۱۴:۴۲ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۶

فیلم | مقایسه تانک T-۱۴ Armata روسیه با تانک‌های آمریکایی، بریتانیایی و فرانسوی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از شهرآرا، تانک‌های روسی تانک بالاخره وارد میدان نبرد اوکراین شدند و بدین ترتیب این تانک‌های پیشرفته روسی با نیرو‌های اوکراینی روبرو خواهند شد که به تازگی تانک‌های اهدایی متحدان غربی خود را ...

فیلم | مقایسه تانک T-۱۴ Armata روسیه با تانک‌های آمریکایی، بریتانیایی و فرانسوی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از شهرآرا، تانک‌های روسی تانک بالاخره وارد میدان نبرد اوکراین شدند و بدین ترتیب این تانک‌های پیشرفته روسی با نیرو‌های اوکراینی روبرو خواهند شد که به تازگی تانک‌های اهدایی متحدان غربی خود را دریافت کرده اند.

نیرو‌های اوکراینی پیش‌تر از تانک‌های چلنجر (Challenger) بریتانیایی و تانک‌های لئوپارد (Leopard) آلمانی استفاده کرده بودند و قرار است به زودی تانک‌های آبرامز آمریکایی و تانک‌های Leclerc فرانسوی را نیز دریافت کنند.

روز گذشته روسیه مدعی شد که استفاده از تانک‌های جدید خود را برای هدف قرار دادن موقعیت نیرو‌های اوکراینی استفاده کرده است، اگر چه یک منبع داخلی در روسیه تایید کرده است که هنوز از تانک‌های جدید روسیه در عملیات‌های تهاجمی مستقیم استفاده نشده است.

آژانس خبری روسی RIA مدعی شده است که تانک‌های آرماتای روسی به سیستم‌های حفاظتی اضافی در قسمت جناحین مجهز شده و خدمه نیز آموزش‌های ویژه‌ای در زمینه مبارزه در میدان نبرد اوکراین دریافت کرده اند. در شرایطی که دو طرف برای استفاده کردن از تانک‌های جدید خود در میدان نبرد آماده می‌شوند، می‌خواهیم تانک T-۱۴ Armata را با چهار تانک جدیدی که در میدان نبرد اوکراین رونمایی شده اند مقایسه کنیم.

 

پایان*/

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار