فوری| توضیحات کنعانی زادگان درباره جلسه کمیته اخلاق/ ماجرای ویدیوی توهین به استقلالی‌ها/ از کسانی که تهمت زدند شکایت کردم

[ad_1] خبرورزشی – مهدی یکتا؛ محمد حسین کنعانی زادگان بلافاصله پس از اتمام جلسه کمیته اخلاق درباره ویدئوی توهین به هواداران استقلال در گفت‌وگو با خبرورزشی گفت: از اینکه عده ای یک فیلم قدیمی که مربوط به یک سال پیش است را در زمان مسابقات حساس پرسپولیس با صداگذاری و استفاده از الفاظ نامناسب منتشر کرده‌اند بسیار متأسف […]

[ad_1]

خبرورزشی –

مهدی یکتا؛ محمد حسین کنعانی زادگان بلافاصله پس از اتمام جلسه کمیته اخلاق درباره ویدئوی توهین به هواداران استقلال در گفت‌وگو با خبرورزشی گفت: از اینکه عده ای یک فیلم قدیمی که مربوط به یک سال پیش است را در زمان مسابقات حساس پرسپولیس با صداگذاری و استفاده از الفاظ نامناسب منتشر کرده‌اند بسیار متأسف هستم.

وی ادامه داد: این افراد قصد بر هم زدن آرامش فضای فوتبال و تیم پرسپولیس را دارند و به اینجانب اتهام افتراء و توهین به هواداران محترم استقلال را زده و خاطر فوتبالدوستان را مکدر کرده اند که از این بابت هم متأسفم.

مدافع ملی پوش پرسپولیس افزود: امروز چهارشنبه ۱۶ تیر ماه نزد محاکم قضایی بابت نشر اکاذیب شکایت کردم و مستندات و دفاعیات درباره قدیمی و غیرواقعی بودن این فیلم را ارائه کردم. جلسه به پایان رسید و من منتظر حکم کمیته محترم اخلاق هستم.

[ad_2]

Source link