۱۹:۰۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۴

فوری | نقل و انتقالات تابستانی باشگاه پرسپولیس امروز دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۳/ بمباران اتمی استقلال پرسپولیس در شوک فرو برد | اولین ستاره جدید آبی پوشان پایتخت کیست؟!

فوری؛ نقل و انتقالات تابستانی باشگاه پرسپولیس امروز دوشنبه 14 خرداد ۱۴۰۳/ بمباران اتمی استقلال پرسپولیس در شوک فرو برد | اولین ستاره جدید آبی پوشان پایتخت کیست؟!

فوری | نقل و انتقالات تابستانی باشگاه پرسپولیس امروز دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۳/ بمباران اتمی استقلال پرسپولیس در شوک فرو برد | اولین ستاره جدید آبی پوشان پایتخت کیست؟!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، پرسپولیس وارد بازار نقل و انتقالات شد.

به نظر می رسد بازیکنان پرسپولیس که قراردادشان با این باشگاه تمام شده راحت تمدید کنند اما سرعت این مهم به موضوع قهرمانی هم ارتباط دارد.

پرسپولیس به اندازه یک تیم کامل بازیکنانی در اختیار دارد که قراردادشان نهایتاً تا یک ماه دیگر به پایان خواهد رسید.

به نقل از ورزش سه از دو ماه قبل به این سو مدام گفته می‌شد که باشگاه پرسپولیس قصد مذاکره با آنها را دارد تا قراردادشان را تمدید کند اما این مهم مدام به تعویق افتاد. بعد از آن صحبت از مذاکرات مقدماتی با مهدی ترابی، مرتضی پورعلی‌گنجی و دانیال اسماعیلی‌فر شد اما بعداً همین مسأله منجر به بروز شایعاتی شد و این سؤال پیش آمد که چرا باشگاه سراغ بقیه بازیکنان نرفته است.

در عین حال خیلی زود مشخص شد عدم برنامه‌ریزی مناسب از سوی مدیریت باشگاه پرسپولیس باعث شده این مذاکرات به تعویق بیفتد و بقیه را به باشگاه دعوت نکنند.

با رسیدن به سه هفته پایانی و حساسیت بیش از حد مسابقات این مهم مسکوت ماند و همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد مذاکرات اصلی و نهایی با تمام نفراتی که باشگاه دنبال تمدید قرارداد با آنهاست، به بعد از پایان فصل موکول شده و ممکن است در مورد برخی نفرات به بعد از تسویه حساب کامل با ایشان یا تعطیلات دو سه هفته‌ای آنها به طول بینجامد.

با وجود این، آنچه در این میان مشخص است اینکه هم باشگاه پرسپولیس این بازیکنان را می‌خواهد و دنبال تمدید با آنهاست و هم خود این بازیکنان اهل کلاس گذاشتن نیستند و برای ادامه حضور در این تیم و پوشیدن پیراهن پرسپولیس مصمم‌اند. از سوی دیگر واقعیت اینکه برای بسیاری از آنها در داخل از ایران تیمی بهتر و جذاب‌تر از پرسپولیس پیدا نخواهد شد ضمن اینکه بعید است خبری از پیشنهاد خارجی هم باشد.

اما موضوع قهرمانی یا قهرمان نشدن پرسپولیس هم در تمدید قرارداد این بازیکنان دخیل خواهد بود به گونه ای که اگر همه چیز خوب پیش برود و شنبه شب سرخ ها جام را بالای سر ببرند شادی حتی قبل از رفتن به تعطیلات تابستانی سری به دفتر باشگاه بزنند که یا منجر به توافق نهایی خواهد شد یا حتی امضای قرارداد جدید اما اگر جام از دست آنها لیز بخورد همه جیز به بعد از تعطیلات و احتمالا تسویه حساب موکول می شود.

یکی از تیم‌هایی که درباره شرایط فصل بعدش صحبت‌های زیادی مطرح شده و انبوهی از شایعات درباره‌اش وجود دارد استقلال است.

در روزهای گذشته نیز برخی شایعات پیرامون احتمال جدایی جواد نکونام و نیمکت استقلال پیش آمد اما سرمربی آبی‌ها در نشست خبری امروز خود نه تنها اعلام کرد با این تیم قرارداد سه ساله دارد که از ورود رسمی بازار نقل و انتقالات صحبت کرد.

نکونام در این خصوص گفت: من با باشگاه استقلال قرارداد سه ساله دارم. در مورد مدیریت نیز از روزی که تغییرات صورت گرفته، حداقل چیزی که حس می‌کنیم این است آرامش داریم و می‌دانیم باید تمرکز ما روی فوتبال باشد. اینکه سال بعد چه اتفاقی برای استقلال رخ خواهد داد باید بگویم ما جلساتی داشته‌ایم و حتی با برخی از بازیکنانی که مدنظرمان است نیز صحبت کرده‌ایم. قطعا بعد از بازی با پیکان تلاش می‌کنیم قرارداد آنها را نهایی کنیم.

وی افزود: اگر حریفان ما و تیم‌های بالای جدولی در سال قبل نیاز به چهار بازیکن داشته باشند، ما به ۸ بازیکن نیاز داریم.

 

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط