۱۲:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۹

فکری: به تیم نفت تعصب دارم و پیگیر نتایج آن بودم/ می‌توانم اتفاقات خوبی را رقم بزنم

مراسم معارفه سرمربی جدید تیم نفت مسجد سلیمان برگزار شد. خبرورزشی – معارفه سرمربی جدید تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان بعداز ظهر امروز در زمین شماره۲ ورزشگاه آزادی انجام شد. محمود فکری سرمربی جدید نفت مسجدسلیمان امروز با حضور محمد نظری مدی...

فکری: به  تیم نفت تعصب دارم و پیگیر نتایج آن بودم/ می‌توانم اتفاقات خوبی را رقم بزنم

مراسم معارفه سرمربی جدید تیم نفت مسجد سلیمان برگزار شد.

فکری: به  تیم نفت تعصب دارم و پیگیر نتایج آن بودم/ می‌توانم اتفاقات خوبی را رقم بزنم

خبرورزشی – معارفه سرمربی جدید تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان بعداز ظهر امروز در زمین شماره۲ ورزشگاه آزادی انجام شد.

محمود فکری سرمربی جدید نفت مسجدسلیمان امروز با حضور محمد نظری مدیرعامل و مصطفی سلیمانی معاون ورزشی این باشگاه به اعضا و بازیکنان تیم معرفی شد تا به این ترتیب کارش را رسما در این تیم جنوبی آغاز کند.

حنیف عمران زاده و سعید لطفی نیز به عنوان دستیاران فکری در این مراسم حضور داشتند.

مدیر عامل نفت مسجدسلیمان در این مراسم خطاب به بازیکنان گفت: به حاشیه ها توجه نکنید. در هر مجموعه‌ای مشکلاتی هست که باشگاه ما هم از این قاعده مستثنی نیست. شما کارتان را با نظم انجام بدهید. ان‌شاالله به صورت منسجم کار کنیم و در جایگاه خوبی قرار بگیریم. فکری برنامه‌هایی دارد و کمک می‌کند که جایگاه واقعی را به دست بیاوریم. از فکری و همکارانش تشکر می‌کنم و به آن‌ها خوش‌آمد می‌گویم.

وی افزود: قول می‌دهم که تمام توانمان را برای حمایت از تیم بگذاریم. اسممان نفت است اما نمی‌توانند به ما مستقیم کمک کنند. باید راه‌هایی پیدا شود. مسئولین مجوزهایی گرفته‌اند که به ما کمک شود.

محمود فکری نیز در جمع بازیکنان اظهار داشت: خیلی خوشحالم در جمع صمیمی تیمی هستم که نقشی در صعودش دارم. به این تیم تعصب دارم و پیگیر نتایج آن بودم. با افتخار قبول کردم در خدمت شما باشم. از مدیران باشگاه و مسئولین شهر تشکر می‌کنم. یکی از دلایلی که وادار شدم یه این تیم بیایم بحث فنی شما بود. در نیم فصل اول نشان دادید توانمند هستید. همیشه گفته‌ام اسم فوتبال بازی نمی‌کند. شما این را به فوتبال ایران ثابت کردید.

وی تصریح کرد: وقتی با استقلال بازی کردید همه می‌گفتند گزینه اول سقوط هستید ولی وقتی بدون ادعا کار کردید همه‌ توجهات به شما جلب شد و به همه ثابت کردید اشتباه کردند. می‌دانستم به اینجا بیایم‌ می‌توانم اتفاقات خوبی را با شما رقم بزنم.
سرمربی نفت مسجدسلیمان گفت: از مجتبی حسینی تشکر می‌کنم، تیم خوبی بست. می‌دانم در شروع فصل چه سختی‌هایی داشته، برای او آرزوی موفقیت می‌کنم. الان می‌توانید دوباره خودتان را نشان بدهید.

وی تصریح کرد: حتی وقتی در استقلال بودم قصد داشتیم چند نفر از شما را به آنجا ببریم. شما خودتان را نشان دادید. روندتان را حفظ کنید. انگیزه اول فصل را برگردانید. از بازی سپاهان همه نگاه‌ها به سمت شما می‌آید. از شما خواهش می‌کنم اگر اختلافاتی و سو تفاهماتی وجود دارد آن را کنار بگذارید.

فکری افزود: ما ورزشکار انفرادی نیستیم. یک‌ تیم هستیم. هر مشکلی وجود دارد تلاش می‌کنیم بهتر شود. ۱۱بازی مانده و شما می‌توانید دوباره خودتان را در فوتبال ایران مطرح کنید. ان‌شاالله با کمک هم و انگیزه‌ای که داریم بتوانیم امتیازات لازم را از این بازی‌ها بگیریم و نقطه امنی در جدول پیدا کنیم که نگرانی و استرس نباشد. مشکلاتتان را به ما انتقال بدهید که کمک کنیم تا راهمان هموارتر شود و در کنار هم اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.

بیشتر بخوانید:

  • حمله دوباره محمود فکری به چند استقلالی/ ما رفتیم تا جا برای بعضی‌ها باز شود
  • مرفاوی، فکری را تنها گذاشت

خبر ورزشی

مطالب مرتبط