۱۱:۲۸ - ۱۴۰۲/۱۱/۱۶

رئیس جمهور در اجلاس ملی روایت پیشرفت:

قطار پیشرفت همیشه درحال حرکت بوده و متوقف نشده است

رئیس‌جمهور گفت: پیشرفت‌های کشور علی‌رغم تهدیدات به گونه‌ای پیش رفت که دشمن اقرار کرد تحریم‌ها جمهوری اسلامی را متوقف نخواهد کرد.

قطار پیشرفت همیشه درحال حرکت بوده و متوقف نشده است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، سیدابراهیم رئیسی در اجلاس ملی روایت پیشرفت با بیان این‌که « روسای کشورهای مختلف از پیشرفت کشور علی رغم محدودیت‌ها شگفت‌زده هستند» ادامه داد: پیشرفت‌های کشور علی‌رغم تهدیدات به گونه‌ای پیش رفته است که دشمن اقرار کرد تحریم‌ها جمهوری اسلامی را متوقف نخواهد کرد.

وی گفت: جریان مقاومت بعد از پیروزی انقلاب اسلامی جلوه دیگری یافت و متحول شد به نحوی که همه ملت فلسطین ایستادگی در برابر دشمن را دنبال کردند و جنگ سنگ و انتفاضه اول و دوم و سوم به جنگ با موشک تبدیل شد

رئیس‌جمهور اظهار کرد: این تحول ها به برکت انقلاب اسلامی پیش آمد و این پرچمی که امام (ره) برافراشت و این نگاه تحولی امام و انقلاب روز به روز علی رغم خواست دشمن به پیش رفت؛ پیشرفت ها به حدی چشمگیر بود که دشمن رسما اعلام کرد فشار حداکثری بر جمهوری اسلامی ایران بی اثر شده است

وی گفت: نه جنگ نه جریان منافقین نه تهدیدها و نه تحریم ها ملت ما و قطار پیشرفت را نتوانست از حرکت باز بدارد و این قطار پیشرفت همواره در حال حرکت بود و هیچ گاه از حرکت بازنایستاد.

رئیس‌جمهور اظهار کرد: شرایط مقاومت در مقابل رژیم جعلی صهیونیستی تغییر کرده، قبلا دور میز مذاکره می‌نشستند، انواع قراردادها را امضا می‌کردند و طرف مقابل هم به هیچ کدام پایبند نبود.

وی ادامه داد: جلوه جریان مقاومت بعد از پیروزی انقلاب اسلامی متحول شد، به نحوی که همه فلسطین ایستادگی در برابر دشمن را دنبال کردند و جنگ سنگ و انتفاضه اول و دوم و سوم به جنگ با موشک تبدیل شد.

وی افزود: این پرچمی که امام خمینی (ره) برافراشتند و این نگاه تحولی که ایشان آغاز کردند، روز به روز علی‌رغم خواست دشمن جلو رفت.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : ایسنا

مطالب مرتبط

آخرین اخبار