05:32 - 1403/04/14

فوری؛ سورپرایز هواداران استقلال با بازگشت دوباره زکی پور

دقایقی پیش زکی‌پور با حضور در دفتر هلدینگ خلیج فارس جلسه‌ای با مدیران استقلال برگزار کرد.

بازیهای باقی مانده استقلال و پرسپولیس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، زمزمه‌های بازگشت میلاد زکی‌پور به استقلال از چند روز پیش در فضای مجازی و رسانه‌ها شنیده می‌شد، اما امروز این زمزمه‌ها رنگ واقعیت به خود گرفت. زکی‌پور دقایقی پیش با حضور در ساختمان دفتر هلدینگ خلیج فارس، مذاکرات خود با مدیران استقلال را آغاز کرد.

خبرورزشی نوشت:مدافع فصل گذشته سپاهان که یکی از سوژه‌های نقل و انتقالات امسال بوده، هنوز تیم فصل آینده‌اش را مشخص نکرده است. زکی‌پور با مدیران سپاهان برای تمدید قرارداد جلسه‌ای برگزار کرد اما از لحاظ مالی هنوز به توافق نرسیده و به همین دلیل رسما با استقلال هم وارد مذاکره شد تا تصمیم نهایی‌اش را بگیرد.

خبرنگار خبرورزشی مطلع شده دقایقی پیش این مدافع با سابقه وارد ساختمان دفتر هلدینگ خلیج فارس در خیابان جردن شده تا پای صحبت با مدیران استقلال بنشیند. گفت‌وگویی که تا زمان مشخص شدن خروجی آن باید صبر کرد اما احتمالا سرنوشت جناح چپ دو تیم مدعی لیگ برتر به آن بستگی خواهد داشت.(پایان)

دوراهی جذاب:

زکی‌پور که سابقه حضور در استقلال را نیز در کارنامه خود دارد، دو پیشنهاد جدی از این دو تیم مدعی قهرمانی لیگ برتر دریافت کرده است. از یک سو، استقلال به دنبال تقویت خط دفاعی خود است و زکی‌پور را گزینه ایده‌آلی برای این کار می‌داند. از سوی دیگر، سپاهان نیز که خواهان حفظ این بازیکن کلیدی است، تمام تلاش خود را برای تمدید قرارداد او به کار می‌بندد.

حواشی نقل و انتقالات:

انتقال احتمالی زکی‌پور به استقلال با حواشی بسیاری همراه بوده است. برخی از هواداران سپاهان از جدایی این بازیکن ناراحت هستند و معتقدند که او نباید به رقیب اصلی تیمشان بپیوندد. از طرف دیگر، هواداران استقلال از بازگشت زکی‌پور به تیم محبوبشان ابراز خوشحالی می‌کنند و امیدوارند که او بتواند در کسب موفقیت‌های بیشتر به این تیم کمک کند.

هنوز هیچ خبر رسمی از نتیجه مذاکرات زکی‌پور با استقلال منتشر نشده است. با این حال، انتظار می‌رود که در ساعات آینده تکلیف این موضوع مشخص شود. هواداران هر دو تیم منتظر هستند تا ببینند که زکی‌پور در نهایت چه تصمیمی خواهد گرفت.

مطالب مرتبط