۱۰:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۰

فیش حقوقی| نحوه گرفتن فیش حقوقی فولاد/ ساده ترین راه دریافت فیش حقوقی بانک صادرات و فیش حقوقی بنیاد شهید

در این قسمت از اندیشه معاصر به بررسی فیش حقوقی| نحوه گرفتن فیش حقوقی فولاد/ ساده ترین راه دریافت فیش حقوقی بانک صادرات و فیش حقوقی بنیاد شهید پرداخته ایم. با ما در اندیشه معاصر همراه باشید.

احکام جدید بازنشستگان فولاد 1402

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، در این قسمت از اندیشه معاصر به بررسی فیش حقوقی| نحوه گرفتن فیش حقوقی فولاد/ ساده ترین راه دریافت فیش حقوقی بانک صادرات و فیش حقوقی بنیاد شهید پرداخته ایم. با ما در اندیشه معاصر همراه باشید.

افراد به راحتی می توانند دیگر بدون نیاز به مراجعات حضوری برای دریافت فیش حقوقی خود با استفاده از فضایی آنلاین در بستر فضای مجازی و غیر حضوری فیش حقوقی دریافتی ماهیانه خود را بررسی و دریافت نمایند.

در اندیشه معاصر به نحوه گرفتن فیش حقوقی در سازمانهای مختلف پرداخته ایم که یک به یک آنها را شرح خواهیم داد.

نحوه گرفتن فیش حقوقی فولاد

برای دریافت فیش تنها کافی است وارد سایت صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد به آدرس اینترنتی www.irspf.ir شده ( www.irsbf.ir دریافت فیش حقوقی) و مراحل دریافت برای فیش حقوقی را طی نمایند.

صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد جهت سهولت این قشر زحمتکش کشور برای دریافت فیش حقوقی به صورت غیر حضوری سامانه irspf.ir یا همان سایت موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد را در بستر فضای اینترنتی برای خدمات غیر حضوری خود و همچنین مشاهده و دریافت فیش حقوقی ماهیانه طراحی و ارائه نموده است.

مستمری بگیران صندوق فولاد می توانند به راحتی به صورت غیر حضوری و اینترنتی بدون نیاز به مراجعه حضوری با ورود به سامانه irspf.ir نسبت به مشاهده فیش دریافتی حقوق ماهیانه خود اقدامات لازم را انجام دهد.

در ادامه مطلب نسبت به اینکه مستمری بگیران صندوق فولاد نیاز به راهنمایی جهت ورود به سامانه irspf.ir و نحوه دریافت فیش از این سامانه را دارند توضیحات کامل آورده شده است.

معرفی سامانه فیش حقوقی irspf.ir

پیش از طراحی سایت irspf.ir، دریافت فیش حقوقی بازنشستگان صندوق بازنشستگی فولاد از طریق مراجعات حضوری صورت می گرفت. امروزه مراجعات بازنشستگان به صورت حضوری جهت دریافت فیش حقوقی ماهیانه امری مشکل و وقت گیر خواهد بود.

صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد با راه اندازی سامانه irspf.ir جهت دریافت خدمات اینترنتی، انجام این کار را به صورت آنلاین در اختیار مستمری بگیران قرار داده و بازنشستگان برای دریافت فیش حقوقی خود دیگر نیازی به مراجعه حضوری ندارند و با به همراه داشتن کد کشوری، شماره پرسنلی، شماره حساب ۱۳ رقمی حقوق واریزی و شماره تلفن همراه خود به راحتی می توانند نسبت به مشاهده و دریافت فیش حقوقی ماهیانه خود در سامانه irspf.ir اقدام نمایند.

 

نحوه ورود به سایت www.irspf.ir

یکی از کاربردی ترین خدمات صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد به صورت اینترنتی ارائه فیش حقوقی می باشد. همانطور که بیان کردیم دریافت فیش حقوقی بازنشستگان فولاد از طریق سامانه irspf.ir و بدون نیاز به مراجعه حضوری امکان پذیر می باشد. با استفاده از راهنمای تصویری ذیل این قشر می توانند با مراجعه به سامانه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد فیش حقوقی خود را مشاهده و دریافت نمایند.

