• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
  • برابر با : Tuesday - 29 November - 2022

جام جهانی 2022

نام طارمی در صدر رکوردداران خلق موقعیت در جام جهانی ۲۰۲۲ + فیلم رسانه‌ای که شهامت حرف زدن ندارد + فیلم کری‌خوانی بی نظیر ایرانی‌های حاضر در دوحه برای تیم آمریکا+ فیلم جدول پخش زنده بازی های امروز 8 آذر 1401 سنگ تمام مسکو برای تیم ملی ایران/ قلب ما با توست+ فیلم پیشگویی رضا عطاران سال‌ها قبل از ادعا‌های مزدک میرزایی در اینترنشنال+ فیلم بند ۱۳ اساسنامه فیفا خبرساز شد/ امریکا حذف شد؟ پاسخ دندان شکن خانعلی زاده به خبرنگار امریکایی+ فیلم رسانه آلمانی برای سردار آزمون سنگ تمام گذاشت جام جهانی 2022| آخرین احتمالات صعود در گروه ایران نظرات هواداران خارجی تیم ملی ایران + فیلم سرلک به دربی می‌رسد ترس ایران از تبانی بریتانیایی! چرا آسفالت‌های دوحه آبی رنگ است؟ + فیلم ستاره تیم ملی مشتری اروپایی پیدا کرد جام جهانی 2022 قطر| آخرین تمرین تیم ملی پیش از رویارویی با آمریکا + فیلم سختی کار کی‌روش برای انتخاب دروازه‌بان بیشتر شد اسپانیا ۱ – آلمان ۱ / زنگ خطر برای ژرمن ها به صدا درآمد آمار بازی آلمان و اسپانیا ترکیب احتمالی ایران مقابل امریکا/ ارنج ترسناک کارلوس کیروش

فال ابجد من| فال ابجد روزانه| فال ابجد امروز؛

فال ابجد 16 مهر 1401/ فال ابجد شنبه 16مهر 1401

  • کد خبر : 1355389
  • 16 مهر 1401 - 21:07
فال ابجد 16 مهر 1401/ فال ابجد شنبه 16مهر 1401
فال ابجد 16 مهر 1401را در اندیشه معاصر بخوانید. با ما همراه باشید با فال ابجد شنبه 16مهر 1401.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، فال ابجد 16 مهر 1401را در اندیشه معاصر بخوانید. با ما همراه باشید با فال ابجد شنبه 16 مهر 1401.

فال ابجد 16 مهر 1401 متولدین فروردین

فروردین

ابجد فال شما :  ب  ب  آ

تعبیر ابجد : کسی که مدتها نسبت به او شک و تردید داشتید را به خوبی خواهید شناخت و اعتمادتان به او دو چندان خواهد شد و از یک استرس بزرگ خلاصی خواهید یافت.

فال ابجد متولدین اردیبهشت

اردیبهشت

ابجد فال شما :  د  ج  ب

تعبیر ابجد : کسی به یاری تان خواهد شتافت و شاید توقع جبران از جانب شما را داشته باشد اما نباید از این قضیه ناراحت شوید چراکه با بدست آوردن دلش می توانید در جاهای دیگری از او کمک بخواهید.

فال ابجد متولدین خرداد

خرداد

ابجد فال شما :  آ  د  د

تعبیر ابجد : اتفاقاتی رخ خواهد داد که بسیار هیجان زده خواهید شد و موقعیت اجتماعی تان ترقی خوبی خواهد یافت مراقب باشید که در این وضعیت سهل انگاری نکنید.

فال ابجد متولدین تیر

تیر

ابجد فال شما : د  د  د

تعبیر ابجد : کدورتی که چند روز اخیر داشتید را بدست فراموشی خواهید سپرد و این قضیه باعث میشود تا آرامش سابق را بازیابید سعی کنید تا دوباره خود را در چنین شرایطی قرار ندهید.

فال ابجد متولدین مرداد

مرداد

ابجد فال شما : ج  ج  ج

تعبیر ابجد : یک برنامه مهمتان بهم خواهد خورد و به تعویق خواهد افتاد اما نباید فکر کنید که این برنامه بطور کلی منتفی شده چون فقط مدت زمان کوتاهی دچار وقفه می شوید.

فال ابجد متولدین شهریور

شهریور

ابجد فال شما :  ب  ب  ب

تعبیر ابجد : اقدام به کارهایی می کنید که برایتان با موفقیت های بسیاری همراه خواهد بود و موجب می شوید تا فردی به آرزویی که مدتها در سر دارد برسد. دعای خیر این فرد همواره بدرقه راهتان خواهد بود.

فال ابجد متولدین مهر

مهر

ابجد فال شما :  آ  آ  د

تعبیر ابجد : در مهمانی حضور پیدا می کنید که برایتان شادی و خوشحالی فراوانی بدنبال خواهد داشت. فردا موقعیت آشنایی شما با فردی فراهم می شود که زندگی تان را دستخوش تغییرات خوبی خواهد کرد.

فال ابجد متولدین آبان

آبان

ابجد فال شما :  آ  د  ج

تعبیر ابجد : اقدام به کارهای نامناسبی خواهید کرد که ممکن است موقعیت شغلی شما را در تنگنا قرار دهد پس خیلی حواستان را جمع کنید و سعی کنید که از حاشیه بدور باشید.

فال ابجد متولدین آذر

آذر

ابجد فال شما :  آ  آ  آ

تعبیر ابجد : مشکلاتی که داشتید را براحتی برطرف خواهید کرد و فردا کسی به کمک شما خواهد شتافت و این قضیه موجب می شود تا از یک دردسر بزرگ نجات یابید.

فال ابجد متولدین دی

دی

ابجد فال شما :  ب  د  د

تعبیر ابجد : یکی از بهترین روزهای زندگی تان خواهد بود چراکه به تفریح و خوشگذرانی خواهید پرداخت و از استرسهای چند روزه خارج خواهید شد، باید بهترین استفاده را ببرید.

فال ابجد متولدین بهمن

بهمن

ابجد فال شما : د  ج  آ

تعبیر ابجد : باید موقعیت ها را بربایید و از فرصتها بدرستی استفاده کنید چراکه روز شانس شما خواهد بود و اقدام به هرکاری کنید مطمئنا با موفقیت همراه خواهد بود.

فال ابجد متولدین اسفند

اسفند

ابجد فال شما : ج  آ  آ

تعبیر ابجد : شما برای رسیدن به اهدافی که دارید تلاش بسیاری به خرج می دهید و فردا امکان دارد تمام انرژی تان در این راه صرف شود اما با موفقیتی که حاصل می کنید تمامی خستگی تان برطرف خواهد شد.

اندیشه معاصر را در اینستاگرام دنبال کنید.

برای عضویت در کانال اندیشه معاصر کلیک کنید.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://andishemoaser.ir/?p=1355389
  • منبع : اندیشه معاصر

ثبت دیدگاه

  1. سلام بسیار عالی و دقیق بود فردا به کمک آذر ماه می‌روم تصمیم داشتم برم ممنون 😍😍😍❤️💔

ساماندهی

logo-samandehi

اندیشه معاصر در سامانه رسانه جامع