فولاد ایران یک – النصر عربستان یک/ شاگردان نکونام برد را با تساوی عوض کردند

دیدار تیم‌های فولاد ایران و النصر عربستان در هفته سوم از مرحله گروهی فصل ۲۰۲۱ لیگ قهرمانان آسیا با تساوی به پایان رسید. خبرورزشی – در ادامه مسابقات مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، تیم‌های فولاد ایران و النصر عربستان در گروه D این مسابقات از ساعت ۲۲:۳۰ سه‌شنبه در ورزشگاه مرسول پارک ریاض به مصاف […]

دیدار تیم‌های فولاد ایران و النصر عربستان در هفته سوم از مرحله گروهی فصل ۲۰۲۱ لیگ قهرمانان آسیا با تساوی به پایان رسید.

فولاد ایران یک - النصر عربستان یک/ شاگردان نکونام برد را با تساوی عوض کردند

خبرورزشی – در ادامه مسابقات مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، تیم‌های فولاد ایران و النصر عربستان در گروه D این مسابقات از ساعت ۲۲:۳۰ سه‌شنبه در ورزشگاه مرسول پارک ریاض به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی یک – یک به پایان رسید.

عبدالله علی الامری در دقیقه ۵۳ به اشتباه با گل به خودی توپ را وارد دروازه النصر کرد. در ادامه پتروس آروجو در دقیقه ۶۹ بازی را به تساوی کشاند. همچنین در دقیقه ۹۶ ارسال محمد آبشک از روی ضربه ایستگاهی به داخل محوطه جریمه النصر با ضربه سر بازیکن فولاد وارد دروازه النصر شد، ولی این صحنه از سوی داور آفساید اعلام شد.

با این تساوی، دو تیم پنج امتیازی شدند و تغییری در جایگاه‌شان در جدول گروه D ایجاد نشد. فولادی‌ها پیش از این در مرحله گروهی لیگ قهرمانان مقابل السد به تساوی و مقابل الوحدات به برتری دست پیدا کرده بودند.

تساوی شاگردان نکونام مقابل السد در حالی رقم خورد که این تیم در مصاف با قهرمان قطر نیز از حریفش در ابتدا پیش افتاد، ولی در آخر به نتیجه تساوی رضایت داد.

منبع: تسنیمخبر ورزشی