افراد جهت ورود به سامانه دریافت فیش حقوقی صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد ابتدا باید آدرس سایت irspf.ir را در مرورگر اینترنتی خود جستجو نمایند .

افراد پس از ورود به سایت irspf.ir به راحتی می توانند برای مشاهده و دریافت فیش حقوق بازنشستگی ماهیانه خود اقدام نمایند.

ساده ترین راه دریافت فیش حقوقی بانک صادرات

برای دریافت فیش حقوقی خود میتوایند از طریق سامانه زیر اقدام فرمایید.

فیش حقوقی بانک صادرات

فیش حقوقی بنیاد شهید

بنیاد شهید و امور ایثارگران به منظور ایجاد شرایط مناسب برای افراد زیر مجموعه خود سامانه های اینترنتی را تدارک دیده است که افراد می توانند به راحتی فیش حقوقی خود را دریافت کنند. این افراد می توانند با مراجعه به سایت isaarit.isaar.ir نسبت به ثبت نام خود اقدام کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را در اختیار بگیرند. با داشتن نام کاربری و رمز عبور افراد می توانند به صفحه خود وارد شده و فیش حقوقی خود را دریافت کنند.

سایت ایثار با استفاده از سامانه های دولت من و همچنین سیستم مدیریت یکپارچه کاربران روش های مختلفی را به ایثارگران ارائه داده است تا بتوانند با هر کدام از این روش ها فیش حقوقی خود را دریافت کنند. در صورتی که افراد حقوق بگیر ایثارگر، شهدا و جانبازان رمز عبور خود را فراموش کرده باشند می توانند با انتخاب گزینه بازیابی رمز، مجددا رمز جدیدی را برای خود انتخاب کرده و در حفظ آن دقت کافی داشته باشند. در متن مقاله حاضر به کلیه جزئیات مربوط به دریافت فیش حقوقی ایثارگران بنیاد شهید، نحوه دریافت فیش جانبازان و شهدا، نحوه ثبت نام در سایت، روش های دریافت فیش حقوقی و … پرداخته شده است.

سایت دریافت فیش حقوقی ایثارگران بنیاد شهید

کلیه افرادی که عضو یک سازمان مشترک هستند و از آن سازمان حقوق دریافت می کنند دارای احکام و فیش های حقوقی می باشند. فیش حقوقی در اصل سند معتبری است که شامل تمامی جزئیات مربوط به میزان دریافت حقوق، بیمه، مزایا و … می باشد که در هر ماه و قبل از واریز حقوق برای افراد صادر می شود که در بین افراد شاغل در یک سازمان مشترک می باشد.

در فیش های حقوقی با توجه به جایگاه شغلی فرد، سابقه کاری، ساعات کاری و … میزان مشخصی هزینه در نظر گرفته می شود که ضمن کسر مالیات، حق بیمه و … مبلغ خالص دریافتی در انتهای فیش ثبت می شود که به عنوان حقوق به اشخاص تعلق می گیرد.

با توجه به اهمیت جایگاه شهدا، ایثارگران و جانبازان سازمان بنیاد شهید اقدام به ایجاد سامانه های الکترونیکی فیش حقوقی کرده است تا شرایط مناسب تری را برای این افراد ایجاد کند و آن ها بتوانند به راحتی به فیش ها و احکام خود دسترسی داشته باشند.

سایت دریافت فیش حقوقی ایثارگران بنیاد شهید با عنوان سایت ایثار شناخته می شود که ایثارگران می توانند با ورود به این سایت به فیش حقوقی خود دسترسی داشته باشند و از سایر امکانات آن نیز بهره ببرند. برای ورود به سایت دریافت فیش حقوقی ایثارگران بنیاد شهید و دریافت فیش شهدا و جانبازان می توان به آدرس اینترنتی isaarit.isaar.ir مراجعه کرد و از طریق نام کاربری و رمز عبور به صفحه شخصی خود وارد شد.

راهنمای ورود به سامانه فیش حقوقی ایثارگران بنیاد شهید

آنچه که برای ایثارگران مهم می باشد این است که بتوانند به راحتی به فضای سایت فیش حقوقی وارد شده و درخواست خود را انجام دهند. نحوه ورود و استفاده از سایت های ایرانی تقریبا به یک روال است و معمولا فضای سایت به شکل ساده ای طراحی می شود تا استفاده از آن آسان باشد. افرادی که قصد استفاده از سامانه فیش حقوقی ایثار گران را دارند باید ابتدا در سایت گوگل آدرس اینترنتی این سایت را وارد کرده و پس از آن به صفحه شخصی خود در سایت بروند که در این بخش راهنمای ورود به سامانه فیش حقوقی ایثارگران بنیاد شهید قرار داده شده است.

حقوق بگیران بنیاد شهید که قصد دریافت فیش حقوقی شهدا و جانبازان را در سامانه دارند در گام اول می بایست آدرس اینترنتی سایت https://isaarit.isaar.ir/ را در گوگل وارد کرده و عنوان سایت را انتخاب کنند پس از آن صفحه ای با عنوان سایت ایثار برای فرد نمایش داده می شود که می تواند از این صفحه فیش خود را دریافت کند.

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید تمامی اطلاعات مورد نیاز و خدمات ارائه شده در سامانه دریافت فیش به خوبی نمایش داده شده است و در اختیار کاربران این صفحه قرار گرفته است. این خدمات در سه بخش به صورت جداگانه نمایان می شود و افراد با توجه به هدف خود می توانند از هر کدام این موارد استفاده کنند. ایثارگران کافیست تا با وارد شدن به این صفحه و انتخاب خدمات مورد نظر از آن ها بهره ببرند.

بنیاد شهید

بنیاد شهید

نحوه ثبت نام در سامانه فیش حقوقی ایثارگران بنیاد شهید

وارد شدن به فضای سامانه های اینترنتی و استفاده از امکانات آن ها مستلزم داشتن نام کاربری و رمز عبور می باشد تا هر زمان که قصد استفاده از سامانه را داشته باشید با وارد کردن نام کاربری صفحه شخصی فرد نمایش داده شود. همانند سایر سامانه ها افرادی که می خواهند از سایت ایثار فیش حقوقی خود را دریافت کنند می بایست در گام اول ثبت نام خود را تکمیل کرده و پس از آن از خدمات این سایت استفاده کنند. کلیه ایثارگران باید اولین بار ثبت نام خود را در سامانه تکمیل کرده و پس از آن همواره با همان نام کاربری تعیین شده فیش خود را از سامانه دریافت نمایند. در این بخش به نحوه ثبت نام در سامانه فیش حقوقی ایثارگران بنیاد شهید پرداخته شده است.

در اولین مرحله ایثارگران باید به فضای سامانه دریافت فیش وارد شوند و از بین گزینه های موجود در این صفحه ثبت نام خدمات الکترونیک را انتخاب کنند تا صفحه جدید مربوط به ثبت نام نمایش داده شود.

پس از وارد شدن به صفحه ثبت نام، افراد متقاضی استفاده از این سامانه باید نام کاربری و رمز عبوری برای خود تعیین کنند و پس از تایید نهایی همواره با وارد کردن آن به امکانات سامانه دسترسی پیدا کنند.معمولا در زمان ثبت نام، کد ملی افراد به عنوان نام کاربری آن ها در نظر گرفته می شود و از آن پس با وارد کردن این اطلاعات می توانند به صفحه خود در سامانه دریافت فیش حقوقی مراجعه کرده و درخواست های خود را ثبت کنند. این افراد می توانند به صورت آنلاین تمامی جزئیات مربوط به فیش خود را ببینند و در صورت نیاز از آن پرینت نیز تهیه کنند.

مراحل دریافت فیش حقوقی ایثارگران و جانبازان بنیاد شهید

با توجه به اینکه در دنیای امروزه تمامی فعالیت ها از طریق سامانه های اینترنتی صورت می گیرد، لذا سایر افراد که به عنوان حقوق بگیر یک سازمان هستند می توانند با مراجعه به سامانه های اینترنتی به خدمات ارائه شده توسط سازمان خود دسترسی پیدا کنند. یکی از مهمترین موضوعات در خصوص امکانات سامانه های اینترنتی دریافت فیش های حقوقی است. به همین دلیل است که افراد شاغل و بازنشسته در هر سازمان و ارگان نیاز دارند تا در پایان ماه با مطالعه فیش حقوقی خود از میزان دریافتی و کسور درآمد خود مطلع شوند.

ایثارگران و جانبازانی که از بنیاد شهید و امور ایثارگران حقوق دریافت می کنند می توانند در پایان هر ماه با مراجعه به سامانه این سازمان فیش های حقوقی خود را دریافت کنند که در این بخش به مراحل دریافت فیش حقوقی ایثارگران و جانبازان بنیاد شهید و همچنین نحوه دریافت فیش شهدا و جانبازان پرداخته شده است.

همانند سایر سامانه های اینترنتی ایثارگران و جانبازان می بایست در مرحله اول صفحه اصلی سایت ایثار isaarit.isaar.ir را باز کرده و پس از آن با انتخاب گزینه مربوط به فیش حقوقی ایثارگران به این بخش دسترسی پیدا کنند.

ایثارگران و جانبازانی که قصد دریافت فیش خود را دارند پس از انتخاب این گزینه می بایست نام کاربری و رمز عبور خود را که در زمان ثبت نام تعیین شده است را وارد کرده و فیش حقوقی خود را دریافت کنند.

این فیش ها عموما در فرمت پی دی اف در اختیار این افراد قرار می گیرند و در صورت تمایل می توانند از آن ها پرینت نیز تهیه کنند. ارائه فیش حقوقی شهدا و جانبازان و همچنین ایثارگران در سازمان بنیاد شهید موضوع مهمی برای این افراد است چرا که افراد می خواهند در پایان ماه از میزان دریافتی و کسورات حقوق خود مطالع باشند.

نحوه دریافت فیش حقوقی کارمندان بنیاد شهید

در سازمان ها و ادارات معمولا افراد حقوق بگیر به دو بخش کارمندان فعال و بازنشستگان تقسیم می شوند. با توجه به تعداد بالای نیرو های انسانی در ادارات و سازمان های مختلف حقوق های پرداختی به این افراد به صورت جداگانه از سیستم های مجزا صورت می گیرد. بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز با توجه به این موضوع، بخش های جداگانه ای را در اختیار کارمندان و جانبازان/ ایثارگران قرار داده است که هر فرد با توجه به وضعیت شغلی خود از این بخش ها استفاده می کند.

کارمندان افراد مشغول به خدمتی هستند که در حال حاضر در سازمان حضور دارند که با توجه به این موضوع این افراد از نظر میزان حقوق و مزایا و سایر خدمات تفاوت هایی را با جانبازاو و ایثارگران دارند. به همین دلیل است که سامانه های جداگانه را برای این افراد در نظر گرفته اند. کارمندان بنیاد شهید به منظور دریافت فیش های حقوقی خود می بایست به صفحه اصلی سایت ایثار مراجعه کنند که در این جا نحوه دریافت فیش حقوقی کارمندان بنیاد شهید ارائه شده است.

به گزارش اندیشه معاصر، کارمندان مشغول به خدمت در بنیاد شهید که قصد دریافت فیش حقوقی خود را دارند همانند سایر افراد می بایست به سامانه اینترنتی ایثار isaarit.isaar.ir مراجعه کرده تا بتوانند با انتخاب گزینه فیش حقوقی کارمندان به این بخش وارد شوند.

کارمندان سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران باید برای ورود به این سامانه نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنند که این نام کاربری در زمان ثبت نام در سامانه به این افراد تعلق می گیرد.

با توجه به اینکه سایت ایثار برای ایثارگران / جانبازان و کارمندان مشترک است افراد می توانند با ورود به این سایت به بخش مورد نظر خود وارد شده و خدمات دریافت کنند. این خدمات در قالب عناوین مختلفی مثل فیش حقوقی، درخواست صدور کارت و … در سایت ایثار به آدرس isaarit.isaar.ir قرار گرفته اند و تمامی افراد مربوط به این سازمان می توانند از این امکانات بهره ببرند.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط