فرهاد مجیدی گزینه‌ اصلی جانشینی ساپینتو

نام فرهاد مجیدی به گزینه‌های جانشینی ساپینتو اضافه شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، با جدایی ساپینتو از استقلال و پایان کار این سرمربی پرتغالی بلافاصله نام مهدی رحمتی و جواد نکونام به عنوان دو گزینه جدی برای حضور روی نیمکت استقلال به گوش خورد که با توجه به سوابق این دو بازیکن خبر عجیبی هم نبود و پیش بینی می‌شد که رحمتی و نکونام به گزینه‌های جدی مربیگری در این باشگاه تبدیل شوند.

در این میان شنیده می‌شود که نه مهدی رحمتی و نه جواد نکونام به دلیل فضای موجود در استقلال تمایل قطعی برای فعالیت در این باشگاه را ندارند و با تردید بسیار زیادی به این موضوع نگاه می‌کنند. به خصوص رحمتی که دوست دارد همچنان در یک فصای آرام به مربیگری ادامه دهد تا در یک زمان ایده‌ال به نیمکت استقلال برسد.

هر دو گزینه در روز‌های گذشته به رابطان باشگاه استقلال نظرات خود را اعلام کرده‌اند و در مذاکرات غیررسمی به برخی مباحث اشاره داشته‌اند. اما تصمیم گیران در باشگاه استقلال هم زمان نیم نگاهی هم به فرهاد مجیدی دارند تا اگر شرایط مهیا شد از این مربی برای استقلال استفاده کنند.

طی روز‌های گذشته برخی رابطان باشگاه استقلال با فرهاد هم مذاکره کرده‌اند و مجیدی پاسخگویی درباره پیشنهاد باشگاه استقلال را به روز‌های آتی موکول کرده است. ظاهرا فرهاد منتظر است که تکلیف ساپینتو به طور قطعی با استقلال مشخص شود. از سویی او با باشگاه الاتحاد کلبای امارات نیز قرارداد دارد و مشغول یارگیری است و اگر بخواهد از این باشگاه به استقلال بیاید باید رضایت مالک الاتحاد را جلب کند که البته با توجه به روابط بسیار نزدیکی که مجیدی با اماراتی‌ها دارد خیلی عجیب و دور از ذهن نیست که او بتواند با برگزاری یک جلسه گفتمان آن‌ها را راضی به جدایی کند.

نیمکت استقلال بعد از ساپینتو دچار وضعیت عجیبی شده و علاوه بر این نام‌ها ممکن است دوباره بحث جذب سرمربی خارجی نیز مطرح شود.

اگر سرمربی خارجی به استقلال نیاید باید یکی از همین سه گزینه را درنهایت به عنوان سرمربی استقلال برگزید و دیگر گزینه‎‌ها شانسی برای مربیگری در استقلال ندارند.

 

پایان*/

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.