۲۲:۴۵ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۱

فوری/ آغاز فروش فوری ایران خودرو با ماهی ۹ میلیون ویژه نیمه شعبان | ۲ خودروی جدید دولتی با قیمتی ویژه و بدون قرعه کشی آماده ثبت نام + لینک

متقاضیان خودروهای اقساطی با مبلغ استثنایی از ثبت نام فروش فوری ایران خودرو بدون قرعه کشی و اقساطی ویژه نیمه شعبان جا نمانند. برای اطلاع از نحوه ثبت نام و مبالغ اقساط این فروش ویژه در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

فوری/ آغاز فروش فوری ایران خودرو با ماهی ۹ میلیون ویژه نیمه شعبان | ۲ خودروی جدید دولتی با قیمتی ویژه و بدون قرعه کشی آماده ثبت نام + لینک

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،طرح فروش فوری ایران خودرو خودروهای جدیدی در هر دوره عرضه می شود.در طرح فروش فوری ایران خودرو اغلب خودروهایی با قیمت اقتصادی و به نسبت بسیار ارزان تر از قیمت بازار عرضه می شود. در ادامه خبر جزئیات جدیدی از طرح فروش فوری ایران خودرو ویژه بهمن ماه میپردازیم.

فوری؛ فروش فوری ایران خودرو آغاز شد + شرایط
در این طرح در روش نقد و اقساط صرفاً چک صیاد بنفش از متقاضی و یا شخص ثالث دریافت می گردد و وضعیت اعتباری سفید صادر کننده چک از طریق سامانه بانک مرکزی مورد نیاز می باشد.

به اطلاع عموم متقاضیان و نمایندگیهای مجاز می‌رساند، شرکت ایران خودرو شرایط فروش فوق العاده اختیاری به روش نقدی و روش نقد و اقساط جهت متقاضیان عادی خودرو پارس که در اسفند ماه سال گذشته در سامانه یکپارچه اقدام به دریافت اولویت نموده و اسامی ایشان به عنوان بخش دوم اولویت های زمستان ۱۴۰۲ به این شرکت اعلام شده و برای آنها پیامک ارسال شده با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه و یا پیش فروش با شرایط جدول ذیل ارائه می نماید:

در روش قسطی مبلغ هر چک ماهانه در حدود ۹ میلیون و ۴۵۵ هزارتومان می باشد.

نکته:۱ در این طرح قیمت خودرو در روشهای نقدی و نقدی اعتباری به صورت قطعی و بر اساس قیمت روز زمان ثبت نام می باشد و در صورت انتخاب روش اقساطی مبالغ ودیعه اولیه و چکهای اقساط به شرح جدول ذیل است. در این طرح در روش نقد و اقساط صرفاً چک صیاد بنفش از متقاضی و یا شخص ثالث دریافت می گردد و وضعیت اعتباری سفید صادر کننده چک از طریق سامانه بانک مرکزی مورد نیاز می باشد.

نکته:۲ در طرح پیش فروش قیمت خودرو بر اساس قیمت روز زمان تحویل می باشد و در صورت انتخاب روش پیش فروش مبلغ پیش پرداخت معادل مبلغ مندرج در جدول ذیل در زمان ثبت نام دریافت می شود و الباقی مبلغ در زمان صدور دعوتنامه نقداً دریافت خواهد شد.

تاریخ شروع و مهلت ثبت نام: زمان شروع این طرح از امروز یکشنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ است.

جهت ثبت نام نیاز به ایجاد حساب کاربری در سامانه فروش ایران خودرو می باشد.

پیشنهاد ایران خودرو به مشتریان پژو پارس در فروش فوری ایران خودرو: خودرو جایگزین انتخاب کنید
مدیر عملیات فروش ایران‌خودرو، گفت: ایران‌خودرو در راستای احترام به متقاضیان برای خرید خودرو، شرایط خرید سایر محصولات دارای استاندارد‌های ۸۵گانه را برای متقاضیان پژو پارس فراهم کرده است.

مدیر عملیات فروش ایران‌خودرو از پیشنهاد این شرکت به متقاضیان پارس برای جایگزینی این خودرو با سایر محصولات دارای استاندارد‌های ۸۵ گانه، خبر داد و تاکید کرد که در راستای ایجاد شرایط مناسب پرداخت وجه خودرو برای متقاضیان، امکان پرداخت بخشی از وجه خودرو به صورت اقساطی فراهم است.

 

اواخر دی ماه بود که رئیس سازمان ملی استاندارد ایران، ضمن تاکید بر اینکه قانون مربوط به استاندارد‌های اجباری در صنعت خودرو، قطعا اجرا می‌شود و تولیدکنندگان نیز بایستی خود را با قوانین استاندارد انطباق دهند، اعلام کرد که گروه صنعتی ایران‌خودرو تا نیمه اسفند ماه سال جاری برای خودروی پژو پارس مجوز تولید خواهد داشت و پس از آن برابر قانون عمل خواهد شد.

اما ۹ بهمن ماه بود که مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو از رایزنی با سازمان ملی استاندارد مبنی بر تمدید و ادامه تولید پارس تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: بر اساس توافق صورت گرفته با سازمان ملی استاندارد و در پی حمایت این سازمان، برنامه ایران‌خودرو این است که خودروی پژو پارس را تا پایان سال ۱۴۰۲ تولید کرده و تحویل دهیم؛ کمی تاخیر در تحویل این خودرو پیش آمده که از بابت آن از مشتریان پوزش می‌طلبیم، اما این طمینان را نیز می‌دهیم که قطعا به تعهدات خود عمل خواهیم کرد و مشکلی از این بابت وجود نخواهد داشت.

وی ادامه داد: برای سال آینده نیز رایزنی‌ها در حال انجام است تا خودروی پارس همچنان تولید شود؛ اما چنانچه نتوانیم دیگر خودروی پارس را با استاندارد‌های فعلی، تولید کنیم، حتما خودروی جایگزین که به لحاظ استاندارد از خودروی پارس فعلی بهتر است را برای مشتریان در نظر خواهیم گرفت.

شایان ذکر است که البته حدود سه هفته پیش، برخی در فضای مجازی از دریافت مجوز تولید خودروی مذکور برای سال ١۴٠٣ صحبت کرده‌اند؛ ایسنا، موضوع را مورد پیگیری قرار داد و در نهایت منجر به کسب اطلاعات کامل از ابتدای طرح موضوع تا شفاف‌سازی صحبت‌های منوچهر منطقی (معاون صنایع حمل‌ونقل وزارت صمت) مبنی بر تایید، ادامه تولید این محصول در سال آینده شد.

پیشنهاد جایگزینی پارس با سورن و پژو ۲۰۷ پانوراما، با امکان پرداخت قسطی در فروش فوری ایران خودرو
حال امروز (دوشنبه)، کیوان پناهی- مدیر عملیات فروش ایران‌خودرو – اظهار کرد: با توجه به الزام اجرای استاندارد‌های ۸۵گانه در خودرو‌های تولیدی و عدم توانایی پلتفرم محصول پارس در تطابق با استانداردها، به متقاضیان پیشنهاد شده تا این محصول را با دیگر خودرو‌های ایران‌خودرو که مطابق با استانداردهای۸۵ است، جایگزین کنند.

 

طبق اعلام این گروه خودروسازی، وی خاطرنشان کرده است: گروه صنعتی ایران‌خودرو در راستای احترام به متقاضیان برای خرید خودرو، شرایط خرید سایر محصولات دارای استاندارد‌های ۸۵گانه را برای متقاضیان پارس فراهم کرده است؛ پیشنهاد‌های ارائه شده شامل سورن و پژو ۲۰۷ سقف شیشه‌ای از منظر کلاس ابعادی و مطلوبیت بازار نزدیک به پارس هستند؛ بر این اساس با حفظ حقوق مشتریان، ایران‌خودرو طی اولویت‌های سامانه یکپارچه متقاضیان فراخوان می‌کند تا هر یک از مشتریان بر اساس زمان واریز وجه در نوبت تحویل خودرو قرار گیرند.

مدیر عملیات فروش ایران‌خودرو تصریح کرد: در راستای ایجاد شرایط مناسب پرداخت وجه خودرو برای متقاضیان، با وجودی‌که تمامی خودرو‌های ایران‌خودرو دارای تفاوت قابل توجهی با قیمت حاشیه بازار هستند، امکان پرداخت بخشی از وجه خودرو به صورت اقساطی را برای مشتریان فراهم کرده‌ایم.

گفتنی است که موضوع توقف تولید پژو پارس که از دی ماه امسال با طرح موضوع زیان‌دهی شرکت به سبب قیمت پایین آن و همچنین عدم رعایت الزامات استاندار‌های ٨۵گانه صورت گرفت؛ اما همچنان رایزنی‌ها از سوی وزارت صمت با معاون اول رئیس جمهور و رئیس سازمان استاندارد ادامه دارد تا تولید محصول پارس تا زمان ایفای تعهدات به مشتریان در سامانه یکپارچه ادامه داشته باشد و پس از آن هم تولید این خودرو با استاندارد‌های کامل انجام شود؛ اما در نهایت باید منتظر اظهارنظر قطعی مسئولان بود؛ البته که این پیشنهاد جایگزینی، احتمال اینکه خط تولید این خودرو در گروه صنعتی ایران‌خودرو آخرین ماه فعالیت خود را پیش‌رو دارد را قوت می‌بخشد.
پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار