• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
  • برابر با : Monday - 8 August - 2022

اخبار ویژه

این گروه‌ها شامل رتبه‌بندی معلمان نمی‌شوند در تابستان از خوردن این میوه محبوب غافل نشوید حقوق مرداد بازنشستگان چه خواهد شد؟ تلاش برای رایگان کردن اینترنت زائران اربعین در عراق حقوق مرداد ماه بازنشستگان با چه رقمی محاسبه و واریز می شود؟ فال ابجد 18 مرداد 1401/ فال ابجد فردا سه شنبه 18 مرداد 1401 فال ابجد 17 مرداد 1401/ فال ابجد امروز دوشنبه 17 مرداد 1401 این گروه‌ها شامل رتبه‌بندی معلمان نمی‌شوند افزایش حقوق بازنشستگان بعد از تعطیلات دوره فن بیان، سخنرانی و عزت نفس | کلاس فن بیان ، سخنوری و سخنرانی دکتر فرزانه قهرمانی اخرین اخبار پرسپولیس و نقل و انتقالات لیگ برتر | مذاکره پرسپولیس با ۳ مهاجم خارجی / پرونده نقل و انتقالات سرخ ها با خرید یک بازیکن بسته می شود؟ مداحی شام غریبان / نوحه زیبای شام غریبان با نوای حاج محمود کریمی| من کجا در بین خون و خاک + فیلم آموزش اضافه کردن ویدئو از آپارات به وردپرس دولت عجله ای برای افزایش حقوق بازنشستگان ندارد! حقوق بازنشستگان چه تغییری می‌کند؟ کسانی که به سرطان و سکته قلبی و مغذی دارند برای مهار بیماری خود حتمی این میوه را مصرف کنند +علت زهرا عباس پور: هیئات مذهبی محروم از عدالت جنسیتی طرح رتبه بندی معلمان قطعی و وارد فاز اجرایی شد چرا دولت برای تعین تکلیف افزایش حقوق بازنشستگان عجله ندارد؟ فال ابجد 16 مرداد 1401/ فال ابجد امروز یکشنبه 16مرداد 1401

فال ابجد 14 مرداد 1401/ فال ابجد امروز جمعه 14 مرداد 1401

  • کد خبر : 1336182
  • 14 مرداد 1401 - 21:34
فال ابجد 14 مرداد 1401/ فال ابجد امروز جمعه 14 مرداد 1401
فال ابجد 14 مرداد 1401 را در اندیشه معاصر بخوانید. 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، فال ابجد 14 مرداد 1401 را در اندیشه معاصر بخوانید.

فال ابجد ۱۵ مرداد ۱۴۰۱/ فال ابجد فردا شنبه ۱۵مرداد ۱۴۰۱

فال ابجد 14 مرداد 1401متولدین فروردین

فروردین

ابجد فال شما : ب ب ب

تعبیر : در زندگی تان مشکلات زیادی به وجود خواهد آمد اما به زودی مشکلات شما برطرف خواهد شد و شما شاد و خوشحال خواهید شد و در امورات زندگی تان  رشد و ارتقا پیدا خواهید کرد.

فال ابجد امروز جمعه 14 مرداد 1401متولدین اردیبهشت

اردیبهشت

ابجد فال شما : د ج ج

تعبیر : به کسی در زندگی تان اعتماد نکنید. ممکن است از شما  سوءاستفاده کنند و شما را به دردسرهای زیادی بیندازند. برایتان نابودی‌ را به همراه می آورد.

فال ابجد فردا 14 مرداد 1401 متولدین خرداد

خرداد

ابجد فال شما : آ ج ج

تعبیر : در زندگی خداوند به شما کمک های بسیاری می‌کند و برایتان موفقیت و سربلندی را به همراه می آورد. بهتر است سپاسگزار نعمت های فراوان خداوند باشید.

فال ابجد امروز 14 مرداد 1401 متولدین تیر

تیر

ابجد فال شما : د ب ب

تعبیر : در امورات کاری خود به موفقیت خواهید رسید. سود  و منفعت عالی نصیبتان می‌شود. ثروتی به دست می‌آورید که به تمام خواسته های خود خواهید رسید.

فال ابجد جمعه 14 مرداد 1401 متولدین مرداد

مرداد

ابجد فال شما : ج ج ج

تعبیر : در خورد و خوراک های تان رعایت داشته باشید تا تنی سالم و پر نشاط را داشته باشید و بتوانید در زندگی تان رشد و ارتقا کنید و به موفقیت برسید.

فال ابجد متولدین شهریور

شهریور

ابجد فال شما : د ب ب

تعبیر : شما فرد قوی و قدرتمندی هستید. می توانید از پس تمام مشکلات زندگی تان بر بیایید و بر آنها غلبه کنید. سعی کنید هرچه زودتر مشکلات تان را برطرف کنید تا به سربلندی های زندگی برسید.

 

فال ابجد متولدین مهر

 

مهر

ابجد فال شما : ج ج ج

تعبیر : با شخصی در زندگی تان درگیر خواهید شد که باعث ناراحتی و عصبانیت در شما می شود و اوضاع زندگی تان را به هم می‌ریزد و برایتان مشکلات زیادی را به وجود می آورد.

 

فال ابجد متولدین آبان

آبان

ابجد فال شما : آ ب آ

تعبیر : دروغ گفتن به دیگران باعث می‌شود که در زندگی تان به نابودی برسید. بهتر است با اطرافیانتان صادق باشید و حقیقت را همانگونه که هست بپذیرید تا بتوانید راه درست را در زندگی تان پیدا کنید.

 

فال ابجد متولدین آذر

آذر

ابجد فال شما : د د ج

تعبیر : شما دشمنان خیلی زیادی دارید. حواستان را جمع کنید و راز دلتان را با کسی در میان نگذارید چون ممکن است به دردسرهای زیادی بیفتید.

فال ابجد متولدین دی

دی

 

ابجد فال شما : ب آ آ

تعبیر : سعی کنید اخلاق و رفتار خودتان را در زندگی تغییر دهید. شما کمی عصبی و نگران دیده می شوید. باید به اعصابتان مسلط باشید تا بتوانید به هدف های خود دسترسی داشته باشید.

 

فال ابجد متولدین بهمن

بهمن

ابجد فال شما : د ج ج

تعبیر : باید باهوش و زیرک باشید و گول حرف های بیهوده اطرافیان تان را نخورید. آنها می‌خواهند با چرب زبانی های شان به شما صدمه وارد کنند. بهتر است این اجازه را به کسی ندهید.

فال ابجد متولدین اسفند

اسفند

ابجد فال شما : آ آ آ

تعبیر : بهتر است دست از خسیس بودن بردارید. این کار باعث می شود که نتوانید موفقیت و سربلندی را به دست بیاورید و به چشم دیگران فرد ناتوانی دیده خواهید شد.

برای عضویت در کانال اندیشه معاصر کلیک کنید.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://andishemoaser.ir/?p=1336182

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.

ساماندهی

logo-samandehi