اجتماعی

فزایش رقم یارانه نقدی با این روش/ یارانه بگیران بخوانند

در این طرح، مشمولان دریافت یارانه می‌توانند با مراجعه به فروشگاه‌های عضو طرح کالابرگ الکترونیکی، از یارانه یک ماه آینده خود در قالب خرید اعتباری نسبت

فزایش رقم یارانه نقدی با این روش/ یارانه بگیران بخوانند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از سانا پرس در این طرح، مشمولان دریافت یارانه می‌توانند با مراجعه به فروشگاه‌های عضو طرح کالابرگ الکترونیکی، از یارانه یک ماه آینده خود در قالب خرید اعتباری نسبت برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید

فزایش رقم یارانه نقدی با این روش/ یارانه بگیران بخوانند

افزایش رقم یارانه نقدی با این روش

در این طرح، مشمولان دریافت یارانه می‌توانند با مراجعه به فروشگاه‌های عضو طرح کالابرگ الکترونیکی، از یارانه یک ماه آینده خود در قالب خرید اعتباری نسبت به تهیه ۱۱ قلم کالای اساسی خانوار اقدام کنند.

از ۱۳ خرداد ماه ۱۴۰۲، خانوارهای تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد نیز با افزایش ۲۰ درصدی اعتبار خرید در طرح کالابرگ الکترونیکی مواجه و در صورتی که حداقل ۷۰ درصد  این تسهیلات خود را به صورت کالابرگ الکترونیکی از ۱۱ گروه کالایی خرید کنند، می‌توانند از ۲۰ درصد افزایش اعتبار برخوردار شوند. به عبارت دیگر، تا سقف چهار میلیون ریال خرید کنند.

برای ثبت نام و استعلام میزان و مانده اعتبار کالابرگ الکترونیکی، می‌توانید به سامانه shoma.sfara.ir مراجعه کنید یا از طریق شماره گیری کد ۵۰۰۱۴۶۳# اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنید

نحوه ورود به سایت hemayat.mcls.gov.ir با کد ملی

فزایش رقم این تسهیلات نقدی با این روش/ یارانه بگیران بخوانند

این طرح اختیاری است و مشمولان این تسهیلات این اختیار را دارند که یارانه خود را در قالب کالابرگ الکترونیکی و خرید ۱۱ قلم گروه کالایی اختصاص دهند یا به صورت نقدی برداشت وجه نمایند. استفاده از طرح کالابرگ الکترونیکی فقط از فروشگاه‌هایی که به سامانه کاربردی متصل می‌باشند، امکان‌پذیر است.

چندی پیش خبری منتشر شد که اعلام می‌کرد امکان استفاده از کالابرگ الکترونیک برای این تسهیلات بگیران در اپلیکیشن شما ، وجود دارد این اپلیکیشن دارای امکاناتی است که استفاده مشمولان از یارانه را آسان تر می کند .

در هفته های گذشته وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تداوم اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی در سال جاری خبر داد.

وی اعلام کرد که واریز کالابرگ تا ۱۰ ماه آینده ادامه پیدا خواهد کرد. این  این تسهیلات پیش از این هجدهم هر ماه واریز می شد؛ اما هنوز زمان دقیق واریز کالابرگ در خرداد ماه مشخص نشده است.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : ساناپرس

مطالب مرتبط