۱۹:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۳

فرهاد مجیدی گزینه سرمربیگری غول امارات؟

سرمربی سابق استقلال با حضور در ورزشگاه شباب الاهلی در فوتبال امارات خبرساز شد.

اخبار باشگاه استقلال | فرهاد در استقلال؛ از لباس کاپیتانی تا کت و شلوار قهرمانی / پایان ماوریت مجیدی در استقلال / بهترین زمان خداحافظی فرهاد با آبی پوشان!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،فرهاد مجیدی گزینه شباب الاهلی شد؟»، این سوال سایت اسپورت امارات از مخاطبانش بعد از حضور سرمربی سابق استقلال در بازی شباب الاهلی با الوحده است.

مجیدی با هدایت استقلال دو فصل پیش با رکورد بزرگ بدون یک شکست موفق شد آبی‌های پایتخت را قهرمان لیگ ایران کند. سرمربی ایرانی بعد از قهرمانی با استقلال از این تیم جدا شد و راهی لیگ امارات شد و هدایت تیم گمنام اتحاد کلباء را برعهده گرفت.

مجیدی فصل گذشته نتایج قابل قبولی را با این تیم گمنام گرفت و فصل را با ایستادن در رده هشتم به پایان برد که نسبت به فصل گذشته دو پله صعود داشت. مدیران باشگاه اتحاد کلباء قرارداد مربی ایرانی را برای فصل دوم تمدید کردند ولی بازی‌ها در این فصل طبق روال مجیدی پیش نرفت و این مربی ماه گذشته از سمتش برکنار شد.

مجیدی دو روز پیش یک استوری از حضورش در ورزشگاه شباب الاهلی در حین تماشای بازی با الوحده منتشر کرد تا شایعه گزینه بودن سرمربی سابق استقلال برای هدایت الاهلی مطرح شود.

الاهلی در این فصل با هدایت مارکو نیکولوویچ صرب نتوانسته نتایج رضایت بخشی را بگیرد و در اکنون در رده سوم قرار دارد. قرارداد این مربی ضرب با باشگاه شهر دبی یک ساله است.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار