۱۸:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۷

اجتماعی

فرهنگیان بخوانند/نحوه ثبت نام فراگیران در ضمن خدمت فرهنگیان!

سایت ضمن خدمت فرهنگیان یک سایت الکترونیک با نام سامانه جامع مدیریت یادیگری و آموزش فرهنگیان بوده که با نام سایت دوره ال تی ام اس فرهنگیان نیز شناخته می شود

معلمان و فرهنگیان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،به نقل ازاندیشه قرن سایت ضمن خدمت فرهنگیان یک سایت الکترونیک با نام سامانه جامع مدیریت یادیگری و آموزش فرهنگیان بوده که با نام سایت دوره ال تی ام اس فرهنگیان نیز شناخته می شود.برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید.

نحوه ثبت نام فراگیران در ضمن خدمت فرهنگیان

سایت ضمن خدمت فرهنگیان یک سایت الکترونیک با نام سامانه جامع مدیریت یادیگری و آموزش فرهنگیان بوده که با نام سایت دوره ال تی ام اس فرهنگیان نیز شناخته می شود. درقبل به نحوه ورود به این سایت و شیوه مشاهده دوره های ضمن خدمت پرداخته شد تا افراد در مراجعه به آن سامانه مشکلی نداشته باشند. علاوه بر معلمان افراد فراگیر نیز امکان شرکت در این دوره ها را داشته و بایستی به ثبت نام در سامانه ضمن خدمت جدید فرهنگیان بپردازند.

فرهنگیان بخوانند/نحوه ثبت نام فراگیران در ضمن خدمت فرهنگیان!

فرهنگیان بخوانند/نحوه ثبت نام فراگیران در ضمن خدمت فرهنگیان!

نحوه ثبت نام فراگیران در آن جدید بدین صورت است که کاربر با ورود به صفحه اصلی سایت جامع آموزش فرهنگیان و طی امور به انجام این فرآیند می پردازد. برای انجام این کار داوطلب آدرس سایت آن به نشانی را در مرورگر اینترنتی خود وارد نموده تا به صفحه اصلی این سایت منتقل گردد. در ادامه مطابق کارد قرمز رنگ، در تصویر درج شده در زیر بر روی گزینه فراگیر کلیک نموده تا به صفحه بعد منتقل شود.

فراگیر در ادامه کد ملی خود را به عنوان نام کاربری و همچنین رمز عبور مرتبط را به همراه کد امنیتی وارد نموده و سپس بر روی گزینه ورود به سامانه کلیک می کند. کاربر در ادامه وارد پنل کاربری خود شده و در این پنل قابلیت مشاهده دوره های به اتمام رسانده و موارد دیگر را خواهد داشت.

در منوی پنل گزینه ثبت نام در دوره ها را مطابق تصویر زیر انتخاب و بر روی آن کلیک می کند.فرد روند ثبت نام در دوره های ضمن خدمت سامانه را طی نموده و امکان شرکت در این دوره ها را خواهد داشت. کاربر این قابلیت را داشته تا با استفاده از گوشی تلفن همراه یا سیستم رایانه به انجام این فرآیند بپردازد. ثبت نام فراگیران در دوره های ضمن خدمت نیاز به اینترت داشته و فرد بایستی اتصال دستگاه مورد استفاده خود به اینترنت را بررسی نماید/خبرینو

در بخش زیر برخی از مهم ترین دوره هایی که از سوی آموزش و پرورش برای معلمان و مسئولان اموزشی برگزار می شود ارائه شده است.

دوره تربیت ارزیابان حرفه ای برنامه سنجش صلاحیت توسعه شایستگی

دوره ارزیابی آموزش های الکترونیک

دوره زندگی عاقلانه و آگاهانه در دنیای رسانه ای

دوره آموزش مهارت های زبانی به کودکان

دوره مدیریت کلاس

دوره آموزش نرم افزار تخصصی شاد

دوره تلفیق حوزه های تربیت و یادگیری در دوره های تحصیلی با برنامه نویسی پایتون

دوره بررسی، تحلیل و روش تدریس کتاب تالیف جدید مطالعات اجتماعی پایه ششم ابتدایی دانش آموزان

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط