14:36 - 2024/02/06

فراگیران ltms.medu.ir | ثبت نام فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان + ورود به سامانه فراگیران ltms.medu.ir

سامانه فراگیران ltms.medu.ir ؛ ثبت نام فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان و ورود به سامانه فراگیران ltms.medu.ir را در ادامه می خوانید.

فراگیران ltms.medu.ir | ثبت نام فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان + ورود به سامانه فراگیران ltms.medu.ir

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، فراگیران ltms.medu.ir ؛ ثبت نام فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان و ورود به سامانه فراگیران ltms.medu.ir را در ادامه می خوانید.

سامانه ثبت نام فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان ltms.medu.ir می باشد. فرهنگیان عزیز برای ثبت نام فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان، لازم است تا از طریق این سایت اقدام نمایند. در این مقاله نحوه ثبت نام در ltms.medu.ir فراگیران را همراه راهنمای تصویری برای شما عزیزان قرار داده ایم.

فراگیران ضمن خدمت

برای ثبت نام فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان ، لازم است که ابتدا در سامانه ltms.medu.ir حساب کاربری خود را ایجاد کرده باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در اندیشه معاصر همراه ما باشید.

فراگیران ltms.medu.ir

ltms.medu.ir فراگیران، سامانه جدیدی است که در آن امکان ثبت نام فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان فراهم شده است. فرهنگیانی که داوطلب شرکت در دوره های ضمن خدمت فرهنگیان هستند، می توانند از طریق این سامانه اقدام به ثبت نام کنند.

ltms.medu.ir امکانات مختلفی را به کاربران خود ارائه می دهد از میان آنها می توان به ثبت نام متقاضیان مدرس، نظر سنجی، فهرست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان، ارائه خدمات مربوطه به مدیران مدارس و دانش آموزان، و از همه مهم تر، ثبت نام فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان که در ادامه به آن اشاره کرده ایم.

Itms فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان

Itms دوره ضمن خدمت فرهنگیان، در واقع مربوط به سامانه جدید ضمن خدمت فرهنگیان می شود. که همانطور که در بالا اشاره کردیم، آدرس اینترنتی آن ltms.medu.ir می باشد.

فراگیران دوره های ضمن خدمت فرهنگیان که می توانند افراد مختلف فرهنگی مانند مدیر مدرسه و کادر اجرایی مدرسه و یا حتی دانشجو معلمان و البته معلمان عزیز، می توانند از طریق این سامانه اقدام به فراگیری دوره های ضمن خدمت بکنند.

ثبت نام فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان

برای ثبت نام فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان، لازم است که ابتدا در سامانه ltms.medu.ir فراگیران ثبت نام کرده و حساب کاربری مخصوص به خود را بسازید. یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، نام کاربری و رمز عبور خود را به خاطر داشته باشید.

در صورتی که نام کاربری یا رمز عبور خود را به خاطر ندارید، سامانه ltms.medu.ir امکان بازیابی رمز عبور شما را فراهم کرده است و می توانید رمز عبور سامانه دوره ضمن خدمت فرهنگیان ltms.medu.ir خود را بازیابی کنید.

ثبت نام فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان ltms.medu.ir

همانطور که در قسمت قبلی اشاره کردیم، ثبت نام فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان ltms.medu.ir که از طریق سامانه مشخص شده انجام پذیر است، نیاز به ثبت نام در ltms.medu.ir دارد تا با استفاده از حساب کاربری خود، اقدام به ثبت نام فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان کنید.

دوره های فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان

دوره های فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان دارای هزینه های مختلفی هستند که معمولا بالا نیست. در بین این دوره ها دوره های رایگان ضمن خدمت فرهنگیان هم وجود دارد. همچنین نحوه برگزاری دوره های فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان نیز هم به صورت حضوری، و هم به صورت مجازی خواهد بود.

در ادامه این بخش، توضیحاتی را در خصوص موارد اشاره شده برای فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان، ارائه می کنیم.

دوره های رایگان ضمن خدمت فرهنگیان

دوره های رایگان ضمن خدمت فرهنگیان شامل دوره هایی می شوند که در سامانه ltms.medu.ir فراگیران به عنوان دوره های بدون هزینه (رایگان) دسته بندی می شوند و فرهنگیان عزیز برای شرکت در آنها نیازی به هیچ گونه پرداخت هزینه ایی ندارند.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار