• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
  • برابر با : Sunday - 27 November - 2022

جام جهانی 2022

فوتبال؛ آخرین بهانه برای همدلی و اتحاد / برد تیم ملی را مصادره نکنید! لهستان ۲ عربستان ۰ / لواندفسکی نسخه عربستان را پیچید کی روش، چطور تیم ملی را جمع کرد؟ کاپیتان تیم ملی: ماجرایی که برای پرچم ایران ساختند نامردی بود/ ملی پوشان فقط به یک دلیل سرود ملی را نخواندند! واکنش کارلوس کی‌روش به بازداشت وریا غفوری توافق قربان بردیف با باشگاه روسی/ سرمربی تراکتور به لیگ کشورش برگشت عقاب‌ها شاهین را شکار کردند؛ خبری از هلهله دوباره سعودی‌ها نبود/ لواندوفسکی به آرزویش رسید شاگردان مجیدی در جام حذفی تحقیر شدند/ گلباران کلبا در شب اخراج فرهاد پس از ۹۰ دقیقه درخشش؛ اشک ضارب بیرانوند هم درآمد! خبر بد برای هواداران پرسپولیس/ بیرانوند دربی را از دست داد؟ تمجید بی‌سابقه کی‌روش از بازیکنان تیم ملی رامین رضاییان دل مردم ایران را برد ساعت بازی تیم ملی ایران با آمریکا در جام جهانی 2022 قطر فغانی گل کاشت اونم چه گلی! استارت ایران برای بازی با آمریکا+ فیلم واکنش رهبر انقلاب به پیروزی تیم ملی در جام‌جهانی+ فیلم آخرین تغییرات از رنکینگ آنلاین فیفا جام جهانی قطر| تساوی آمریکا و انگلیس به‌نفع ایران + جدول گروه B واکنش سرمربی پورتو به دزدیدن مهدی طارمی توسط باشگاه ایتالیایی اعتراف تلخ گرت بیل ستاره تیم ملی ولز: له شدیم !

فال ابجد| فال ابجد روزانه| فال ابجد روزانه| فال ابجد من| فال ابجد فردا؛

فال ابجد 4 مهر 1401/ فال ابجد روزانه دوشنبه چهارم شهریورماه

  • کد خبر : 1353013
  • 03 مهر 1401 - 10:23
فال ابجد 4 مهر 1401/ فال ابجد روزانه دوشنبه چهارم شهریورماه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، فال ابجد 4 مهر 1401 را در اندیشه معاصر بخوانید. با ما همراه باشید با فال ابجد روزانه چهارم شهریورماه. فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می شود. در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، فال ابجد 4 مهر 1401 را در اندیشه معاصر بخوانید. با ما همراه باشید با فال ابجد روزانه چهارم شهریورماه.

فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می شود. در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج ، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می شود. فال ابجد را بسکمک به دانیال نبی نسبت می دهند. فال ابجد خود را در ادامه ملاحظه کنید.

فال ابجد 4 مهر 1401 متولدین فروردین

ابجد فال شما : آ آ ج

تعبیر : یکی از اطرافیان تان در زندگی به شما کمک های بزرگی می کند تا بتوانید موفقیت را در خود به وجود بیاورید سعی کنید سپاسگزار کمکهای فراوان آن شخص در زندگیتان باشید.

فال ابجد 4 مهر 1401 متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما : د د د

تعبیر : امروز سرشار از شور زندگی هستید و به هر سو که نگاه می کنید تا هر جا که چشمتان می بیند راه برایتان باز است و هیچ مانعی بر سر راهتان نمی بینید و احساس می کنید که هیچ چیز نمی تواند جلوی شما را بگیرد. ولی خوب بهتر است در این حالت هم احتیاط کنید، زیرا ممکن است آنقدر هیجان زده باشید و به خودتان اطمینان داشته باشید که بعضی چیزها را هر چقدر هم که واضح باشند نبینید. شاید حتی فکر کنید که قوانین برای دیگران ساخته شده اند و شما یک استثنا هستید. ولی این توهمی بیش نیست و اگر بخواهید با این تفکرات پیش بروید سرتان به سنگ خواهد خورد. برای خودتان حد و مرز معین کنید و منطقی باشید.

