۱۴:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۵

قلم قرمز قلعه‌ نویی روی نام استقلالی‌ها!

خبر خط خوردن بازیکنان استقلال از اردوی بعدی تیم ملی به دلیل بیانیه ای که توسط باشگاه استقلال صادر شده بود، چند روزی است نقل محافل ورزشی شده است.

استقلال

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،خبرهای موثقی وجود دارد که می گویند بعد از صدور بیانیه از سوی باشگاه استقلال در مورد عدم حضور ملی پوشان استقلال در ترکیب تیم ملی امیر قلعه نویی خیلی ناراحت شد و حتی می خواست رای به بازگشت ملی پوشان استقلال به تهران دهد! اتفاقی که یک بار در زمان کارلوس کی روش رخ داده بود.

تیم ملی در امارات بود که برانکو در مصاحبه ای به برگزاری اردوی تیم ملی در دبی انتقاد کرد. بعد از این مصاحبه کارلوس کی روش همه ملی پوشان پرسپولیس را به تهران برگرداند و اردو را با بازیکنان باقی مانده دنبال کرد.

اما آندارنیک تیموریان دستیار استقلالی امیر قلعه نویی خبر امید بخشی به استقلالی ها داده است. او می گوید امیر قلعه نویی نیت به خط زدن ملی پوشان در اردوی بعدی تیم ملی ندارد.

بازیکنان استقلال از اردوی تیم ملی خط خوردند؟

آندو می گوید: هر بازیکنی خوب باشد و در باشگاهش شرایط عالی و ایده‌آلی داشته باشد و بتواند به تیم ملی کشورش کمک کند به اردو دعوت شده و درصورت صلاح‌دید کادرفنی از او استفاده خواهد شد. بنابراین درهای تیم ملی روی تمامی بازیکنان باشگاهی داخلی و لژیونرهایی که با نام ایران در هر کشوری بازی می‌کنند باز است و به چنین چیزی که اشاره کردید اصلا اعتقاد ندارم.

 

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار