13:50 - 1403/04/13

فیش حقوقی فرهنگیان| نحوه دانلود فیش حقوقی فرهنگیان سریع و فوری

در این خبر از اندیشه معاصر به بررسی فیش حقوقی فرهنگیان| نحوه دانلود فیش حقوقی فرهنگیان سریع و فوری می پردازیم ما را تا انتها دنبال کنید و نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

فیش حقوقی فرهنگیان| نحوه دانلود فیش حقوقی فرهنگیان سریع و فوری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، در این خبر از اندیشه معاصر به بررسی فیش حقوقی فرهنگیان| نحوه دانلود فیش حقوقی فرهنگیان سریع و فوری می پردازیم ما را تا انتها دنبال کنید و نظرات خود را برای ما ارسال کنید. ما کامنت های شما را از مسئولین پیگیری می کنیم و در صورت پاسخگویی آن ها خبری از آن منتشر می کنیم و به سمع و نظر شما می رسانیم.

فیش حقوقی فرهنگیان شاغل و بازنشسته به صورت غیر حضوری قابل دریافت بوده که معلم بازنشسته جهت دریافت آن بایستی به سایت بازنشتگی کشوری به نشانی eservices.cspf.ir مراجعه و فرهنگیان شاغل به پورتال آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir بروند. دریافت فیش حقوقی با استفاده از کد پرسنلی درج شده بر روی کارت شناسایی فرهنگیان و سامانه فیش حقوقی معلمان فرهنگی در پورتال وزارت آموزش و پرورش امکان پذیر نبوده که بایستی مورد توجه قرار گیرد.

نحوه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان با کد پرسنلی یک فرآیند غیرقابل انجام می باشد و فرد بایستی با استفاده از کد ملی و رمز عبور به فیش حقوقی خود دسترسی یابد. وزارت آموزش و پرورش قابلیت دریافت فیش حقوقی را در اختیار فرهنگیان شاغل قرار داده، اما دریافت با کد پرسنلی یک عملیات غیر قابل انجام می باشد.

هموارد فرد با ورود به بستر اینترنتی my.medu.ir و درج صحیح اطلاعات امکان دریافت فیش حقوقی را داشته و در این راه بایستی به اینترنت متصل باشد.

سازمان آموزش و پرورش جهت سهولت معلمان و قشر فرهنگی کشور برای دریافت فیش حقوقی به صورت غیر حضوری سامانه my.medu.ir یا همان سایت دریافت فیش حقوقی فرهنگیان را در بستر فضای اینترنتی برای مشاهده و دریافت فیش حقوقی ماهیانه طراحی و ارائه نموده است زیرا پیش از این تنها راه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان به صورت حضوری بوده است.

هر فرد فرهنگی می تواند به راحتی به صورت غیر حضوری و اینترنتی بدون نیاز به مراجعه حضوری به ادارات آموزش و پرورش با ورود به سامانه دریافت فیش حقوقی آموزش و پرورش نسبت به مشاهده فیش دریافتی حقوق ماهیانه خود اقدامات لازم را انجام دهد.

در ادامه مطلب نسبت به اینکه فرهنگیان نیاز به راهنمایی جهت ورود به سامانه my.medu.ir و نحوه دریافت فیش از این سامانه را دارند توضیحات کامل آورده شده است.

 

معرفی سامانه فیش حقوقی فرهنگیان my.medu.ir

پیش از طراحی سایت my.medu.ir، دریافت فیش حقوقی فرهنگیان از طریق مراجعات حضوری آنان به اداره آموزش و پرورش منطقه یا ناحیه محل خدمت وی یا مراجعه به مدیر مدرسه محل خدمت صورت می گرفت. امروزه مراجعات حضوری فرهنگیان به اداره آموزش و پرورش و پیگیری جهت دریافت فیش حقوقی ماهیانه امری مشکل و وقت گیر خواهد بود.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد انتقال از ارگان های دولتی به آموزش و پرورش کلیک کنید.

سازمان آموزش و پرورش با راه اندازی سامانه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان، انجام این کار را به صورت اینترنتی در اختیار فرهنگیان قرار داده و معلمان و فرهنگیان آموزش و پرورش برای دریافت فیش حقوقی خود دیگر نیازی به مراجعه حضوری ندارند و با به همراه داشتن کد ملی و شماره پرسنلی خود به راحتی می توانند نسبت به مشاهده و دریافت فیش حقوقی ماهیانه خود در سامانه my.medu.ir اقدام نمایند.

 

نحوه ورود به سایت دریافت فیش حقوقی فرهنگیان my.medu.ir

یکی از کاربردی ترین خدمات سازمان آموزش و پرورش ارائه فیش حقوقی به صورت اینترنتی می باشد. همانطور که بیان کردیم دریافت فیش حقوقی فرهنگیان از طریق سامانه my.medu.ir و بدون نیاز به مراجعه حضوری امکان پذیر می باشد. با استفاده از راهنمای تصویری ذیل فرهنگیان می توانند با مراجعه به سامانه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان، فیش حقوقی خود را مشاهده و دریافت نمایند.

 

افراد، جهت ورود به سامانه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان، ابتدا باید آدرس سایت my.medu.ir را در مرورگر اینترنتی خود جستجو نمایند و پس از وارد شدن به صفحه ای همانند صفحه زیر و با وارد کردن اطلاعات لازم، از قرار کد ملی و رمز عبور، به پرتال خویش، دسترسی یابند.

 

فیش حقوقی فرهنگیان

 

برای ورود مستقیم به سامانه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان کلیک نمایید.

 

افراد پس از ورود به سایت فیش حقوقی فرهنگیان، به راحتی می توانند برای مشاهده و دریافت فیش حقوقی ماهیانه خود اقدام نمایند.

 

نحوه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان از سایت my.medu.ir

فرهنگیان، جهت دریافت فیش حقوقی ماهیانه خود به صورت اینترنتی، می بایست از سایت دریافت فیش حقوقی آموزش و پرورش my.medu.ir اقدام نمایند که روند انجام این امر به صورت زیر می باشد.

 

کاربران، پس از ورود به سایت سامانه با جستجوی آدرس آن، باید کد ملی، رمز عبور و تصویر امنیتی را وارد کرده تا به پرتال خود، دسترسی یابند.

 

سامانه فیش حقوقی فرهنگیان

 

پس از ورود به پرتال، فرد متقاضی دریافت فیش حقوقی فرهنگیان، باید گزینه دریافت فیش حقوقی را انتخاب نموده و با تعیین تاریخ مورد نظر خود، فیش حقوقی مربوط به آن تاریخ را دریافت کند. در ادامه، پیرامون زمان دریافت این فیش حقوقی، صحبت خواهیم کرد.

زمان دریافت فیش حقوقی فرهنگیان
فرهنگیان، هنگام اقدام برای مشاهده و دریافت فیش حقوقی خود در سامانه my.medu.ir با توجه به نحوه صحیح ورود به این سایت امکان دارد با مواردی مواجه شوند و امکان اینکه بتوانند فیش حقوقی خود را ملاحظه نمایند دیگر نباشد، در ادامه به برخی این موارد اشاره شده است.

فرهنگیان پس از وارد نمودن اطلاعات خود نظیر کد ملی و شماره پرسنلی اگر با پیغام خطا عدم ثبت اطلاعات فرهنگی مواجه شدند، جهت رفع این مشکل می بایست به کارشناس هوشمندسازی اداره فناوری اطلاعات آموزش و پرورش ناحیه یا منطقه خود اطلاع دهند.

زمان دریافت فیش حقوقی، فرهنگیان می بایست پیش از ورود به سامانه my.medu.ir رمز عبور جهت ورود به سایت دریافت فیش حقوقی فرهنگیان را از اداره آموزش و پرورش و یا در صورت داشتن شغل معلمی رمز عبور را از مدیر مدرسه ای در آن مشغول به کار می باشند دریافت نمایند.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد دریافت فیش حقوقی فرهنگیان در کانال تلگرام موضوعات حقوقی عضو شوید . کارشناسان مرکز مشاوره حقوقی دینا نیز آماده اند تا با ارائه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی دینا به سوالات شما عزیزان پیرامون نحوه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان در سامانه my.medu.ir پاسخ دهند.

سوالات متداول

۱- ✔️آیا امکان دریافت فیش حقوقی فرهنگیان از مراکز حضوری هم صورت می گیرد؟
✔️بله، فرهنگیان به دو صورت حضوری و غیر حضوری می توانند فیش خود را دریافت نمایند که در متن مقاله به آن اشاره شده است.

۲- ✔️فیش حقوقی فرهنگیان را از چه سایتی می توان دریافت نمود؟
✔️فرهنگیان جهت دریافت فیش حقوقی باید وارد سایت my.medu.ir شوند که در متن مقاله نحوه ورود به سایت آورده شده است.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط