فیلم| کل یالدار با فروکردن شاخش در پای شیر از دست آن فرار کرد

تماشا کنید که چگونه این کل یالدار از بهترین سلاح خود برای مبارزه با این شیرهای گرسنه استفاده می کند. "هانس ژوبرت " از پولوکوان به گفت: «در 26 آوریل 2018 برای تعطیلات آخر هفته طولانی به پارک رفتیم و اتفاقاً در حدود 24 کیلومتری شمال کمپ استراحت ساتارا در مسیر منتهی به کمپ اولیفانس با این صحنه کشتن کل یالدار مواجه شدیم. »

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، کل یالدار با فروکردن شاخش در پای شیر از دست آن فرار کرد.  تماشا کنید که چگونه این کل یالدار از بهترین سلاح خود برای مبارزه با این شیرهای گرسنه استفاده می کند. “هانس ژوبرت ” از پولوکوان به گفت: «در ۲۶ آوریل ۲۰۱۸ برای تعطیلات آخر هفته طولانی به پارک رفتیم و اتفاقاً در حدود ۲۴ کیلومتری شمال کمپ استراحت ساتارا در مسیر منتهی به کمپ اولیفانس با این صحنه کشتن کل یالدار مواجه شدیم. »

 

 

او افزود: « ما به اندازه کافی خوش شانس بودیم که در همان بعدازظهر در ساعت ۱۲:۳۰ شاهد کشتن یک کل یالدار نگوتسو بودیم. تصمیم گرفتیم بعدازظهر همان روز به آنجا برگردیم تا ببینیم چه چیزی از لاشه باقی مانده است که با این ۲ شیر ماده روبرو شدیم که این کل وحشی را تعقیب می کردند، پس البته، تصمیم گرفتیم همانجا منتظر بمانیم. در نهایت خوش شانسی ما، این منظره حیرت انگیز درست در مقابل ما شروع شد.»

«در آنجا منتظر ماندیم. وحشی مبارزه کرد و توانست یکی از شاخ هایش را به پای یکی از شیرزنان فرو کند.»

این باید برای شیر بسیار دردناک بوده باشد، زیرا برای چند لحظه او به وحشی گیر کرده بود. من خوشحالم که وحشی فرار کرد زیرا در مقابل شیرها نمی توانند برنده شوند. راستش را بگویم، احساسات متفاوتی در مورد کل این مصیبت داشتم. این مشاهده بسیار کمیاب است زیرا شیرها معمولاً وقتی به دام‌های وحشی می‌رسند می‌کشند.

توصیه من به افرادی که در همین شرایط هستند این است که در جای خود بمانند و تا آخر صبر کنند. در نقطه‌ای به نظر می‌رسید که شیرها تسلیم شدند، زیرا این کل یالدار همچنان دور می‌شد تا زمانی که هوا غبار گرفت. چه روز باورنکردنی!»

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.