قطعی؛ تکلیف رونالدو برابر پرسپولیس مشخص شد | قلم قرمز روی نام ستاره نامدار

آیمریک لاپورت، الکس تلس، مارسلو بروزوویچ، اوتاویو، اندرسون تالیسکا، سادیو مانه و کریستیانو رونالدو ۷ بازیکنی هستند که در کاروان النصر عربستان در سفر به ایران حضور دارند اما احتمالا تالیسکا ستاره نامدار النصر خط خواهد خورد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از همشهری آنلاین،تیم فوتبال النصر عربستان در حالی روز گذشته (دوشنبه) وارد ایران شد که لوئیز کاسترو، سرمربی پرتغالی این تیم تصمیم گرفت با وجود مجوز بازی برای پنج بازیکن خارجی، هفت بازیکن غیر آسیایی را همراه با خود به تهران بیاورد و قبل از شروع بازی دو نفر را خط بزند.

آیمریک لاپورت، الکس تلس، مارسلو بروزوویچ، اوتاویو، اندرسون تالیسکا، سادیو مانه و کریستیانو رونالدو ۷ بازیکنی هستند که در کاروان النصر عربستان در سفر به ایران حضور دارند که دو نفر از این جمع خط می‌خورد، اما فوق ستاره پرتغالی قطعا در بین غایبان بازی مقابل پرسپولیس نخواهد بود.

با اعلام لوئیز کاسترو در نشست خبری قبل از دیدار مقابل پرسپولیس در هفته اول لیگ قهرمانان آسیا به حضور فوق ستاره پرتغالی تیمش در این مسابقه اشاره کرد و گفت: همه می‌دانند کریس رونالدو بازیکن بسیار بزرگی است و در مسابقات اخیر تاثیر زیادی در امتیازگیری ما داشته و گل‌های زیادی زده و همچنین در دیدارهای گذشته بسیار سختکوش بوده و عملکرد خیلی خوبی داشته و مطمئنا فردا هم خیلی آماده است تا آمار گل‌های خود را بالاتر ببرد و گلزنی کند و ما از این دید به حضور رونالدو در تیممان نگاه می‌کنیم.

با این شرایط باید منتظر خط خوردن ۲ بازیکن از ۶ ستاره دیگر در بین خارجی‌های النصر بود که احتمال کنار گذاشته شدن الکس تلس و اندرسون تالیسکا (یا اوتاویو) بیش از سایر نفرات است.

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.