۱۰:۳۲ - ۱۴۰۲/۱۱/۰۷

فیش حقوقی فرهنگیان| سامانه مای مدیو my.medu.ir

نحوه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان و معرفی سامانه مای مدیو را در ادامه بخوانید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، فیش حقوقی فرهنگیان| سامانه مای مدیو my.medu.ir را در ادامه شرح داده ایم و فرهنگیان عزیز می توانند در این صفحه از اندیشه معاصر با لینک مستقیم ویژه فرهنگیان شاغل و بازنشسته ، فیش حقوقی خود را دریافت کنند.

فیش حقوقی فرهنگیان

فیش حقوقی فرهنگیان

فرهنگیان نیز به مانند سایر افراد فعال در ارگان های دولتی به دلیل فعالیتی که در شغل خود دارند، حقوق دریافت می کنند. این افراد جهت اطلاع از میزان حقوق خود در در دوران کار و همچنین دوره کارورزی دانشگاه فرهنگیان و سایر موارد دیگر این قابلیت را داشته تا به صورت غیر حضوری به مشاهده فیش حقوقی بپردازند.

برخی معلمان با دریافت از طریق سامانه فیش حقوقی معلمان فرهنگی آشنایی نداشته که در زیر به آن پرداخته شده است. فیش حقوقی فرهنگیان یک سند از جزئیات حقوقی دریافتی ماهانه معلمان شاغل و بازنشسته بوده که دریافت آن به صورت اینترنتی، امکان پذیر می باشد.

فرهنگیان شامل دو دسته معلمان فعال و بازنشسته شده که برای هر یک از این افراد فیش حقوقی صادر می شود. فیش حقوقی صادر شده به صورت الکترونیکی است که قابلیت چاپ و دانلود را دارد، اما دسترسی به آن نیاز به طی مراحلی دارد.

فیش حقوقی معلمان بازنشسته از طریق سایت صندوق بازنشستگی به نشانی eservices.cspf.ir قابل دریافت بوده و همچنین دبیران شاغل این قابلیت را داشته تا با مراجعه به پورتال وزارت آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir فیش حقوقی خود را دریافت نمایند.

فیش حقوقی فرهنگیان

دریافت فیش حقوقی فرهنگیان با کد پرسنلی

 

برای ورود به سایت صندوق بازنشستگی کلیک کنید.

هدف از سامانه فیش حقوقی فرهنگیان

سامانه my.medu.ir به عنوان یک پلتفرم جامع، اطلاعات مهم در زمینه حقوق فرهنگیان را فراهم می‌کند. این سامانه، فیش حقوقی کارکنان فرهنگی را شامل میزان درآمد کل، کسورات اعمال شده به حقوق، و میزان افزایش حقوق، ارائه می‌دهد. این امکان به فرهنگیان و معلمان این اجازه را می‌دهد که در بازه‌های زمانی مختلف، به صورت آنلاین فیش حقوقی خود را دریافت کنند، در حالی که در گذشته این فرآیند به وسیله سامانه‌های پراکنده و مراجعه حضوری به ادارات آموزش و پرورش در استان‌های خود انجام می‌شد.

توجه داشته باشید که جهت ورود به سامانه فیش حقوقی فرهنگیان، داشتن کد پرسنلی و کد ملی فرهنگیان امری ضروری است.

نحوه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان با کد پرسنلی

فیش حقوقی فرهنگیان شاغل و بازنشسته به صورت غیر حضوری قابل دریافت بوده که معلم بازنشسته جهت دریافت آن بایستی به سایت بازنشتگی کشوری به نشانی eservices.cspf.ir مراجعه و فرهنگیان شاغل به پورتال آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir بروند. دریافت فیش حقوقی با استفاده از کد پرسنلی درج شده بر روی کارت شناسایی فرهنگیان و سامانه فیش حقوقی معلمان فرهنگی در پورتال وزارت آموزش و پرورش امکان پذیر نبوده که بایستی مورد توجه قرار گیرد.

نحوه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان با کد پرسنلی یک فرآیند غیرقابل انجام می باشد و فرد بایستی با استفاده از کد ملی و رمز عبور به فیش حقوقی خود دسترسی یابد. وزارت آموزش و پرورش قابلیت دریافت فیش حقوقی را در اختیار فرهنگیان شاغل قرار داده، اما دریافت با کد پرسنلی یک عملیات غیر قابل انجام می باشد.

هموارد فرد با ورود به بستر اینترنتی my.medu.ir و درج صحیح اطلاعات امکان دریافت فیش حقوقی را داشته و در این راه بایستی به اینترنت متصل باشد. گرفتن فیش حقوقی فرهنگیان با کد ملی از جمله موارد مبهم دیگر بوده که در ادامه در ارتباط با آن بحث خواهد شد.

سامانه مای مدیو my.medu.ir

مای مدیو ، پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به نشانی اینترنتی my.medu.ir ، سایت جدیدی است که امکان دسترسی به خدمات گوناگون را به صورت آنلاین برای فرهنگیان، دانش آموزان و والدین آن ها فراهم می سازد. در سال های اخیر بسیاری از سازمان های کشور به سوی ارائه خدمات آنلاین حرکت کرده و سامانه های مختلفی در این زمینه راه اندازی نموده اند. وزارت آموزش و پرورش هم از این فرایند جا نمانده و با ایجاد سایت های متعدد، امکان دسترسی به خدمات گوناگون خود را به شکل غیر حضوری برای کاربران فراهم ساخته است.

پنجره واحد خدمات هم از جمله این موارد است که نسبت به سایر سامانه ها جامع تر بوده و خدمات گسترده تری را ارائه می دهد.

در همین راستا، آگاهی از روش ورود به سامانه my.medu.ir برای تمامی افراد مجاز جهت استفاده از آن الزامی است. چرا که اولین گام جهت استفاده از خدمات مختلف این سایت به شکل غیر حضوری، وارد شدن به آن می باشد.

سامانه مای مدیو my.medu.ir

توجه داشته باشید که امکان دسترسی به تعداد زیادی از دیگر سامانه های آموزش و پرورش هم از طریق پنجره واحد خدمات امکان پذیر است.

هم چنین بسیاری از خدمات مورد نیاز برای گروه های مختلف از جمله فرهنگیان، دانش آموزان و اولیای آن ها در این سامانه به صورت آنلاین ارائه می شود. دریافت فیش حقوقی، حکم کارگزینی، دریافت کارنامه برای دانش آموزان، پیش ثبت نام مدارس، استعلام شهریه و موارد این چنینی دیگر از جمله مهم ترین خدمات سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش برای گروه های کاربری مجاز به شمار می آیند.

بنابراین کسب شناخت مناسب از این سامانه جدید و روش استفاده از آن برای کاربران حائز اهمیت است.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار