فرهنگیان

فرهنگیان بخوانند /موافقت با انتقال معلمان به شهرستان‌های تهران

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت:: با انتقال معلمان در هر رشته و مدرک تحصیلی و از هر استان به شهرستان‌های تهران موافقت می‌شود.

معلمان و فرهنگیان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،به نقل از دانشجو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت:: با انتقال معلمان در هر رشته و مدرک تحصیلی و از هر استان به شهرستان‌های تهران موافقت می‌شود….برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید

فرهنگیان بخوانند /موافقت با انتقال معلمان به شهرستان‌های تهران

مسعود بهرامی؛ مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با اشاره به استخدام ۷۷۰۰ معلم جدید از مهر امسال در مدارس استان تهران اظهار کرد: با انتقال فرهنگیان در هر رشته و مدرک تحصیلی و از هر استان به شهرستان‌های تهران موافقت می‌شود.

وی افزود: معلمان رسمی و پیمانی برای انتقال موقت حداقل دو سال و برای انتقال دائم حداقل ۵ سال سنوات خدمت نیاز دارند و باید برای ثبت درخواست خود به سامانه my.medu.ir مراجعه کنند.

بهرامی در پاسخ به این پرسش، آیا معلمانی که براساس بوم استخدام شده‌اند حق انتقال دارند؟ بیان کرد: جذب نیرو در آموزش و پرورش فقط برای بوم است که بر ناحیه و منطقه تأکید دارد و صرفاً از طریق آزمون استخدامی اعمال می‌شود همچنین خروج از بوم به منزله قطع رابطه استخدامی است. در صورت انتخاب ورود به یکی از مناطق تابعه ادارات کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران و سیستان و بلوچستان (به غیر از مرکز استان)، فرم امتیازات متقاضی با ضریب ۱.۲ بررسی می‌شود. در حقیقت امتیاز معلمان برای نقل و انتقال با انتخاب شهرستان‌های استان تهران و سیستان و بلوچستان مشمول ۲۰ درصد افزایش می‌شود.

معلمان و فرهنگیان

فرهنگیان بخوانند /موافقت با انتقال معلمان به شهرستان‌های تهران

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت:: با انتقال معلمان در هر رشته و مدرک تحصیلی و از هر استان به شهرستان‌های تهران موافقت می‌شود.مدیرکل آموزش‌وپرورش شهرستان‌های استان تهران با بیان اینکه در نقل و انتقالات فرهنگیان، سقفی برای جذب معلم در شهرستان‌های استان تهران نداریم گفت: نیازمند حضور همکاران از سراسر کشور و در همه رشته‌ها در مدارس شهرستان‌های استان تهران هستیم. این در حالیست که با در نظر گرفتن افزایش ۲۰ درصد امتیاز برای فرهنگیان متقاضی انتقال به شهرستان‌های تهران، سامان دهی بهتری در حوزه نیروی انسانی خواهیم داشت.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : دانشجو

مطالب مرتبط