۰۱:۰۲ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳

نحوه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان نفت در سامانه سما+ راحت ترین روش گرفتن فیش حقوقی بازنشستگان نفت

فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت| بهترین راه دانلود فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت+ ورود سریع به http://sama.oipf.ir

در این خبر به بررسی فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت| بهترین راه دانلود فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت در اندیشه معاصر پرداخته ایم. با ما در ادامه همراه باشید با بهترین و ساده ترین راه دانلود فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت.

فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت| بهترین راه دانلود فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت+ ورود سریع به http://sama.oipf.ir

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، در ایام واریز حقوق بازنشستگان نفت بسیاری از بازنشستگان عزیز به دنبال دانلود و پرینت فیش حقوق بازنشستگان شرکت نفت هستند. در ادامه خبر اندیشه معاصر به بررسی فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت| بهترین راه دانلود فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت پرداخته ایم.  با مطالعه این خبر می توانید به راحتی فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت را دریافت کنید.

بهترین راه دانلود فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت

شماره تماس ضروری برای سوال درباره فیش حقوقی بازنشستگان نفت نفت

بازنشستگان عزیز برای مشاهده فیش حقوقی می توانید به نشانی http://sama.oipf.ir مراجعه نمایید.

در صورت هرگونه سؤال در خصوص سامانه سما (فیش حقوقی) می توانید با شماره پشتیبانی ۶۱۶۳۳۶۱۶-۰۲۱ تماس بگیرید.

امروزه در سازمان های بزرگ با راه اندازی سامانه در جهت آسایش کارکنان و انجام فعالیت های مربوطه به صورت آنلاین و اینترنتی، اقدامات موثری در حال انجام است. شرکت نفت نیز از این قاعده تبعیت کرده و با راه اندازی سامانه مختص به خود به نام سامانه جامع فناوری اطلاعات و ارتباطات portal.nioc.ir و یا همان پورتال ملی شرکت نفت ایران سعی در ارائه خدمات به صورت آنلاین و بهبود آن ها دارد.

در این مقاله توضیحاتی در خصوص معرفی سامانه جامع فناوری اطلاعات و ارتباطات portal.nioc.ir، راهنمای ورود به پورتال ملی شرکت نفت، فراموشی رمز عبور، ورود به سامانه فیش حقوقی نفت و همچنین دریافت فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت به طور کامل ارائه خواهیم داد.

فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت

سایت فیش حقوقی شرکت نفت

معرفی سامانه جامع فناوری و ارتباطات portal.nioc.ir

سامانه جامع فناوری و ارتباطات برای دسترسی سریع و آسان کارکنان شرکت نفت به فیش حقوقی خود به صورت آنلاین راه اندازی شده است. دریافت فیش حقوقی به روش قدیمی برای شرکت های بزرگی چون شرکت نفت، امری هزینه بر و وقت گیر است. از این رو، با معرفی پورتال شرکت ملی نفت و یا سامانه جامع فناوری و ارتباطات portal.nioc.ir اظهار داشتند که فیش حقوقی نفت کارکنان به صورت آنلاین و در هر زمان برای آنها قابل مشاهده خواهد بود.

کارکنان شرکت نفت برای ورود به پورتال خود باید کد پرسنلی و شماره پرونده پرسنلی را در اختیار داشته باشند تا با ورود به آن بتوانند اطلاعات خود را دریافت و مشاهده کنند. پس از ورود به سامانه جامع فناوری و ارتباطات می توانند نسبت به تغییر گذرواژه و نام کاربری خود اقدام نمایند.

راهنمای ورود به پورتال شرکت ملی نفت portal.nioc.ir

در صورتی که جزو کارکنان شرکت نفت می باشید و قصد دریافت و مشاهده فیش حقوقی خود از پورتال ملی نفت را دارید، باید در ابتدا وارد سامانه جامع فناوری و ارتباطات شوید و اطلاعات لازم از جمله نام کاربری و کلمه عبور خود را جهت دریافت فیش حقوقی نفت وارد کنید. البته در صورتی که نام کاربری و رمز عبور تعیین نکرده اید، به جای نام کاربری از شماره پرسنلی و به جای رمز عبور، رمز پرونده پرسنلی خود را مورد استفاده قرار دهید.

 

مرحله اول: برای ورود به پورتال ملی شرکت نفت ابتدا در مرورگر خود آدرس سایت portal.nioc.ir را وارد کنید.

 

مرحله دوم: در سمت چپ تصویر و در قسمت ورود به سامانه، با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبوری انتخابی خود می توانید وارد پورتال شخصی خود شوید. نکته قابل توجه در این موضوع این است که، اگر نام کاربری و رمز عبور برای خود انتخاب نکردید می توانید با وارد کردن شماره پرسنلی خود به جای نام کاربری و ورود رمز پرونده پرسنلی به جای کلمه عبور، وارد سامانه شده و از خدمات آن استفاده کنید.

 

فراموشی رمز عبور پورتال شرکت ملی نفت ایران

در صورت فراموشی رمز عبور سامانه پورتال شرکت نفت ایران portal.nioc.ir برای بازیابی آن پس از ورود به سایت جامع فناوری و ارتباطات اقدامات زیر را انجام دهید:

ابتدا بر روی عبارت “دریافت/فراموشی رمز عبور” کلیک کنید. در صفحه جدیدی که مقابل شما است، شماره پرسنلی و کد امنیتی را وارد کنید و سپس بر روی گزینه “اعتبار سنجی” کلیک کنید. توجه داشته باشید که حتما شماره تماس خود را در سامانه جامع فناوری اطلاعات و ارتباطات ثبت کرده باشید.

در مرحله بعد پس از ورود نام کاربری و تقاضای کد پرسنلی، کد اعتبار سنجی برای شما به نمایش در خواهد آمد و باکس کلید اول نیز پر خواهد شد. کد اعتبار سنجی را به شماره ۹۸۲۰۰۰۰۶۱۶ پیامک کنید. کلید دوم به شماره تماس شما پیامک خواهد شد.

پس از ورود کلید اول و کلید دوم، کلمه عبور جدید مد نظر خود را وارد کنید و پس از تکرار آن، روی دکمه “تغییر کلمه عبور” کلیک نمایید. از این لحظه به بعد می توانید با گذر واژه جدید وارد سایت شوید.

مرحله اول: در مرورگر خود آدرس portal.nioc.ir را وارد کنید.

 

مرحله دوم: در سمت چپ صفحه، قسمت ورود به سامانه بر روی نوشته “دریافت/فراموشی رمز عبور” کلیک کنید.

 

مرحله سوم: مطابق با تصویر بالا، تمامی مراحل گفته شده را انجام دهید. شماره پرسنلی خود را وارد کنید و دکمه “اعتبار سنجی” را بزنید.

 

مرحله چهارم: در این مرحله، کد اعتبار سنجی و کلید اول برای شما به نمایش در خواهد آمد. کد اعتبار سنجی را به شماره ۹۸۲۰۰۰۰۶۱۶ پیامک کنید تا کلید دوم به شماره تماس شما پیامک شود. با وارد کردن کلید دوم، کلمه عبور مد نظرتان را ثبت کنید و در پایان برروی گزینه “تغییر کلمه عبور” کلیک کنید.

سامانه سدف درخواست فرآورده های سوختی، به منظور تسهیل و تسریع در ثبت تقاضای دریافت فرآورده های نفتی در کشور ایران راه اندازی شده و در دسترس عموم متقاضیان قرار گرفته که در مقاله زیر ارائه شده است.

دریافت فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت

سایت جامع فناوری و ارتباطات مخصوص دریافت فیش حقوقی کارکنان شرکت نفت ۱۴۰۳ می باشد؛ اما اگر جزو بازنشستگان این شرکت هستید، برای دریافت فیش حقوقی خود می بایست از طریق سایت sama.oipf.ir اقدام کنید و امکان دریافت فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت از طریق portal.nioc.ir موجود نیست.

برای دریافت فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت از سامانه جامع فناوری و ارتباطات، ابتدا در مرورگر کروم آدرس portal.nioc.ir را وارد کنید. در قسمت پایین صفحه ای که پیش روی شما باز شده است بخشی با عنوان “همکاران محترم بازنشسته و بازماندگان” موجود است.

داخل متن نوشته شده، آدرس sama.oipf.ir برای دریافت صورتحساب بازنشستگان درج شده است. با کلیک بر روی آدرس وارد صفحه جدیدی خواهید شد. می توانید با وارد کردن مستقیم این آدرس در مرورگر نیز وارد سامانه سما نفت شوید. توجه کنید بدون فیلترشکن به سامانه ورود کنید. نام کاربری که همان شماره پرسنلی است و اسم رمز خود را وارد کنید و سپس بر روی گزینه ورود کلیک کنید.

اگر برای اولین بار وارد این سامانه می شوید به جای گذرواژه شماره ۱۲۳۴۵۶ را وارد کنید. به هنگام ورود از قسمت درخواست ها، فیش حقوقی را انتخاب نمایید. سپس با وارد کردن سال و ماه مورد نظر می توانید فیش حقوقی مورد نظر خود را مشاهده کنید.

مرحله اول: بدون استفاده از فیلتر شکن، در مرورگر خود آدرس sama.oipf.ir را وارد کنید.

سامانه جامع فناوری اطلاعات و ارتباطات

مرحله دوم: نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید. بازنشستگان به جای نام کاربری شماره پرسنلی و بازماندگان کد ملی وارد کنند. در صورتی که رمز عبور مشخص نکرده اید عدد ۱۲۳۴۵۶ را وارد کنید. سپس طبق تصویر زیر از قسمت درخواست ها گزینه “فیش حقوقی” را انتخاب کرده و با ثبت ماه و سال و کلیک بر روی دریافت “فیش حقوقی”، فیش حقوقی مورد نظر خود را مشاهده نمایید و در صورت نیاز نیز می توانید آن را چاپ کنید.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار