تایید نیست) و دوربین حرفه ای برای استقرار دراین منطقه الزامی است.

۲. در صورت بسته بودن تمرین رسمی تیم ها، نمایندگان رسانه‌ها تنها مجاز به حضور در پانزده دقیقه ابتدایی تمرین خواهند بود.

۳. هرگونه فیلمبرداری با دوربین‌های غیر حرفه ای از جمله موبایل و گوپرو ممنوع است.

۴. گرفتن لایو از بازی، تمرین رسمی، کنفرانس خبری و تمام فعالیت های مربوط به مسابقه برای کلیه شبکه‌های اجتماعی ممنوع می باشد.

۵. عکاسان (به غیر از عکاس رسمی ای اف سی) تنها مجاز به حضور در دو دقیقه ابتدایی کتفرانس‌های خبری هستند و بعد از خروج عکاسان از سالن کنفرانس، نشست خبری آغاز خواهد شد.

۶. عکاسان، مجاز به انجام مصاحبه با بازیکنان و یا کادر فنی قبل و پس از بازی نیستند.

۷. دو ساعت قبل از شروع بازی عکاسان و فیلمبرداران اجازه ورود به زمین را خواهند داشت و قبل از آن باید در اتاق عکاسان مستقر شوند.

۸. عکس تیمی اول از تیم میهمان و سپس از تیم میزبان گرفته خواهد شد.

۹. قراردادن لوگو، موبایل و ویس ریکوردر بر روی میز کنفرانس خبری مجاز نیست.

۱۰. عکاسان و فیلمبرداران مجاز به نشستن و استقرار در محل‌های خارج از پشت تابلوهای تبلیغاتی از جمله نشستن بر روی پیست تارتان نزدیک نقطه کرنر و… نخواهند بود.

۱۱. با اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا در صورت عدم رعایت قوانین فوق، ID کارت افراد خاطی برای بازی‌های بعدی باطل خواهد شد.

زمان و مکان تحویل ID کارت نمایندگان محترم رسانه‌ها امروز از طریق سایت رسمی فدراسیون فوتبال اعلام خواهد شد.

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.