۲۳:۳۲ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۷

اجتماعی

فیش حقوقی فرهنگیان با کد پرسنلی | راهنمای ورود به سامانه فیش حقوقی فرهنگیان /۳۰ هزار معلم از دانشگاه فرهنگیان جذب آموزش و پرورش می‌شود

فیش حقوقی فرهنگیان با چه سایتی قابل مشاهده و رویت میباشد؟

فیش حقوقی فرهنگیان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، فیش حقوقی فرهنگیان توانسته است اطلاعات کاری و شغلی معلمان را در  اختیار آنها قرار بدهد . فیش حقوقی فرهنگیان نحوه ورود به آن را و سایت آن را را در ادامه به آن پرداخته ایم و میتوانید با دنبال کردن خبر آن را مشاهده کنید . لازم به ذکر است برای خیلی از افراد نحوه رویت  فیش حقوقی فرهنگیان با کد ملی نامعلوم است که آن را هم در ادامه توضیح دادیم. برای با خبر شدن از جزئیات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

معرفی سامانه فیش حقوقی فرهنگیان my.medu.ir

پیش از طراحی سایت my.medu.ir، دریافت فیش حقوقی فرهنگیان از طریق مراجعات حضوری آنان به اداره آموزش و پرورش منطقه یا ناحیه محل خدمت وی یا مراجعه به مدیر مدرسه محل خدمت صورت می گرفت. امروزه مراجعات حضوری فرهنگیان به اداره آموزش و پرورش و پیگیری جهت دریافت فیش حقوقی ماهیانه امری مشکل و وقت گیر خواهد بود.

سازمان آموزش و پرورش با راه اندازی سامانه دریافت آن، انجام این کار را به صورت اینترنتی در اختیار فرهنگیان قرار داده و معلمان و فرهنگیان آموزش و پرورش برای دریافت فیش حقوقی خود دیگر نیازی به مراجعه حضوری ندارند و با به همراه داشتن کد ملی و شماره پرسنلی خود به راحتی می توانند نسبت به مشاهده و دریافت فیش حقوقی ماهیانه خود در سامانه my.medu.ir اقدام نمایند.

فیش حقوقی فرهنگیان

فیش حقوقی فرهنگیان

راهنمای ورود به سامانه فیش حقوقی فرهنگیان

ابتدا داوطلبان باید آدرس اینترنتی سامانه  به نشانی my.medu.ir را در گوگل جستجو کنند تا به صورت مستقیم به این سایت وارد شوند و یا با استفاده از لینک مستقیم ارائه شده در ابتدای مقاله به سایت مذکور مراجعه و بخش ورود فرهنگیان را انتخاب نمایند.

در این مرحله وارد درگاه پنجره ملی خدمات دولت هوشمند خواهند شد که لازم است اطلاعات خواسته شده را ثبت تا به صفحه کاربری خود متصل شوند. لازم به ذکر است راهنمای ورود برای دانش آموزان و فرهنگیان در صفحه ابتدایی my.medu.ir جهت استفاده ایشان قرار گرفته است.

پس از ورود به پنل کاربری، متقاضیان مجاز به استفاده از امکانات سایت مانند دریافت حکم کارگزینی و فیش حقوقی می باشند.

همچنین این نکته باید مورد توجه قرار بگیرد که تنها معلمان و فرهنگیان شاغل می توانند برای دریافت حکم کارگزینی خود از این سامانه استفاده نمایند اما بازنشستگان آموزش و پرورش برای دریافت حکم کارگزینی می بایست به سایت صندوق بازنشستگی مراجعه کنند که لینکی که در ادامه مطلب آمده اطلاعات بیشتری را در ابن زمینه در اختیار آنان قرار می دهد.

دریافت فیش حقوقی فرهنگیان با کد ملی

برای معرفی سامانه  my.medu.ir می‌توان بیان نمود که این فیش حاوی اطلاعات بسیار اساسی در زمینه درآمد فرهنگیان، مبلغ‌های کسر‌شده‌از حقوق آن‌ها و میزان حقوق اضافه‌شده‌به آن‌ها است. به همین دلیل فرهنگیان و معلمان آموزش و پرورش در بازه‌های زمانی مختلف تمایل دارند که فیش حقوقی خود را دریافت نمایند. در گذشته، فیش حقوقی از طریق سامانه‌های پراکنده و مختلف انجام می‌گرفت و یا فرهنگیان برای دریافت فیش حقوقی خود باید به اداره‌های آموزش و پرورش استان خود مراجعه می‌نمودند.

تا سال گذشته معلمان و فرهنگیان می‌توانستند با ورود به سامانه fish.medu.ir اقدام به دریافت  با کد ملی نمایند، اما در سال جاری با توجه به تغییرات سامانه‌ای و راه‌اندازی سایت مای مدیو که سایتی جامع برای بسیاری از متقاضیان استفاده از خدمات آموزش و پرورش مانند دانش آموزان، والدین و معلمان است، آموزش و پرورش امکان دریافت فیش حقوقی با کد پرسنلی و کد ملی را نیز از طریق این سامانه فراهم نموده است.

متقاضیان می‌توانند با ورود به سامانه ، به راحتی و با وارد کردن شماره کدملی و کد پرسنلی خود، اقدام به دریافت فیش حقوقی نمایند.

ضروری است به آگاهی برسانیم که سامانه دریافت آن با آدرس اینترنتی my.medu.ir یک سامانه جامع است. این سامانه امکان دریافت فیش حقوقی برای تمامی فرهنگیان و معلمان آموزش و پرورش در سطح کشور و در هر مقطع تحصیلی را فراهم می‌کند.

بدین منظور، با ورود به این سامانه، فرهنگیان و معلمان می‌توانند فیش حقوقی خود را دریافت نمایند. لازم به ذکر است که برای ورود به سامانه دریافت آن، داشتن کد پرسنلی و کد ملی ضروری است.

با وارد کردن کد ملی و شماره پرسنلی معلمان در این سامانه، امکان دریافت آن به صورت غیر حضوری در این وب‌سایت فراهم می‌شود. همچنین،برای تمامی سال‌های تحصیلی در این سامانه قرار داده‌شده‌است. بنابراین، فرهنگیان می‌توانند با انتخاب سال مورد نظر خود، فیش حقوقی خود را دریافت نمایند.

دریافت فیش حقوقی فرهنگیان با کد ملی

برای معرفی سامانه فیش حقوقی فرهنگیان my.medu.ir می‌توان بیان نمود که این فیش حاوی اطلاعات بسیار اساسی در زمینه درآمد فرهنگیان، مبلغ‌های کسر‌شده‌از حقوق آن‌ها و میزان حقوق اضافه‌شده‌به آن‌ها است. به همین دلیل فرهنگیان و معلمان آموزش و پرورش در بازه‌های زمانی مختلف تمایل دارند که فیش حقوقی خود را دریافت نمایند. در گذشته، فیش حقوقی از طریق سامانه‌های پراکنده و مختلف انجام می‌گرفت و یا فرهنگیان برای دریافت فیش حقوقی خود باید به اداره‌های آموزش و پرورش استان خود مراجعه می‌نمودند.

تا سال گذشته معلمان و فرهنگیان می‌توانستند با ورود به سامانه fish.medu.ir اقدام به دریافت آن با کد ملی نمایند، اما در سال جاری با توجه به تغییرات سامانه‌ای و راه‌اندازی سایت مای مدیو که سایتی جامع برای بسیاری از متقاضیان استفاده از خدمات آموزش و پرورش مانند دانش آموزان، والدین و معلمان است، آموزش و پرورش امکان دریافت فیش حقوقی با کد پرسنلی و کد ملی را نیز از طریق این سامانه فراهم نموده است.

متقاضیان می‌توانند با ورود به سامانه ، به راحتی و با وارد کردن شماره کدملی و کد پرسنلی خود، اقدام به دریافت فیش حقوقی نمایند.

ضروری است به آگاهی برسانیم که سامانه دریافت آن با آدرس اینترنتی my.medu.ir یک سامانه جامع است. این سامانه امکان دریافت فیش حقوقی برای تمامی فرهنگیان و معلمان آموزش و پرورش در سطح کشور و در هر مقطع تحصیلی را فراهم می‌کند.

بدین منظور، با ورود به این سامانه، فرهنگیان و معلمان می‌توانند فیش حقوقی خود را دریافت نمایند. لازم به ذکر است که برای ورود به سامانه دریافت آن، داشتن کد پرسنلی و کد ملی ضروری است.

با وارد کردن کد ملی و شماره پرسنلی معلمان در این سامانه، امکان دریافت فیش حقوقی فرهنگیان به صورت غیر حضوری در این وب‌سایت فراهم می‌شود. همچنین، برای تمامی سال‌های تحصیلی در این سامانه قرار داده‌شده‌است. بنابراین، فرهنگیان می‌توانند با انتخاب سال مورد نظر خود، فیش حقوقی خود را دریافت نمایند.

۳۰ هزار معلم از دانشگاه فرهنگیان جذب آموزش و پرورش می‌شود

«قاسم احمدی لاشکی»روز چهارشنبه در جریان سفر به شازند و افتتاح تعدادی طرح آموزشی در جمع خبرنگاران، افزود: همچنین آزمون ابتدایی برای جذب ۲۸ هزار معلم در سراسر کشور آغاز شده که پس از مصاحبه فعالیت خود را آغاز می‌کنند.

وی بیان کرد: ۱۴ اردیبهشت‌ماه نیز آزمون دوم از متقاضیان برای کیفیت بخشی از ۱۹ هزار و ۱۷۶ نفر انجام شد که تا ماه آینده نتیجه سه برابر ظرفیت اعلام می‌شود.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش گفت: ششم و هفتم اردیبهشت‌ماه نیز آزمونی برای دوره دبیری متوسطه با ظرفیت ۲۴ هزار نفر برگزار شد.

احمدی لاشکی درباره همسان‌سازی حقوق فرهنگیان هم افزود: این مهم در ماده ۲۷ تا ۳۰ برنامه ششم توسعه دیده شده که به صورت پلکانی افزایش یابد، بر این اساس امسال ۴۰ درصد پیش بینی شده که منتظر رفع ایرادات از شورای نگهبان هستیم تا مجلس برای اجرا به دولت ابلاغ کند.

وی بیان کرد: امسال ۴۰ درصد به حقوق بازنشستگان فرهنگی و غیرفرهنگی اضافه می‌شود و در سال دوم و سوم نیز ۳۰ درصد افزوده می‌شود./ایرنا

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط