۰۱:۴۵ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۳

فوری / شرایط فروش اقساطی دنا پلاس توربو اتوماتیک در اردیبهشت ماه

دنا در واقع نمونه‌ای از فیس لیفت سمند است که پس از ارتقای ظاهری در مدل پلاس، تغییرات فنی نیز به خود دیده و با اضافه شدن توربو و سپس گیربکس اتوماتیک، توانسته خود را در بازار نگه دارد.

فوری / شرایط فروش اقساطی دنا پلاس توربو اتوماتیک در اردیبهشت ماه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،در ابتدای عرضه، نسخه اتوماتیک دنا پلاس با قیمت‌گذاری عجیبی همراه بود اما پس از مدت کوتاهی این قیمت‌ها کمی تعدیل شد. این مساله در کنار افزایش قیمت سایر خودروهای رقبا، خرید محصول جدید ایران خودرو را توجیه کرد. در حال حاضر این سدان ایران خودرو به عنوان یکی از ارزان‌ترین خودروهای اتوماتیک، مورد توجه خریداران خودرو قرار گرفته است.

در این گزارش به شرایط فروش اقساطی دنا پلاس توربو اتوماتیک می‌‌پردازد.

در این فروش اقساطی دو خورو دناپلاس توربو اتوماتیک با ترمز ESP و دنا پلاس توربو اتوماتیک آپشنال عرضه شده که به ترتیب با قیمت ۱ میلیارد و ۶۳ میلیون تومان و ۱ میلیارد و ۲۰۵ میلیون تومان به فروش می‌رسند.

شرایط خرید اقساطی دنا پلاس
برای خرید دنا پلاس توربو اتوماتیک به صورت اقساطی باید حداقل ۵۰ درصد از قیمت خودرو به عنوان پیش پرداخت، واریز شود. مبلغ باقی مانده را می‌توان در اقساط ۶، ۱۲، ۱۸، ۲۴ و ۳۰ ماهه پرداخت. تحویل خودرو نیز فوری بوده و سند به نام خریدار ثبت خواهد شد.

در جدول‌های زیر میزان هر قسط برای هر دو خودرو مشخص شده است.

مشخصات فنی دنا پلاس توربو اتومات
دنا پلاس توربو اتوماتیک مجهز به پیشرانه EF7 توربو یا همان TC7  است. این پیشرانه می‌تواند ۱۵۰ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۲۱۵ نیوتن متر تولید ‌کند. حداکثر گشتاور پیشرانه دنا پلاس توربو اتوماتیک از ۲۲۰۰ تا ۴۸۰۰ دور در دقیقه تولید می‌شود و سیستم توربوشارژر در این محدوده بیشترین بازدهی را دارند. جعبه دنده شش سرعته اتوماتیک AT این خودرو توسط کمپانی DAE تولید می‌شود. این جعبه دنده توان را به چرخ‌های جلوی این سدان ملی می‌رساند.

مصرف سوخت ترکیبی دنا پلاس توربو اتومات ۸.۱۲ لیتر به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر اعلام شده است. این خوردو در حالت ایده آل می‌تواند مصرف سوخت ۶.۳۹ لیتر به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر را داشته باشد. وزن دنا پلاس توربو اتوماتیک ۱۴۰۰ کیلوگرم بوده و به فضای صندوق ۵۰۰ لیتری مجهز شده است. شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت این سدان ایران خودرو در شرایط ایده آل حدود ۱۰.۵ ثانیه طول می‌کشد. ‌

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط