۱۳:۰۰ - ۱۴۰۲/۱۱/۱۲

کلیپ خبری

فیلم | آمادگی ارتش سپاه ایران مقابل تهدیدهای دشمن

معاون تربیت و آموزش ارتش درباره توانمندی‌های ارتش کشور گفت: سربازان ما در حال توانمند شدن برای پاسخ به تهدیدات هستند و ما سپر ملت هستیم.

لینک های دانلود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،امیر علیرضا شیخ معاون تربیت و آموزش ارتش در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان درباره تهدیدات دشمن گفت: اصولا ما برای پاسخ به تهدیدات زاده شده ایم زیرا در قبال پاسخ به تهدید توانمندی ایجاد می‌شود و سربازان ما در حال توانمند شدن برای پاسخ به تهدیدات هستند؛ لذا وظیفه ما مقابله با تهدیدات است و سپر ملت هستیم.

وی ادامه داد: سربازان ما این آموزش ها را فرامی‌گیرند و با این روحیه آمادگی خود را برای آینده انقلاب و کشور حفظ می کنند. هنر ما پاسخگویی به تهدید است و قطعا تهدید در زمان مناسب خود پاسخ داده خواهد شد . البته این قبیل تهدیدات جدید نیستند و جمهوری اسلامی ایران تا امروز مدل های مختلف تهدید را شاهد بوده است؛ پاسخ مناسب و به موقع و با بازه راهبردی را نیز به موقع انجام خواهد داد و دشمن فعلا در حال کیش و مات شدن در برابر ایران است.

شیخ افزود: آنچه که باعث می شود تا جایگاه کشورما مشخص شود از دیدگاه دشمن نگریستن است؛ زمانی که تهدیدات به یک سمت بیشتر می شود یعنی جایگاه قدرتی بالایی دارد. اینکه نمی توانند با جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک مولفه قدرت منطقه ای و جهانی برخورد داشته باشند نشان دهنده اقتدار و قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران است. در اندیشه معاصر ببینید

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار