۰۸:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۸

فوری از رتبه بندی ۱۸ آبان/ جزئیات ارزیابی خوداظهاری رتبه‌بندی معلمان و صدور حکم فرهنگیان اعلام شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، رئیس مرکز سنجش، پایش و کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش گفت: به محض انجام شدن کار ارزیابی هر شخص، نمره‌ای برای او تولید می‌شود و آن نمره در اختیار هیات ممیزه قرار می‌گیرد. محسن زارعی گفت: برای پرو...

آخرین اخبار رتبه بندی فرهنگیان 25 خرداد | آیین نامه رتبه بندی معلمان در فضای مجازی غلط است! / ادعای جنجالی این نماینده به ایرادات رتبه بندی معلمان / نقدهای غیر کارشناسی بر رتبه بندی در رسانه ها!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، رئیس مرکز سنجش، پایش و کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش گفت: به محض انجام شدن کار ارزیابی هر شخص، نمره‌ای برای او تولید می‌شود و آن نمره در اختیار هیات ممیزه قرار می‌گیرد.

محسن زارعی گفت: برای پرونده الکترونیک حدود ۶۰۰ هزار نفر از همکاران فرهنگی، مدیران مدارس بررسی‌های لازم را انجام داده‌اند. در مورد آن‌ها گزارش رفتار را برای ارزیابان حرفه‌ای نیز ارسال کرده‌اند.

زارعی در ارتباط با مشکلات سامانه رتبه بندی گفت: برای این کار در مناطق، استان و وزارتخانه میز کار تشکیل شده است و اگر مشکلی در سامانه‌ها باشد یا به حوزه امور اداری، یا حوزه سنجش و پایش و کیفیت آموزشی و یا مرکز فناوری است. هر کدام از این مشکلات به صورت سلسله مراتب مطرح و در ستاد‌های مربوطه پیگیری می‌شود. موضوع این است که باید مشکل به درستی به حوزه مربوطه ارجاع داده شود.

او افزود: ارزیابان نیز از روز گذشته کار خود را آغاز کرده اند و به امید خدا کار ارزیابی را بر اساس گزارش مدیران و مستندات بارگذاری و با سطح بندی‌های مربوطه کار ارزیابی را آغاز می‌کنند.

 هم اکنون دیگران می خوانند

زارعی گفت: همکارانی که مدارک خود را بارگذاری نکرده و خوداظهاری مربوطه را در سامانه انجام نداده‌اند، حتما به سرعت این کار را انجام داده و اطلاعات را ثبت کنند.

او ادامه داد: به مدیران مدارس نیز اعلام شده است که همکاری لازم را با ارزیابان انجام دهند تا در کوتاه‌ترین زمان کار ارزیابی انجام شود تا کار هیئت ممیزه و صدور حکم فرهنگیان نیز در سریع‌ترین زمان ممکن انجام پذیرد.

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

انتهای پیام/*

مطالب مرتبط

4 نظر برای این مطلب ثبت شده است:

ایمان ارزانش

۱۸ آبان ۱۴۰۱


بقیه ارگانها حداقل 2 میلیون تومان بدون هیچ تو طبل زدنی و مدرکی حکم خوردند و درجا هم پولشون واریز شد ولی فرهنگیان !!!!!!!!!!!!!!!!!

ایمان ارزانش

۱۸ آبان ۱۴۰۱


جناب زارعی بقیه ارگانها احکام واسشون بدون اینکه خبری منتشر بشه زده شد ولی رتبه بندی بعد از 12 سال چی شد !!!!!!! این 2 تومان آبرو فرهنگیان رو براش بردید و کل کشور میگن رتبه بندی چی شد !!!!!

ایمان ارزانش

۱۸ آبان ۱۴۰۱


جناب زارعی لطفا دیگه کافیه واقعا تمام فرهنگیان رو کلافه کردید ، از بس تو بوق و کرنا زدید تمام وزارت های دیگه واسه کارمندان شان حکم زدند ولی ما رو حسابی مسخره ی عام و خاص کردید دیگه لطفا کافیه

ایمان ارزانش

۱۸ آبان ۱۴۰۱


جناب زارعی یک لحظه فقط خودتان و خانواده تان رو جای ما فرهنگیان بزارید !!!! فقط یک بار این کار رو واقعی انجام بده بعد دیگه هیچوقت در مورد حقوق 6 میلیونی ما معلمان بدون یک ریال تسهیلات سخن نمی گوئید

نظرات بسته شده است

آخرین اخبار