۰۸:۴۵ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۰

فیش حقوقی بانک صادرات hrm/ نحوه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان بانک صادرات+نت بانک صادرات

در این خبر از اندیشه معاصر به بررسی فیش حقوقی بانک صادرات hrm/ نحوه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان بانک صادرات+نت بانک صادرات پرداخته ایم. ب ما در اندیشه معاصر همراه باشید.

فیش حقوقی بانک صادرات hrm/ نحوه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان بانک صادرات+نت بانک صادرات

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، در این خبر از اندیشه معاصر به بررسی فیش حقوقی بانک صادرات hrm/ نحوه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان بانک صادرات+نت بانک صادرات پرداخته ایم. ب ما در اندیشه معاصر همراه باشید.

فیش حقوقی بازنشستگان بانک صادرات در سایت قرار گرفت. با ما همراه باشید با نحوه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان بانک صادرات. بازنشستگان بانک صادرات برای دریافت فیش حقوقی بازنشستگان بانک صادرات ایران باید به سامانه فیش حقوقی بازنشستگان بانک صادرات/ سامانه hrm بانک صادرات مراجعه نمایند. در ادامه اندیشه معاصرنحوه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان بانک صادرات را می خوانیم.

فیش حقوق بازنشستگان بانک صادرات/ بانک صادرات ایران و نحوه دریافت فیش حقوقی بانک صادرات را در ادامه برایتان تشریح کردیم. بانک صادرات ایران به منظور تسهیل فرایند دریافت فیش حقوقی بازنشستگان این بانک اقدام به ارائه خدمات غرحضوری بی شماری نموده است که فیش حقوق بازنشستگان صادرات یکی از آن ها است. با ما همراه باشید با فیش حقوق بازنشستگان بانک صادرات و نحوه دریافت فیش حقوق بازنشستگان بانک صادرات. نحوه دریافت فیش حقوق بازنشستگان بانک صادرات را در ادامه اندیشه معاصر برایتان توضیح دادیم.

بانک صادرات ایران، بانک تجاری ایرانی است، که در سال ۱۳۳۱ توسط خانواده بلورفروشان و خانواده مفرح، با ۲۰ کارمند و ۳ مدیر ارشد، فعالیت خود را آغاز نمود. این بانک پس از انقلاب ۱۳۵۷ مصادره و به مالکیت دولت درآمد. پس از گذشت چند دهه، بخشی از سهام بانک در بورس واگذار شد. تا سال ۱۳۹۹ بانک صادرات ایران رتبهٔ دهم در فهرست ۱۰۰ شرکت برتر ایران را در اختیار دارد.

اطلاعات لازم برای دریافت فیش حقوقی

نام کاربری
رمز عبور
دسترسی کارکنان شاغل به سامانه فیش حقوقی از طریق شبکه داخلی بانک امکان پذیر است

معرفی سامانه hrm بانک صادرات hrm.bsi.ir
یکی از امکانات ارائه شده در راستای سهولت ارائه خدمات به پرسنل و کارکنان بانک صادرات، معرفی سامانه hrm بانک صادرات می باشد. بسیاری از ارگان های بزرگ نظیر بانک ها برای اداره بهتر امور مربوط به کارکنان خود، سیستم مدیریت منابع انسانی ویژه ای را در نظر گرفته اند که امکانات قابل ارائه در هر یک متفاوت می باشد.

یکی از مزیت های معرفی سامانه نام برده، افزایش سرعت در ارائه خدمات می باشد. در حقیقت، تعداد بالای پرسنل بانک صادرات، مانع از ارائه برخی از خدمات به صورت حضوری می شود. از امکانات این سامانه می توان به مشاهده و ارائه فیش حقوقی کارکنان و مشاهده لیست پزشکان طرف قرارداد بانک صادرات اشاره کرد.

به طور کلی متقاضیان دریافت فیش حقوقی یا دریافت هر یک از خدمات ارائه شده در سامانه hrm.bsi.ir بانک صادرات باید نسبت به ورود به این سامانه اقدام نمایند که نحوه ورود به سایت مدیریت منابع انسانی بانک صادرات در ادامه توضیح داده شده است.

نکته حائز اهمیت این است که استفاده از خدمات این وب سایت صرفا برای پرسنل و کارکنان بانک صادرات فراهم می باشد و مجوز ورود این افراد به این سامانه نیز، نام نویسی و ثبت نام در آن می باشد. همچنین برای آن دسته از کاربرانی که رمز عبور خود را فراموش کرده اند، فراهم شده است تا با وارد کردن برخی اطلاعات به بازیابی رمز عبور خود بپردازند.

راهنمای ورود سامانه hrm بانک صادرات hrm.bsi.ir

سامانه hrm بانک صادرات، سامانه ای است که با هدف تسهیل انجام امور مربوط به پرسنل این بانک، ایجاد شده است. به این معنا که کلیه متقاضیان استفاده از این سامانه، می بایست در لیست منابع انسانی بانک صادرات بوده و در این مجموعه فعالیت نمایند.

نحوه ورود به سایت مدیریت منابع انسانی به این صورت است که متقاضیان ابتدا باید به نشانی اینترنتی hrm.bsi.ir مراجعه نموده و سپس نسبت به وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود اقدام نمایند. راهنمای ورود سامانه hrm بانک صادرات به صورت تصویری به شرح زیر می باشد:

مرحله اول: تمام پرسنل بانک صادرات برای انجام هر یک از اقدامات مربوط به دریافت فیش حقوقی و مشاهده لیست پزشکان طرف قرارداد بانک صادرات می توانند از سامانه hrm بانک صادرات استفاده نمایند. از این رو متقاضیان برای ورود به این سامانه ابتدا باید در مرورگر خود، نشانی اینترنتی hrm.bsi.ir را وارد نمایند.

مرحله دوم: در ادامه، صفحه مذکور به این متقاضیان نمایش داده خواهد شد. در این صفحه، متقاضیان می بایست به وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود بپردازند. این دو اطلاعات مورد نیاز در زمان ثبت نام در سامانه مذکور در اختیار کاربران قرار گرفته است.

در نهایت پس از وارد کردن اطلاعات لازم، کاربر می تواند وارد وب سایت مربوطه شده و امکانات آن را مورد استفاده قرار دهد. لازم به ذکر است که در صورت عدم ثبت نام در این سامانه، متقاضیان ابتدا باید نسبت به ثبت نام در آن اقدام نمایند که توضیحات بیشتر در این رابطه در بندهای بعد ارائه شده است.

نحوه ثبت نام در سامانه hrm بانک صادارت

پرسنل در حال فعالیت در بانک صادرات، برای انجام امور مربوط به دریافت فیش حقوقی و سایر خدمات می توانند به سامانه hrm.bsi.ir مراجعه نمایند. همان طور که پیش تر نیز اشاره شد، این افراد برای استفاده از خدمات و امکانات این سامانه، ابتدا باید نسبت به ثبت نام در آن اقدام نمایند. پس از بررسی نحوه ورود به سایت مدیریت منابع انسانی در این بخش به نحوه نما نویسی در این سامانه خواهیم پرداخت.

در حقیقت، منابع انسانی این بانک برای ثبت نام در این سامانه ابتدا باید وارد نشانی اینترنتی hrm.bsi.ir شوند. سپس گزینه مربوط به ثبت نام را انتخاب نموده و پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز، ثبت نام خود را در این سامانه نهایی کنند. راهنمای تصویری نحوه ثبت نام در سامانه hrm بانک صادرات به شرح زیر می باشد:

مرحله اول: متقاضیان برای ثبت نام در سامانه مدیریت منابع انسانی بانک صادرات، ابتدا باید در مرورگر خود نشانی اینترنتی hrm.bsi.ir را وارد نمایند. در ادامه، وارد صفحه “ورود به سامانه مدیریت منابع انسانی بانک صادرات” خواهند شد. متقاضیان ثبت نام در این سامانه ابتدا باید کلید مربوط به “ثبت نام” را که در قسمت سمت راست و انتهایی صفحه قرار دارد، انتخاب نمایند.

مرحله دوم: سپس، صفحه جدیدی شامل فرم ثبت نام برای متقاضیان به نمایش در خواهد آمد. در نتیجه، برای ثبت نام در این سامانه باید نسبت به تکمیل فرم مربوطه اقدام نمود.

نحوه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان بانک صادرات

نحوه ثبت نام در سامانه hrm بانک صادارت
از جمله اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام در سامانه hrm بانک صادرات، وارد کردن شماره کارمندی، شماره شناسنامه، کد ملی، شماره حساب سپهری، تاریخ تولد، تاریخ استخدام و… را می توان نام برد. کلیه اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام در این سامانه باید به طور کامل و دقیق وارد شوند.

در نهایت یک نام کاربری و رمز عبور به پرسنل بانک صادرات تعلق خواهد گرفت که زین پس برای ورود به این سامانه باید مورد استفاده قرار بگیرد.

دریافت فیش حقوقی بازنشستگان از خودپردازهای بانک صادرات
بانک صادرات ایران در راستای کاهش مراجعات حضوری، هزینه ها و همچنین تکریم بازنشستگان، امکان دریافت فیش حقوقی آنان از طریق دستگاه های خودپرداز را عملیاتی کرد.

بانک صادرات ایران در راستای کاهش مراجعات حضوری، هزینه ها و همچنین تکریم بازنشستگان، امکان دریافت فیش حقوقی آنان از طریق دستگاه های خودپرداز را عملیاتی کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در راستای تکریم و ارج نهادن به تلاش و کوشش بازنشستگان خدمت جدیدی را عملیاتی ساخته که طی آن بازنشستگان سازمان بازنشستگی کشوری که حقوق و مزایای خود را از طریق شعب این بانک دریافت می کنند، بتوانند از طریق دستگاه های خودپرداز این بانک فیش حقوقی خود را اخذ کنند که در این راستا این بانک گزینه «دریافت فیش حقوقی بازنشستگان» را روی دستگاه های خودپرداز به منظور چاپ آخرین فیش حقوقی تعیین کرده است.

بر اساس این گزارش، بیش از یک میلیون و ۵۷۰ هزار نفر از بازنشستگان از طریق شعب این بانک در سراسر کشور حقوق و مزایای خود را دریافت می کنند که با عملیاتی شدن این خدمت می توانند علاوه بر دریافت وجه و انجام امور مالی نظیر انتقال وجه، پرداخت قبوض و… فیش حقوقی خود را نیز دریافت نمایند.

این بانک در راستای انجام تکالیف و رسالت های اجتماعی خود برای اولین بار در کشور اولین باجه ویژه پرداخت حقوق بازنشستگان را در سرپرستی غرب تهران به منظور ارائه خدمات به این قشر زحمتکش راه اندازی کرده است.

شایان ذکر است بانک صادرات با دارا بودن بیش از ۳ هزار شعبه در سراسر کشور، صدور ۲۹ میلیون و ۵۰۰ هزار کارت الکترونیکی برای متقاضیان، افتتاح ۴۷ میلیون حساب الکترونیکی برای مشتریان و نصب و راه اندازی ۳ هزار و ۸۰۰ دستگاه خودپرداز نقش بسزایی در ارتقای خدمات بانکی و تحقق اهداف بانکداری الکترونیکی در کشور دارد.

معرفی سایت بانک صادرات www.bsi.ir

در سال های اخیر، هر بانک برای خود یک سایتی را راه اندازی کرده است. بانک صادرات ایران نیز از این قاعده مستثنی نبوده و اقدام به راه اندازی سامانه www.bsi.ir کرده است. سایت و سامانه بانک صادرات، سامانه ای است که از بخش های مختلفی تشکیل شده است. به طوری که تقریبا تمام نیازهای موجود برای استفاده از خدمات غیر حضوری از طریق سایت بانک صادرات برطرف خواهد شد.

دسترسی به بخش های مختلف سامانه بانک صادرات، برای بسیاری از مردم امکان پذیر است، اما به طور کلی افراد برای ورود به بخش های اختصاصی و استفاده از امکانات اختصاصی مانند استفاده از خدمات غیر حضوری بانکداری الکترونیک، باید حتما در بانک صادرات حساب داشته باشند. در غیر این صورت امکان استفاده از این بخش ها برای افراد وجود نخواهد داشت.​

تمامی افراد می توانند با ورود به سایت بانک صادرات، از اطلاعیه های مهمی که از سوی این بانک منتشر شده است، مطلع شوند و یا با ورود به بخش های مختلف از قوانین و ضوابط موجود در بانک صادرات مطلع شوند.

راهنمای ورود به بخش های اصلی وب سایت بانک صادرات bsi.ir

سایت بانک صادرات کشور ایران، از بخش های مختلفی تشکیل شده است که هر کدام از این بخش ها، امکانات مختص به خود را به مشتریان این بانک ارائه می کند. پس از ورود به وب سایت بانک صادرات به نشانی www.bsi.ir، افراد می توانند بخش های مختلفی که در این سامانه وجود دارد را مشاهده کنند. در صفحه اصلی سایت، اطلاعیه های مهم در قالب تصویر به مشتریان نشان داده می شود.

مشتریان می توانند با ورود به بخش درباره بانک، اطلاعات مهمی را در رابطه با بانک صادرات، مدیر عامل و کارکنان این بانک دریافت کنند. در این بخش اطلاعات مهمی به کاربران ارائه می شود.

بخش خدمات بانکی و بانکداری الکترونیک، از جمله بخش های مهم و اصلی سایت بانک صادرات می باشند. این دو بخش به دلیل اهمیت بالایی که دارند، بسیار پرکاربرد هستند و در همین راستا خدمات مختلفی را نیز به صورت غیر حضوری ارائه می کنند.

همچنین، آن دسته از افرادی که قصد مراجعه به یکی از شعب بانک را دارند، می توانند با مراجعه به سامانه bsi.ir، لیست شعب داخل کشور و یا خارج از کشور بانک صادرات را دریافت کنند.

معرفی بخش همراه بانک صادرات Www.Bsi.Ir

یکی از بخش های مهمی که در سایت بانک صادرات وجود دارد، همراه بانک صادرات می باشد. البته پس از ورود به این بخش افراد می توانند اپلیکیشن صاپ را دانلود و بر روی گوشی های هوشمند خود نصب کنند. همراه بانک صادرات و اپلیکیشن صاپ، از جمله برنامه هایی هستند که امکانات غیر حضوری مختلفی را به مشتریان این بانک ارائه می کنند.

در بخش همراه بانک صادرات، امکان دریافت برنامه همراه بانک و برنامه صاپ bsi.ir​ فراهم شده است. کاربران می توانند با ورود به این بخش اپلیکیشن همراه بانک و صاپ را در نسخه مورد نظر خود بر اساس نوع سیستم عامل گوشی هوشمند خود دانلود کنند و این دو برنامه را بر روی گوشی های هوشمند خود نصب نمایند.

از جمله امکاناتی که در اپلیکیشن همراه بانک ارائه می شود، می توان به کارت به کارت یا همان انتقال وجه، پرداخت اقساط به صورت غیر حضوری و آنلاین، خدمات چک، مشاهده گزارش تراکنش ها و … اشاره کرد.

همچنین، برنامه صاپ نیز خدمات مختلفی را ارائه می کند که از مهم ترین این خدمات می توان به خرید و صدور بیمه نامه های مختلف، کارت به کارت، پرداخت قبوض، خدمات گردشگری و … اشاره کرد.

معرفی بخش خدمات الکترونیک بانک صادرات bsi.ir

یکی از بخش های سایت بانک صادرات به نشانی bsi.ir، خدمات بانکی می باشد. در این بخش تمامی خدمات مربوط به بانک به صورت غیر حضوری ارائه می شود. لازم به ذکر است که افراد می توانند با ورود به بخش بانکداری الکترونیک از امکاناتی که به صورت غیر حضوری از بانک صادرات ارائه می شود، استفاده نمایند.

در بخش خدمات الکترونیک بانک صادرات، امکاناتی مختلفی فقط به مشتریان این بانک ارائه می شود. یعنی برای استفاده از بخش خدمات الکترونیک نیاز است که افراد در این بانک حساب داشته باشند، در غیر این صورت امکان استفاده از این بخش برای افراد وجود ندارد. از جمله امکاناتی که در بخش خدمات الکترونیک بانک صادرات www.bsi.ir شامل بانکداری الکترونیک و خدمات بانکی ارائه می شود، شامل موارد زیر می باشند.

مشاهده صورتحساب به صورت غیر حضوری و آنلاین

محاسبه شبا کارت بانکی

پرداخت قبوض به صورت غیر حضوری و آنلاین

خرید شارژ سیم کارت های اعتباری

صدور تاییدیه حساب

تسهیلات اعطایی

صدور کارت های هدیه بانکی

ورود به درگاه پرداخت اینترنتی

معرفی بخش بورس و سهام بانک صادرات Bsi.Ir

از جمله بخش هایی که در سامانه بانک صادرات قرار داده شده است، بخش بورس و سهام این بانک است. در این بخش خدمات بورس و بازار سرمایه به اشخاص ارائه می شود. بخش بورس و سهام بانک صادرات خود از سه بخش مختلف تشکیل شده است که در ادامه به توضیح هر یک از این بخش ها می پردازیم.

بخش سجام: در این بخش افراد می توانند به سامانه سجام بورس ایران وارد شوند. همانطور که می دانید سامانه سجام، سامانه ای است که برای احراز هویت و ثبت اطلاعات افرادی که قصد ورود به بازار بورس کشور ایران را دارند، راه اندازی شده است. افراد می توانند با ورود به این بخش، مراحل مربوط به ثبت نام، پیگیری ثبت نام، احراز هویت غیر حضوری و یا مشاهده حساب کاربری خود را در سجام انجام دهند.

بخش فرم های بورس: در این بخش افراد می توانند فرم های مربوط به بورس را که از سوی بانک صادرات منتشر شده است، دریافت کنند. در این بخش فرم های مربوط به حساب های ویژه وکالتی bsi.ir درج شده است و افراد می توانند به صورت رایگان این فرم ها را دریافت نمایند.

بخش اطلاع رسانی سهامداران: یکی از بخش هایی که در بخش بورس و سهام بانک صادرات وجود دارد، بخش اطلاع رسانی می باشد. در این بخش امکان دریافت اطلاعیه های مهم برای سهامداران بانک صادرات وجود دارد. تمامی اطلاعیه های منتشر شده در این سامانه معتبر می باشند.

بانک صادرات ایران با ارائه نرم افزار صاپ اقدام به امکان انجام خدمات پرکاربرد مبتی بر کارت را برای مشتریان خود ایجاد کرده است. به طوری که مشتریان می توانند با دانلود و نصب صاپ بر روی تلفن همراه خود، خدماتی از قبیل کارت به کارت، اعلام موجودی، گردش کارت، خرید آنلاین بیمه نامه و … را انجام دهند.

برنامه صاپ بانک صادرات www.bsi.ir برای دو نسخه اندروید و IOS قابل استفاده می باشد و مشتریان می توانند با دانلود sappe از امکانات آن استفاده کنند. در ادامه لینک مستقیم دانلود صاپ بانک صادرات برا نسخه اندروید و آیفون قرار داده شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص افتتاح حساب بانک صادرات می توانید مقاله ای که لینک آن را در قسمت زیر قرار داده ایم، مطالعه نمایید.

بانک صادرات ایران هم مانند سایر بانک ها در راستای ارتقای امنیت خدمت‌ رسانی، امکان صدور رمز اول و دوم کارت به صورت یکبار مصرف (پویا) را برای مشتریان خود فراهم کرده است.

در همین راستا این بانک برنامه ریما را معرفی کرد، این برنامه به عنوان نرم‌ افزار تولید رمز یکبار مصرف اول و دوم کارت های بانکی تدوین شده است. برای استفاده از برنامه ریما بانک صادرات لازم است مشتریان از طریق مراجعه به دستگاه خود پرداز نسبت به فعال‌سازی رمز خود اقدام کنند. مدت زمان اعتبار رمز های تولید شده از طریق برنامه ریما​ بانک صادرات جهت انجام تراکنش‌های مد نظر، ۶۰ ثانیه می باشد. لینک دانلود این برنامه در ادامه قرار داده شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دانلود برنامه همراه بانک صادرات می توانید مقاله ای که لینک آن را در قسمت زیر قرار داده ایم، مطالعه نمایید.

اگر بعد از خواندن این مقاله، سوال یا ابهامی در خصوص ورود به سایت بانک صادرات داشتید به نشانی اینترنتی www.bsi.ir هم می توانید با کارشناسان مرکز مشاوره سامانه ها تماس بگیرید. کارشناسان سامانه ها تمام سوالات شما را به کامل ترین شکل ممکن پاسخگو هستند.

سوالات متداول
۱- ✔️ چه کسانی می توانند از خدمات الکترونیک بانک صادرات استفاده نمایند؟✔️ همان طور که در این مقاله توضیح داده شد، افرادی که در این بانک حساب دارند می توانند از بخش خدمات الکترونیک استفاده نمایند.
۲- ✔️ افراد چطور می توانند از آدرس شعب بانک صادرات مطلع شوند؟✔️ افرد می توانند با ورود به سایت bsi.ir از لیست شعب داخل و خارج کشور بانک صادرات مطلع شوند.
۳- ✔️ اپلیکیشن همراه بانک صادرات چه خدماتی را به مشتریان ارائه می دهد ؟✔️ کاربران با دانلود و نصب این برنامه می توانند خدماتی از قبیل کارت به کارت را انجام دهند که توضیحات بیشتر در این مقاله داده شده است.
تا پیش از این بازنشستگان و وظیفه بگیرانی به دلایلی از جمله «انصراف متقاضی از دریافت تسهیلات»، «عدم پرداخت تسهیلات توسط بانک مندرج در متن گواهی» یا به دلیل «تسویه تسهیلات پرداخت شده» باید به مدیریت های استانی صندوق بازنشستگی در مراکز استانها مراجعه کرده و با در دست داشتن گواهی صادره و تایید بانک مربوطه اقدام به ابطال و یا تسویه گواهی می کردند.

با اجرای این طرح جدید و از تاریخ ۱۰ اسفند ماه جاری این عزیزان به جای مراجعه به ۳۱ مدیریت استانی صندوق بازنشستگی کشوری، می توانند با در دست داشتن کارت ملی، گواهی ممهور به مهر بانک مندرج در گواهی و تاییدیه بانک مربوطه به یکی از ۱۶۲۰ شعبه منتخب بانک صادرات در سراسر کشور مراجعه و اقدام به ثبت درخواست ابطال یا تسویه گواهی صادره نمایند.
همچنین مبلغ ٢٣ هزار میلیارد ریال وام مرابحه با نرخ سود شش درصد و بدون ضامن توسط این بانک برای بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری تخصیص خواهد یافت.

خاندوزی اظهار داشت: با توجه به نیاز این عزیزان، با موافقت مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره بانک صادرات ایران مبلغ ٧ هزار میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه توسط بانک بدون دریافت ضامن برای پرداخت به آنها اختصاص یافته است. همچنین مبلغ ٢٣ هزار میلیارد ریال وام مرابحه با نرخ سود شش درصد و بدون ضامن توسط این بانک برای بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری تخصیص خواهد یافت.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط