06:15 - 1403/04/13

فوری/خبر خوش حسینی برای بازنشستگان بانک مسکن/پرداخت ۴۰ درصد حقوق به عنوان کمک معیشت

تصویب شد که ۴۰ درصد از مبلغ حکم بازنشستگی بازنشستگان بانک مسکن به عنوان مستمری ماهیانه به بازنشستگان از صندوق تامین آتیه پرداخت شود،

فوری/خبر خوش حسینی برای بازنشستگان بانک مسکن/پرداخت ۴۰ درصد حقوق به عنوان کمک معیشت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،بانک مسکن بانک دولتی ایرانی است، که به‌عنوان چهارمین بانک ایرانی شناخته می‌شود و در زمینه ارائه خدمات بانکداری خرد، بانکداری سرمایه‌گذاری و ارائه تسهیلات مسکن فعالیت می‌کند. نام قدیمی این بانک رهن بوده است. بانک مسکن اکنون مالک شبکه‌ای از ۱۱۷۹ شعبه بانک در سراسر ایران است. شعبه مرکزی این بانک در تهران قرار دارد.

باتوجه به تصویب عملکرد و صورت‌های مالی موسسه «همیاری آتیه امید» برای سال مالی منتهی به ۳۰ آذرماه ۱۴۰۲ روز گذشته، جلسه‌ای با حضور مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره بانک مسکن به عنوان اعضای هیأت امنا و مدیران مؤسسه و جمعی از بازنشستگان بانک برگزار شد.

مدیرعامل بانک مسکن در حاشیه این جلسه گفت: در این جلسه مباحثی در خصوص صندوق‌های تامین آتیه و تامین خسارت تسهیلات کارمندی مطرح شد و اصلاحاتی به تصویب رسید.

وی افزود: پرداخت ۴۰ درصد حقوق بازنشستگی به بازنشستگان به عنوان مستمری ماهیانه (کمک معیشت) از محل صندوق تامین آتیه بر مبنای تعدیل بر اساس سابقه خدمت در بانک مسکن از ابتدای امسال مهمترین مصوبه این جلسه بود.

حسینی گفت: اتخاذ رویه‌هایی که منجر به افزایش رضایت‌مندی همه ذی‌نفعان اعم از کارکنان شاغل، بازنشسته و وظیفه‌بگیران می‌شود، مورد تاکید است.
گفتنی است بازنشستگان حاضر در جلسه نیز موضوعات و دغدغه‌های این قشر از همکاران را مطرح کردند و دکتر حسینی مدیرعامل بانک مسکن پس از بررسی این چالش‌ها، راهکارها و دستورات لازم را صادر کرد.
پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط