۱۵:۱۲ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۶

کلیپ سبک زندگی

فیلم | کت شلوار تابستونی رو اینجوری بپوش

بدیهی است که کت و شلوارهای سرمه ای، زغالی و مشکی همواره باید بر اساس نوع کسب و کار شما انتخاب شوند. رنگ های روشن تر مانند خاکی و خاکستری روشن، به جای جذب گرما آن را منعکس خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،ماه های تابستان در راه است است و با خود موجی از راحتی و آرامش به همراه دارد. هرچند ممکن است در این فصل دلپذیر، افراد در انتخاب لباس راحت باشند اما هیچ عذر و بهانه ای برای پوشیدن لباس های درهم و برهم و بدلباس گشتن وجود ندارد.

نکاتی که باید در رابطه با کت و شلوارهای تابستانی رعایت کنید

کت و شلوار، جزء ضروری و واجب کمد لباسی یک جنتلمن امروزی است. اما یک دست کت و شلوار برای همه موقعیت ها و فصول سال مناسب نیست. برای داشتن بهترین انتخاب، توجه به ساختار و ترکیب پارچه آن اهمیت زیادی دارد. ساختار یک کت و شلوار تعیین کننده وزن، پارچه و تبادل هوایی آن خواهد بود. انتخاب یک کت و شلوار بدون آستر یا نیمه آستردار تهویه و خنکی بیشتری را برای شما فراهم می کند، هرچند ممکن است بخشی از ساختار کت و شلوار حذف گردد. همچنین جنس پارچه آن نیز می تواند نقش کمک کننده ای در خنک نگه داشتن شما داشته باشد، زیرا پارچه های با الیاف سبک وزن تر و دارای بافت شل تر، جریان هوای بیشتری را از خود عبور داده و بنابراین گرما را به حداقل می رسانند.

کلیپ | اطلاعات کلی درباره سر آستین فرانسوی

فیلم | کت شلوار تابستونی رو اینجوری بپوش

کت و شلوارهای پنبه ای یکی از گزینه هایی است که همه جا کاربرد دارد، زیرا به شما ظاهری شیک و پیراسته و درعین حال غیر رسمی می دهد که این ویژگی آن را برای فصل تابستان بسیار محبوب می کند. پارچه های با الیاف پنبه محکم تر و سخت تر از الیاف پشمی است اما مزیت آن خنک تر بودن و سبک تر بودن آنهاست. یکی از پرطرفدارترین رنگ ها برای کت و شلوار پنبه ای، رنگ خاکی است، اما در بی پروایی و جسور بودن راحت باشید و یک کت و شلوار لاجوردی روشن از برند Brooks Brothers را انتخاب کنید. در اندیشه معاصر ببیینید

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط