17:00 - 1403/04/14

خودرو

فروش فوق العاده خودرو از فردا استارت خورد

بهمن موتور سه محصول خود را در طرح ویژه اسقاط خودروهای فرسوده عرضه می کند. بر اساس اطلاعیه ای که این خودروساز منتشر فروش

فروش فوق العاده خودرو از فردا استارت خورد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از اقتصاد آنلاین بهمن موتور سه محصول خود را در طرح ویژه فروش  اسقاط خودروهای فرسوده عرضه می کند. بر اساس اطلاعیه ای که این خودروساز منتشر برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید

فروش فوق العاده خودرو از فردا استارت خورد

بهمن موتور سه محصول خود را در طرح ویژه اسقاط خودروهای فرسوده عرضه می کند. بر اساس اطلاعیه ای که این خودروساز منتشر کرده است قرار است سه خودروی دیگنیتی، فدلیتی و وانت کارا در دسترس دارندگان خودروهای فرسوده قرار گیرد.

این طرح فروش از روز شنبه ساعت ۱۰ صبح آغاز خواهد شد و متقاضیان تا می توانند تا روز دوشنبه مورخ ۱۲ دی ماه ۱۴۰۱ برای ثبت نام در این طرح فروش فوری اقدام کنند.

آن طور که در اطلاعیه بهمن موتوری ها آمده است قرار است فیدلیتی پرایم تیپ ۱ (۵ نفره)، دیگنیتی پرستیژ و وانت کارا دو کابین تیپ ۴ عرضه شود. فیدلیتی پرایم با رنگ های سفید و مشکی با تریم مشکی، دیگنیتی پرستیژ نیز با رنگهای سفید و مشکی و با تریم های مشکی و قرمز در تیررس متقاضیان قرار دارد. این خودروساز خصوصی برای تنوع بخشی به طرح فروش فوری خود یک محصول تجاری سبک را نیز در نظر گرفته است. وانت کارا دو کابین تیپ ۴ با رنگ سفید در لیست بهمن موتور قرار دارد.

فروش

فروش فوق العاده خودرو از فردا استارت خورد

زمان تحویل خودروها ۳۰ روزکاری عنوان شده است. البته پیش از آن متقاضیان علاوه بر تکمیل مراحل اسقاط خودروهای در اختیار خود باید وجه اعلام شده از سوی بهمن موتور را به عنوان قیمت نهایی خودروی در خواستی پرداخت کنند و در نهایت نسبت به تکمیل پرونده خود اقدام کنند.

این طرح فروش بهمن موتور بعد از آن در دستورکار قرار گرفت که وزارت صمت اعلام کرد شرکت های خودروساز باید منتاظر با عرضه محصولات خود در بورس کالا طرح های فروشی را نیز برای مادران دارای دو فرزند و بیشتر در راستای طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده و همچنین دارندگان خودروهای فرسوده در راستای برنامه دولت برای اسقاط خودروهای فرسوده اجرایی کنند.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط