قصه بازی با الریان تکرار شد/ پرسپولیس از یک سوراخ دوبار گزیده شد

پرسپولیس در دقیقه ۱۳ بازی مقابل گوا دروازه‌اش باز شد که این گل هم تقریباً مشابه گل دیدار با الریان بود. خبرورزشی – بعد بازی الریان نوشتیم که مشکل بزرگی در خط دفاع پرسپولیس وجود دارد که یحیی گل‌محمدی باید هرچه سریعتر آن را برطرف کند، تا قبل از آنکه مقابل تیم‌های بزرگ‌تر و قوی‌تر […]

پرسپولیس در دقیقه ۱۳ بازی مقابل گوا دروازه‌اش باز شد که این گل هم تقریباً مشابه گل دیدار با الریان بود.

قصه بازی با الریان تکرار شد/ پرسپولیس از یک سوراخ دوبار گزیده شد

خبرورزشی – بعد بازی الریان نوشتیم که مشکل بزرگی در خط دفاع پرسپولیس وجود دارد که یحیی گل‌محمدی باید هرچه سریعتر آن را برطرف کند، تا قبل از آنکه مقابل تیم‌های بزرگ‌تر و قوی‌تر کار دست تیمش ندهد.

از ایستادن واینالدوم در بازی لیورپول با رئال مثال آوردیم که سوژه فضای مجازی شد. اینکه سیدجلال حسینی و احمد نوراللهی به عنوان دو بازیکن با تجربه و کاپیتان‌های اول و دوم پرسپولیس، تنها با مهاجم الریان به هوا پریدند و هیچ گونه مزاحمتی برای او ایجاد نکردند. او هم خیلی راحت روی تیر یک ضربه سر زد و دروازه لک را گشود.

عین همان ماجرا در دیدار با گوا تکرار شد. دوباره یک سانتر روی تیر یک و یک ضربه سر به راحتی و لرزش تور دروازه پرسپولیس. تیم گل محمدی از یک سوراخ دوبار گزیده شد و این شایسته یک تیم حرفه‌ای که مدعی قهرمانی قاره است، نیست.

لحظه این گل را در ویدئوی زیر ببینید:

بیشتر بخوانید:

  • واکنش باشگاه پرسپولیس به شایعه ۸ میلیاردی

منبع: خبرورزشیخبر ورزشی