15:15 - 1403/04/14

فوری فوری// خبر فوری و مهم درباره پرداخت پاداش فرهنگیان بازنشسته

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی درباره پرداخت پاداش فرهنگیان بازنشسته توضیحاتی ارائه داد.

معلمان و فرهنگیان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،مجتبی بخشی پور عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی خواستار پرداخت به موقع پاداش بازنشستگی کارکنان آموزش و پرورش شد.

مجتبی بخشی پور گفت: عدم پرداخت به موقع پاداش بازنشستگی کارکنان آموزش پرورش یکی از مشکلات جامعه فرهنگیان است که باید حل گردد.

وی بیان داشت: دیر پرداخت شدن پاداش بازنشستگی  که بعضا تا چند سال طول می  کشد  موجب کاهش ارزش ریالی آن و موجب نارضایتی کارکنان بازنشسته می شود که لازم است این امر توسط  وزارت آموزش و پرورش و سازمان برنامه و بودجه  پیگیری و حل شود.

بخشی پور با بیان اینکه  توجه به آموزش و پرورش موجب تقویت همه جانبه کشور خواهد شد، گفت: افزایش سطح رفاهیات و امکانات تفریحی کارکنان آموزش و پرورش در بالا رفتن کیفیت کاری آنان بسیار موثر خواهد بود.

نماینده  اسلام آبادغرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: فعال تر شدن تعاونی های مسکن  آموزش و پرورش از اموری است که باید مورد پیگیری قرار گیرد.

وی گفت: بعضی از کارکنان آموزش پرورش در خصوص طرح رتبه بندی گلایه هایی دارند که لازم است  بررسی شود.

بخشی پور بیان کرد: آینده کشور و پیشرفت و توسعه آن در دست جامعه پرتلاش و نجیب فرهنگیان است چرا که آنها مربیان و پرورش دهندگان اداره کنندگان فردای کشور هستند،  بنابراین هرچه معلم با خیال راحت تر و ذهن آرام تری به کار خود بپردازد در آینده نسل قوی تر و توانمندتری را شاهد خواهیم بود.

منبع: تسنیم

مطالب مرتبط