05:08 - 1403/04/13

فوری// عابدزاده به پرسپولیس برمی‌گردد؟ جدال جانشینان بیرانوند در آستانه رای کمیته وضعیت

انتظار‌ها به سر رسید؛تکلیف دروازه پرسپولیس در جلسه ۲۰ تیر کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال مشخص می‌شود. امیر عابدزاده پسر عقاب آسیا در رقابت با مدعیان دیگر شانس بازگشت به تیم محبوبش را دارد.

فوری// عابدزاده به پرسپولیس برمی‌گردد؟ جدال جانشینان بیرانوند در آستانه رای کمیته وضعیت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، با فسخ قرارداد علیرضا بیرانوند دروازه پرسپولیس به یکی از چالش‌های نقل و انتقالات این فصل تبدیل شده است. نام‌های متعددی از جمله پیام نیازمند، حسین پورحمیدی، رشید مظاهری و امیر عابدزاده به عنوان گزینه‌های جانشینی او مطرح شده‌اند. اما در این میان جدال امیر عابدزاده با باشگاه پرسپولیس و ماریتیموی پرتغال، ابعاد تازه‌ای به این ماجرا بخشیده است.

فسخ قرارداد علیرضا بیرانوند به خودی خود باعث شد تا نام‌های زیادی به عنوان گزینه‌های جانشینی او در رسانه‌ها مطرح شوند. از پیام نیازمند و حسین پورحمیدی گرفته تا امیر عابدزاده و رشید مظاهری. به جز این اسامی چند گزینه خارجی نیز به عنوان گزینه‌های باشگاه پرسپولیس مطرح شدند. جالب اینجاست که باشگاه پرسپولیس هنوز در مورد جانشینی بیرو تصمیم نگرفته و به نظر می‌رسد در انتظار رای جلسه شکایت خود از بیرانوند است. جلسه‌ای که قرار است روز چهارشنبه ۲۰ تیرماه، در کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال برگزار شود.

در این میان نامی که بیشتر از بقیه مورد توجه برخی رسانه‌ها و همین طور فضای مجازی قرار گرفته کسی نیست جز امیر عابدزاده. دروازه‌بان ۳۱ ساله و سابق تیم ملی که پس از نزدیک به دو سال دوری از جمع ملی‌پوشان و سقوط پونفرادینا به دسته پایین‌تر در انتظار تعیین تکلیف از سوی ماریتیموی پرتغال است. گفتنی است نام امیر عابدزاده در حالی طی روز‌های اخیر بیش از بقیه شنیده می‌شود که باشگاه پرسپولیس هیچ برنامه‌ای برای جذب این بازیکن نداشته و بی شک نفرات دیگری را جایگزین علیرضا بیرانوند خواهد کرد.(پایان)

علاوه بر این، گزینه‌های خارجی نیز برای جانشینی بیرانوند در نظر گرفته شده‌اند. گفته می‌شود باشگاه پرسپولیس با چند دروازه‌بان خارجی در حال مذاکره است.

انتخاب دروازه‌بان جدید برای پرسپولیس کار آسانی نیست. باشگاه پرسپولیس به دنبال دروازه‌بانی است که بتواند جای خالی علیرضا بیرانوند را پر کند و عملکردی در حد او داشته باشد.

هواداران پرسپولیس منتظر هستند تا ببینند در نهایت کدام دروازه‌بان راهی این تیم خواهد شد. آنها امیدوارند که باشگاه پرسپولیس بتواند دروازه‌بانی در حد و اندازه‌های بیرانوند به خدمت بگیرد.

مطالب مرتبط