۲۱:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۵

قلعه نویی به دنبال جذب ستاره استقلال

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ANDISHEMOASER News Agency،قلعه نویی به دنبال جذب ستاره استقلال.یکی از بازیکنانی که فصل گذشته با سرو صدای فراوان به استقلال پیوست کسی نبود به جز امین قاسمی نژاد که البته در این تیم کمتر به او بازی ر...

از باشگاه استقلال چخبر؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ANDISHEMOASER News Agency،قلعه نویی به دنبال جذب ستاره استقلال.یکی از بازیکنانی که فصل گذشته با سرو صدای فراوان به استقلال پیوست کسی نبود به جز امین قاسمی نژاد که البته در این تیم کمتر به او بازی رسید.

امیر قلعه نویی در پی جذب امین قاسمی نژاد از استقلال

 وقتی مجیدی در استقلال خیلی از قاسمی نژاد استفاده نکرد، این بازیکن به طور قرضی راهی گل گهر سیرجان شد و آنجا تا حدی بهتر و بیشتر بازی کرد. حالا از سیرجان خبر می رسد امیر قلعه نویی قاسمی نژاد را برای فصل جدید هم می خواهد ولی مشکل اینجاست که او بازیکن رسمی استقلال محسوب می شود و باید به این تیم برگردد مگر این که استقلالی ها و ساپینتو، قاسمی نژاد را نخواهند.

قلعه نویی به دنبال جذب ستاره استقلال

قلعه نویی به دنبال جذب ستاره استقلال

استقلال علاوه بر امین قاسمی نژاد، آرش رضاوند را هم در فولاد خوزستان دارد ولی مساله اینجاست که ساپینتو هنوز به ایران نیامده تا تکلیف این بازیکنان مشخص شود. شاید اگر این دو نفر که زمان مجیدی زیاد بازی نمی کردند؛ به استقلال برگردند دوباره بدرخشند اما به نظر می رسد در شرایط فعلی هم امیر قلعه نویی قاسمی نژاد را می خواهد و هم نکونام رضاوند را.

استقلال ابتدا باید وضعیت بازیکنان فعلی خود و نفراتی که قراردادشان تمام شده را مشخص کند و بعد منتظر تصمیمات ساپینتو در مورد بازیکنان جدید و امثال رضاوند و قاسمی نژاد باشد.

انتهای پیام/*

مطالب مرتبط

آخرین اخبار