فیلم| امکانات فوق لاکچری منزل جدید کریستیانو رونالدو

چند مورد از امکاناتی که کریستیانو رونالدو در منزلش برای بچه‌هاش فراهم کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، رونالدو به همراه جورجینا رودریگز و پنج فرزندش از زمان حضورش در یوونتوس، صاحب یک ویلای مجلل در تورین ایتالیا هستند. این ملک که در تپه‌های تورین واقع شده است از دو ویلای مجاور تشکیل شده است و در یک جاده خصوصی با نگهبانان قرار دارد و توسط باغ‌های خصوصی احاطه شده است.

طبق گزارش‌ها، رونالدو جذب ویلایی با ساخت و ساز مدرن در Strada San Vito Revigliasco شد که این ویلا یکی از منحصر به فرد‌ترین مناطق تورین، و تقریباً ۱۰٫۷۶۳ فوت مربعی بود. رودریگز بیان کرد که انتخاب خانه با اندازه بزرگ جای تعجب ندارد و رونالدو همیشه خانه‌های بزرگ را ترجیح می‌دهد.

حفاظت عالی از حریم خصوصی خانه کریستیانو رونالدو از نکات برجسته خانه او است. ویلا از طریق یک مسیر خصوصی طولانی که به شدت توسط نیروهای امنیتی محافظت می‌شود به جاده اصلی متصل می شود.

 همچنین این عمارت توسط مناظر تماشایی احاطه شده است. یک طرف اقامتگاه چشم‌اندازی به تپه‌های دیدنی و یک رودخانه دارد، در حالی که سمت دیگر منظره چشمگیری از شهر تورین را به نمایش می‌گذارد.

این اقامتگاه سه طبقه با ترکیبی مجلل از مصالح مختلف مرمر و پنجره‌های بزرگ متعدد در هر اتاق طراحی شده است.

 یک اتاق بازی اختصاصی برای فرزندانش به رنگ‌های صورتی و آبی برای دختران و پسران درنظر گرفته شده که دارای دیوارهایی با ویژگی لمس‌های بازیگوشی و با عکس برگردان‌های ابرقهرمان مرد عنکبوتی است.

منبع ویدئو: خبرفوری

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.