شیر بدخلق؛ یک هتل در لاس وگاس را به هم ریخت؛

فیلم| حمله شیر لاس وگاس در حین نمایش زنده

یک شیر به یکی از نگهبانان خود در لاس وگاس حمله می کند - شاید در حال شورش علیه شرایط زندگی بی رحمانه اش است؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، حمله شیر لاس وگاس در حین نمایش زنده خبرساز شد. این حمله شیر در باغ وحشی در لاس وگاس ماهیت غیرقابل پیش‌بینی شیرها و خطرات بالقوه نگهداری آنها در فضاهای بسته را به ما یادآوری می‌کند. تماشاگران در این نمایش لحظه‌ای شگفت‌انگیز را بین یک شیر و نگهبانش ثبت کردند و موضوعات گسترده‌تری درباره اسارت این موجودات باشکوه را روشن کردند.

 

 

شبکه تلویزیونی فاکس نیوز گزارش داد در بخشی از این نمایش، دو شیر نر و ماده به نمایش گذاشته شده، مشغول انجام نمایش خود بودند که ناگهان شیر نر، به سوی یکی از دو مربی حاضر در نمایش حمله ور شد.

البته کمک مربی دوم در آرام کردن شیر، نمایش را از تبدیل شدن به یک حادثه غمبار رهانید ولی شیر نری که معلوم نبود از چه مساله‌ای از مربی خود دلگیر شده بود، وی را با تعقیب وادار کرد از قفس شیشه‌ای خارج شود.

مقامات هتل درباره حمله شیر لاس وگاس در حین نمایش زنده می‌گویند مشخص نیست چه مساله‌ای باعث تحریک و بدخلقی این شیر شده است. مربی خوش شانس از این حادثه فقط چند خراش دیده و زخمی جدی در بدنش به وجود نیامده است

 

 

طبیعت غیر قابل پیش بینی شیرها

شیرها که اغلب از آنها به عنوان پادشاهان جنگل یاد می شود، به دلیل حضور باشکوه و قدرت فوق العاده خود شناخته می شوند. با این حال، رفتار آنها می تواند بسیار غیرقابل پیش بینی باشد، به خصوص زمانی که آنها از زیستگاه طبیعی خود حذف شوند. در این روز تماشاگران باغ وحش MGM از نزدیک شاهد طبیعت غیرقابل پیش بینی شیرها بودند.

این ویدئو با بازدیدکنندگانی شروع می شود که در اطراف محوطه شیر در باغ وحش MGM در لاس وگاس جمع شده اند. این جو فضایی مایه هیبت و تحسین است زیرا مردم شیرهایی را که در محوطه خود به خواب می روند، مشاهده می کنند. با این حال در کسری از ثانیه، یک سناریوی به ظاهر آرام تبدیل به یک نمایش تکان دهنده می شود.

ناگهان یکی از شیرها به یکی از نگهبانان حمله می کند و آرامش از بین می رود. او که کاملاً غافلگیر شده است. خوشبختانه، نگهبان دیگر توانست به داخل بپرد و شیر را از او جدا کند. نگهبان در نهایت با جراحاتی از چنگ شیر فرار می کند.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.