۱۴:۴۵ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۶

فرصت ویژه برای کاپیتان ایران/ جهانبخش به دنبال دلجویی از هواداران فاینورد

ستاره ایرانی فاینورد امروز می‌تواند خاطره تلخ بازی مقابل رم را از ذهن هواداران تیمش پاک کند.

فرصت ویژه برای کاپیتان ایران/ جهانبخش به دنبال دلجویی از هواداران فاینورد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،علیرضا جهانبخش با وجود اینکه در جام ملت‌های آسیا دو ضربه پنالتی مطمئن به ثمر رساند و در دو مسابقه حساس مقابل ژاپن و قطر پنالتی‌های ایران را تبدیل به گل کرد، اما در بازگشت به فاینورد و بازی مهم لیگ اروپا برابر آ. اس. رم نتوانست این کار را انجام بدهد و در حذف تیمش موثر بود، اما او امروز شانس درخشش در لیگ اردیویسه را دارد.

وینگر ایرانی فاینورد که در جام ملت‌های آسیا ۶ بازی انجام داد، در دیدار لیگ اردیویسه هلند مقابل اسپارتا روتردام به عنوان یار جانشین به میدان رفت ولی پس از آن دو مسابقه پیاپی را به‌خاطر مصدومیت از دست داد تا اینکه برابر رم در دقیقه ۱۲۰ به زمین آمد تا پنالتی بزند ولی ضربه‌اش را تبدیل به گل نکرد.

جهانبخش که پس از هدر دادن پنالتی حساس فاینورد مقابل رم در دور برگشت مرحله یک‌شانزدهم نهایی لیگ اروپا با دلداری هم‌تیمی‌هایش و سردار آزمون مواجه شد و در آغوش آنها قرار گرفت، امروز این فرصت را دارد تا در لیگ اردیویسه نمایش موثری ارائه کند.

تیم فوتبال فاینورد از ساعت ۱۷ امروز در چارچوب دیدارهای هفته بیست و سوم لیگ اردیویسه هلند مهمان تیم رده دهمی آلمره سیتی خواهد بود که علیرضا جهانبخش احتمال دارد حضور تعویضی در این دیدار داشته باشد و به روند ناکامی خود در گلزنی طی ۹ مسابقه قبلی‌اش در این فصل پایان بدهد.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار