۱۸:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۱/۳۱

اخبار اقتصادی

فیش حقوقی بازنشستگان فرهنگی اعلام شد!۱۴۰۳

فرهنگیان بازنشسته برای رویت فیش حقوقی خود باید وارد چه سامانه ای بشوند؟

نحوه دریافت فیش حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح با موبایل

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،فرهنگیان بازنشسته برای رویت فیش حقوقی خود باید وارد چه سامانه ای بشوند؟به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، بازنشستگان به مانند افراد عادی از مزایا آن بخش برخورد دار هستند و تمامی امتیازات به آنها هم داده میشود . به عنوان مثال بازنشستگان هم به مانند افراد دیگر فیش حقوقی خود را میتوانند از سامانه رویت کنند. برای با خبر شدن از جزئیات بیشتر اندیشه معاصر را تا انتها دنبال کنید

روش دریافت فیش حقوق بازنشستگان کشوری

حقوق بازنشستگان بانک رفاه

فیش حقوقی بازنشستگان فرهنگی اعلام شد

بازنشستگان کشوری می‌توانند  حقوق خود را به صورت اینترنتی از طریق درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری دریافت کنند. برای این کار، ابتدا باید به سایت صندوق بازنشستگی کشوری به آدرس eservices.cspf.ir مراجعه کنید. سپس، در قسمت ورود به سامانه، با وارد کردن شماره دفتر کل، کد ملی و شماره حساب خود، وارد سامانه شوید.

نحوه دریافت فیش حقوقی:

سامانه الکترونیکی صندوق بازنشستگان کشوری: فرهنگیان بازنشسته می‌توانند با مراجعه به سامانه الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی https://eservices.cspf.ir/Auth-api/auth/login و ورود به حساب کاربری خود، اقدام به دریافت مبلغ حقوقی به صورت اینترنتی نمایند.دفاتر پیشخوان خدمات دولت: نیز می‌توان با مراجعه به دفاتر پیشخوان خدمات دولت و ارائه مدارک لازم، مبلغ حقوقی را به صورت حضوری دریافت کرد.

 

موارد قابل توجه در فیش حقوقی:

فرهنگیان بازنشسته می‌توانند با مشاهده  حقوق خود، از جزئیات حقوق و مزایای دریافتی خود مطلع شده و در صورت وجود هرگونه مغایرت، با صندوق بازنشستگی کشوری تماس گرفته و پیگیری نمایند.در فیش حقوقی، مشخصات کامل فردی، سابقه خدمت، محاسبات حقوق و مبلغ نهایی حقوق دریافتی قید شده است.فرهنگیان بازنشسته می‌توانند با مراجعه به سامانه الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری، نسبت به مشاهده حکم حقوقی خود نیز اقدام نمایند. حکم حقوقی سندی است که در آن جزئیات کامل حقوق و مزایای فرهنگیان بازنشسته به تفصیل شرح داده شده است.در ادامه به برخی از اصطلاحات مهم در مبلغ حقوقی فرهنگیان بازنشسته اشاره می‌کنیم:حقوق پایه: مبلغی است که به طور ماهانه به عنوان حقوق اصلی به فرهنگیان بازنشسته تعلق می‌گیرد.

<h3&gt;دریافت مبلغ حقوقی فرهنگیان بازنشسته www.irsbf.ir

اطلاعات لازم برای دریافت فیش حقوقی

شماره دفتر کل
کد ملی
شماره حساب

نحوه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته، مانند سایر بازنشستگان در ارگان های دیگر، شامل مراحل یکسانی است که در ادامه به بررسی جزئیات هر کدام پرداخته ایم.فرهنگیان عزیز برای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته با کد ملی باید در زمان مقرر به سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی www.cspf.ir مراجعه نمایند و پس از درج اطلاعات خواسته شده، مبلغ حقوقی خود را دریافت نمایند. ورود به سایت صندوق بازنشستگی کشوری www.cspf.ir و دریافت مبلغ حقوقی فرهنگیان بازنشسته از طریق درج شماره دفتر کل، شماره حساب و کد ملی امکان پذیر است.

مبلغ حقوقی فرهنگیان بازنشسته در سایت صندوق cspf.ir قابل مشاهده و دریافت است. شما عزیزان جهت دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته نیز می توانید از طریق سایت صندوق به آدرس cspf.ir استفاده نمایید. دریافت مبلغ حقوقی فرهنگیان بازنشسته از طریق کدملی با مراجعه به سایت cspf.ir امکان پذیر است.لازم به ذکر است،  حقوقی فقط برای دستگاه هایی که حقوق بازنشستگان آن ها به طور مستقیم از طرف صندوق بازنشستگی کشوری پرداخت می شود و همچنین برای دستگاه هایی که در طرح پرداخت مستقیم حقوق صندوق بازنشستگی کشوری قرار دارند صادر می گردد. بازنشستگان سایر دستگاه ها جهت دریافت مبلغ حقوقی باید به دستگاه مربوطه خود مراجعه نمایند

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

نام منبع : اندیشه معاصر
نام نویسنده:خبرانلاین

مطالب مرتبط