فال ابجد 4 مهر 1401 متولدین خرداد

ابجد فال شما : ب ج ب

تعبیر : هر چند در ظاهر به نظر می رسد که کارها دارند خوب پیش می فرایند، در واقع بر خلاف انتظارتان پیشروی بر اساس برنامه ها و حفظ فرایند همیشگی کارتان کار چندان ساده ای نخواهد بود. خوشبختانه شما بیشتر به فکر نتایجی هستید که در دراز مدت به دست خواهید گرفت و شرایط فعلی شما را خیلی نگران نمی کند. البته نباید جانب احتیاط را از دست داد و تا جایی که می توانید باید به تجربه ها و آگاهی خود تکیه کنید تا مسائل موجود را حل کنید. این را هم در نظر داشته باشید که شاید لازم است که در روش کاریتان تغییراتی ایجاد کنید. لازم نیست یک روزه تمام کارهایتان را به انجام برسانید، به خودتان زیادی فشار نیاورید.

فال ابجد 4 مهر 1401 متولدین تیر

ابجد فال شما : آ ب ج

تعبیر : این اواخر ممکن است قولی به کسی داده باشید که فکر می کرده اید از لحاظ کاری به سودتان خواهد بود، ولی امروز به این که کار خوبی کرده باشید شک می کنید. با این حال خیلی خوب میدانید که باید به تعهدات خود عمل کنید حتی اگر از نتایجی که به دست خواهید آورد مطمئن نباشید. خوشبختانه در حال حاضر تردید و دودلی های همیشگیتان در بررسی گزینه های موجود به شما کمک خواهند کرد. این موضوع به شما در یافتن راهی بهتر برای رسیدن به مقصدتان کمک خواهد کرد و از درست بودن راهی که در پیش گرفته اید اطمینان حاصل خواهید کرد. همیشه در زمینه های کاری در نظر گرفتن تمام گزینه های موجود بهترین کار ممکن است.

فال ابجد 4 مهر 1401 متولدین مرداد

ابجد فال شما : ج ج ج

تعبیر : انرژی خود را بی فایده صرف نکنید تا به دیگران ثابت کنید که حق با شما است و ایده های خود را برای آنها توجیه کنید. به جای این کار روی اهداف اصلیتان متمرکز شوید و تا زمانی که پیشرفت را حس نکرده اید دست از کوشش برندارید. وقتی فکرتان آزاد است و اولویت های خود را می دانید درک این که برای رسیدن به اهدافتان در دراز مدت چه کارهایی باید انجام دهید بسیار آسانتر خواهد شد. امروز ممکن است یک نفر شما را به نام ریشه اصلی یکی از معضلات موجود مقصر بداند و این موضوع شما را دچار دردسر کند. کاری به کار دیگران نداشته باشید و تا جای ممکن سعی کنید سرتان به کار خودتان باشد.

فال ابجد 4 مهر 1401 متولدین شهریور

ابجد فال شما : آ ب آ

تعبیر : وقتی به زمان طولانی فکر می کنید که باید صرف کنید تا به نقشه های بزرگی که برای آینده دارید برسید کمی دلسرد می شوید. شما در کوشش های خود برای رسیدن به اهدافتان پشتکار دارید، ولی اکنون باید بیش از هر زمان دیگری برای رسیدن به آنها اراده خود را تقویت کنید. البته کمی وقت برای استراحت را هم در برنامه امروزتان قرار دهید. شما خیلی خوب از اهمیت زیادی که استراحت کردن برایتان دارد آگاه هستید. استراحت کافی باعث می شود فکرتان خیلی بهتر کار کند. از آخر هفته خود لذت ببرید و نگذارید حتی یک لحظه از وقتتان بی فایده بگذرد.

فال ابجد 4 مهر 1401 متولدین مهر

ابجد فال شما : آ د ب

تعبیر : بخت با شما یار است و روزی همراه با شادی و نشاط انتظار شما را می کشد، این شرایط را مغتنم بدانید و با تفریح و خنده، نگران های تان را فراموش کنید. با کمک روحیه ای شوخ و خوش مشربی که دارید، به اطرافیان روحیه بدهید. یکی از دوستان نزدیک شما باعث دلخوری شما میشود، اما پس از گذشت مدتی از شما عذرخواهی خواهد کرد. ورزش و تفریح را به برنامه روزانه خود اضافه کنید و با ورزش سلامت فکر و جسم خود را تضمین نمایید.

فال ابجد متولدین آبان

ابجد فال شما : ب ب ج

تعبیر : از قلم نیاندازید که سلامتی سلطنت ناپیدا است و بیشتر مواظب سلامتی تان باشید. زحمت زیادی در زندگی کشیده اید و شبانه روز کار کرده اید، امروز بخت با شما یار است و مزد زحمت های شبانه روزی خود را دریافت خواهید کرد. از این شرایط درس بگیرید و هرگز از کوشش و کوشش دست برندارید. اعضای خانواده امروز شما را ناراحت و دلخور خواهند کرد. امروز بیشتر از همیشه دل تان هوای همسر یا عشق زندگی تان را خواهد کرد. تغییری در زندگی شما صورت می گیرد، به نفع شما است که از این تغییر استقبال کنید و مطمئن باشید که از این تغییر سودی به شما می رسد. وقت گران بهای خود را به بطالت هدر ندهید و به فکر فراگیری مهارت های تازه باشید.

فالفال ابجد 4 مهر 1401 متولدین آذر

ابجد فال شما : د آ ج

تعبیر : از احترام به دیگران غافل نشوید و با اطرافیان مهربان باشید. کار پسنیده ای که در گذشته انجام داده اید امروز پیش اطرافیان جلوه می کند و تعریف و تمجید آشنایان را در پی دارد. اگر شش دانگ حواس تان را جمع نکنید، امروز حسابی ضرر می کنید. از اعضای خانواده حمایت کنید و مواظب کوچک تر ها باشید. انزوا و دوری از اجتماع را کنار بگذارید و با حضور در میان دوستان و آشنایان روحیه پیدا کنید.

فال ابجد متولدین دی

ابجد فال شما : د د د

تعبیر : تفریح داشتن جزو یکی از واجبات زندگی به تعداد میرود، اما شما الان به خاطر مسائل خانوادگی دچار اضطراب شده اید. لزومی ندارد روز خود را به خاطر مسائل خصوصی خراب کنید، چراکه شما قادرید به نحو موثری احساسات خود را مدیریت کنید. از آنجایی که شما اغلب اوقات نمی توانید خواسته های دل و عقلتان را از هم مجزا کنید، آگاه بودن از احساساتتان کمکتان می کند بدون اینکه بگذارید دیگران بفهمند چه اتفاقی افتاده است، با این مسائل کنار بیایید.

فال ابجد متولدین بهمن

ابجد فال شما : ب آ آ

تعبیر : ممکن است بعضی اوقات درباره زمان بندی که برای روز خود دارید مراقب و هوشیار باشید اما بهر حال ممکن است بخواهید این شلوغی و آشفتگی را به سرانجام برسانید. اگر زمانی احساس کردید که نیاز دارید کمی خلوت کنید و تنها باشید کار دلخواه خود را انجام دهید. مراقبت از روح و روان خود بسیار مهمتر از انجام وظایف اجتماعی است. اگر از خودتان مراقبت نکنید دیگر چیزی ندارید که به دیگری پیشکش کنید. پس مراقب خودتان باشید!

فال ابجد متولدین اسفند

ابجد فال شما : آ د ج

تعبیر : امروز ممکن است دیگران از شما انتظارات غیر واقعی داشته باشند، همین رفتارها موجب ناراحتی و خشم شما خواهد شد. نمی توانید همه آن چیزهایی را که دیگران می خواهند در طول یک روز به آن ها بدهید، از این رو بیشتر تمایل دارید که به خواسته های خودتان برسید. یادتان باشد که لذت های زودگذر اهمیتی ندارند، برای چیزهای با ارزش همیشه باید صبر کنید. این که با دیگران مصالحه کنید در طولانی مدت به نفع همه خواهد بود.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://andishemoaser.ir/?p=1353013
  • منبع : اندیشه معاصر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.

ساماندهی

logo-samandehi

اندیشه معاصر در سامانه رسانه جامع