۲۱:۱۵ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۳

قسم‌هایی که فایده نداشت/ بیرانوند چطور محروم شد؟

علیرضا بیرانوند با کارت زردی که از داور بازی با تراکتور گرفت، غایب بزرگ پرسپولیس در بازی با ذوب آهن خواهد بود.

دروازه بان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،پرسپولیس در حالی موفق شد با دو گل از سد تراکتور عبور کند که در اواخر بازی یک اتفاق تلخ برای پرسپولیسی‌ها رخ داد. علیرضا بیرانوند ستاره پرسپولیس که مهره بدون جانشینی در این تیم محسوب می‌شود، با دریافت کارت زرد از بازی بعدی تیمش مقابل ذوب‌آهن محروم شد. اما دلیل اخطار بیرانوند چه بود و علیرضا چطور بازی حساس تیمش مقابل ذوب آهن را از دست داد؟

بیرانوند در یک صحنه و بعد از واکنشی که نشان داد، از ناحیه کمر احساس درد کرد. همان ناحیه‌ای که قبلا علیرضا دچار مصدومیت شده بود و حتی در چند بازی با قرص و آمپول برای پرسپولیس به میدان رفت. بیرانوند که درد شدیدی داشت، بعد از بیرون رفتن توپ روی زمین افتاد و داور مسابقه هم از پزشکان پرسپولیس خواست تا بالای سر گلر تیمشان حاضر شوند.

بعد از انجام مداوا در همان داخل زمین، بیرانوند از جا بلند شد و خواست به بازی ادامه دهد. با این حال ناگهان وحید کاظمی با سرعت خودش را به بیرانود رساند و او را به دلیل اتلاف وقت با کارت زرد جریمه کرد. این درحالی بود که خود داور وقتی متوجه مصدومیت بیرانوند شد، درخواست حضور کادر پزشکی را در زمین داد. بیرانوند هم که اصلا انتظار گرفتن کارت زرد را نداشت، بارها جلوی چمشان داور قسم خورد که قصدی برای اتلاف وقت نداشته و داور به اشتباه به او کارت زرد نشان داد.

با این حال قسم‌های بیرانوند هم چاره کار نبود و علیرضا با دریافت کارت زرد از بازی بعدی تیمش محروم شد. بعد از بازی بیرانوند که به‌شدت عصبانی بود، قصد داشت باز هم به سمت داور برود ولی ترابی و چند بازیکن دیگر پرسپولیس مانع او شدند تا داور او را با کارت قرمز جریمه نکند.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط