۱۲:۵۱ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۸

فیلم| دعوای جالب شیر نر و ماده با حمله برق آسای شیر نر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، سایت حیوانات حیرت انگیز حیات وحش این ویدیو را با بیش از ۲۰۰۰۰۰ مشترک خود آن را به اشتراک گذاشت. فناوری بسیار شگفت انگیز شده است، وقتی که چیزی در آفریقا اتفاق می‌افتد می‌تواند به معنای واقعی کلمه د...

فیلم| دعوای جالب شیر نر و ماده با حمله برق آسای شیر نر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، سایت حیوانات حیرت انگیز حیات وحش این ویدیو را با بیش از ۲۰۰۰۰۰ مشترک خود آن را به اشتراک گذاشت. فناوری بسیار شگفت انگیز شده است، وقتی که چیزی در آفریقا اتفاق می‌افتد می‌تواند به معنای واقعی کلمه در همان روز به صورت آنلاین پست شود و ما می‌توانیم خودمان را با حیات وحش در آنجا سهیم بدانیم.

در ابتدای این ویدیو شاهد لذت بردن یک شیرماده از غذای خود هستیم. او قبلاً کشتن طعمه خود را کامل کرده وحالا در حال خوردن غذا است. احتمال می‌رود شیر ماده به تنهایی و بدون پراید خود این کشتار را انجام داده است. در این ویدئو سپس شیر نر را می‌بینیم که به سمت شیر ​​ماده می‌رود. حتی بدون عنوان ویدیو هم از زبان بدن شیر نر کاملا مشخص است که ناراضی است.

شیر نر مستقیماً به سمت این شیر ماده می‌جهد و شیر ماده با سرعتی باورنکردنی بلند می‌شود و فرار می‌کند. به گفته Wild Animals Central محققان تخمین زده‌اند که شیر‌ها می‌توانند با سرعت بیش از ۸۰ کیلومتر در ساعت (۵۰ مایل در ساعت) برای مسافت‌های کوتاه بدود، اما اینکه آیا این پایدار است یا خیر هنوز مشخص نیست.

پس از فرار شیرماده، شیر نر را می‌بینیم که آنجا ایستاده تا مطمئن شود که صاحب اصلی غذا دیگر برنمی‌گردد. در پایان ویدیو، ما حتی شیرغالب را می‌بینیم که دوباره شیر ماده را تعقیب می‌کند، انگار می‌خواهد به شیر ماده بگوید بهتر است قبل از اینکه به اینجا برگردی یک پیاده‌روی طولانی انجام دهی!

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار